Skocz do zawartości

JW413 Super Show 4


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW413
Nazwa: Wyrzutnia JW413 Super Show 4
Opis: Srebrne Komety; Srebrne Mieniące się Komety + Srebrne Mieniące się Palmy; Złote Mieniące się Komety; Czerwone Komety + Małe Chryzantemy + Brokat; Komety z Trzeszczącymi Gwiazdkami; Czerwone Komety + Czerwone Palmy z Trzeszczącymi Środkami; Złote Komety + Trzeszczące Gwiazdki; Czerwone i Trzeszczące Wulkany
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1631
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=1v36WMz040w
Cena hurtowa: 199zł
Układ Efektu: FAN I/
Ilość strzałów: 88
Wysokość efektu: 35m
Kaliber: 29mm
Czas strzelania: 40sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wyrzutnia, na początku bardzo wysokie i bardzo jasne komety, później strzały też super, a na końcu świetny finał, fajnie lecą strzały bo od środka, jak bym miał wybierać między tą a np.El Dorado, Achiller to zdecydowanie bym wybrał SuperShow4
10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia nie spodobała mi się z powodu dużej ilości komet.
Intensywna wyrzutnia , tworzy mały pokaz , ale jest droga jak na takie efekty.
7/10
PS
W różnych źródłach piszę , że jest 88 strzałów , a gzie indziej , że 90 :???:
O co z tym chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą wyrzutnie na żywo :razz:
Była użyta w noworocznym pokazie. Była strzelana równocześnie z Achillesem więc miałem porównanie :mrgreen:
Bardzo ładny układ i efekty. Szczególnie podobały mi się te grube komety.
Jednak JW412 jest zdecydowanie lepsza, chociaż droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość mati_77717

Bardzo piękna naprawdę lepszej nie widziałem bo na górze bardzo pięknie się reprezentuje po bokach na dole może ktoś wie gdzie można taką dostać ?? w którym sklepie ?? ja ja ocenie gdzieś tak 100/10 :D może i to głupi pomysł ale za 200 zł taka mieć wyrzutnie to naprawdę się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Nie za 200 tylko za 289 zł (hurtowa) za 299 zł widziałem ją w TESCO.

Co do wyrzutni hmm może być chociaż za tą cenę już wolę jakąś PRO <NWP> i zostanie mi na jeszcze inne, komety mam w Macro II lub w TB45

Dla mnie to 4/10 bo nic pieknego w niej nie ma, plus to że ma dobry finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Wyrzutnia jest przepiękna... Osoby które mają sporo pieniędzy na stuff powinny ją wziąć ;) Jest może jakiś jej odpowiednik od tripla lub innej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyrzutnia jest przepiękna


Przepiękna?? widziałem już sporo 100sh w swoim życiu i ta baterie plasuje się w dolnej części tabelki. Jest cała masa lepszych i ciekawszych kolosów. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 9 lat później...

Ogólnie wyrzutnia jest bardzo specyficzna i średnio nadaje się do pojedynczego strzelania.Co innego do pokazu tutaj rzeczywiście dobrze wkomponowana daje radę.Rozpiętość efektów dosyć duża,miny mi się podobały,strzelała wolno.Raczej nie kupię ponownie,chyba że będzie jakaś super promocja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...