Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie o efekcie brokatu


mpiwowski

Pytanie

Szukam wyrzutni o efekcie brokatu do mojego pokazu sylwestrowego. Już teraz muszę o tym myśleć :wink: . Najlepiej jeśli były to wyrzutnie ze sporymi rozpryskami. I kwota wyrzutni wynosiła maksymalnie do około 35-40zł. Mogę być to wyrzutnie z firm Jorge, Tropic i SuperPower. Ci co nie wiedzą co to jest efekt brokatu, to prosze obejrzeć film wyrzutni JW401 z Jorge. Film jest na youtubie.

PS: Jeśli w wyrzutni będzie trochę innego efektu to nic się nie stanie, ale wolałbym z przewagą brokatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pytałem o podobny efekt :wink: Według mnie dobra jest w tej kwestii Wyrzutnia P5062 Liquid Robot firmy SuperPower. Niestety nie pamiętam ceny, ale gdzies podobno mozna ją znalezc.
Tu masz link do filmu: FILM (podziekowania dla Fear'a)

I fotka:
99170a1e0153200dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może zna ktoś wyrzutnię, która ma taki ,,złoty, bardzo duży crackling" jak w black cat'ie, tylko więcej strzałów z tym efektem ? Pięknie to wygląda, jak ,,całe" niebo w zwolnionym tempie płonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, ta z Tropica świetna jest, nie orientujesz się ile kosztuje orientacyjnie? :D Im wolniejszy jest ten crackling, tym ładniej wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TB-54 kosztuje około 75zł, ale już kończymy rozmawiać na ten temat. Bo tutaj rozmawiamy o wyrzutniach o efekcie brokatu nie ckracklingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A może zna ktoś wyrzutnię, która ma taki ,,złoty, bardzo duży crackling" jak w black cat'ie, tylko więcej strzałów z tym efektem ? Pięknie to wygląda, jak ,,całe" niebo w zwolnionym tempie płonie :D


A z takich mniejszych jest jeszcze P7029 Blue laser z komety ;) Mozesz ja kupic na www.artbron.pl 9st za 13zl chyba a ty masz filmik http://pl.youtube.com/watch?v=M0GweBr2FXk

P.S Taki maly OT (sorki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...