Skocz do zawartości

Letnie zakupy:)


Rekomendowane odpowiedzi

hey pewnie kilku z was zamierza tak jak ja latem zamówić sobie fajerwerki , zamówie na hanev.pl jakieś petardy i rakietki małe , ale to dago kupie sobie jeszcze cassipiene ( korca mnie te rakietki a chce je wypróbować przed następnym sylwkiem , więc nazbieram ok 70 zł i sobie zamówię

a wy macie jakieś plany na lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił :
-Black Cat
-Może Thunder Rain-Duży
-Dont
-Don`t Worry Be Happy
-Rakiety ze spadochronem
-Coś jeszcze


Nad tymi wyrzutniami się jeszcze zastanowie :mrgreen: :?: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest lato chodzę na "Militaria" i parę petard zaukupuję. Piccolo, Big Corsair i Sharki.

Co do Thundera nie wiem czy nie opłaca się bardziej Top Secret http://www.vmax2.pl/filmy/VTS_71_1.avi W porównaniu do Thundera ma jeszcze czerwone chryzantemy, ale nie wiem jak to z głośnością i wielkością. Na filmach nie da rady porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przez caly rok bede cos drobnego kupowal (napewno na osiemnastkę cos zapodam wiekszego :D ) Pozatym uwazam iz powinnsimy byc wierni fireworksom caly rok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu mam petardy XXS, karabinek Pirat, trzy wirujące bączki, dwa motyle ;] W ferie na hanevie chce kupić wyrzutnie Pluton, jakies rakiety (np. diablo), dużo petard, motylki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zostało :
-paczka supper piccolo
-Thunder Rain mały (jest u kumpla - Na spółke kupowaliśmy)
-Jakaś wyrzutnia z wulkanem obcy (znalazłem - jeszcze połowa lontu :mrgreen: )
-wyrzutnia Iron Mask (też u kumpla)
-Superblitz
-I jakieś małe


Sprzedam to może kolegom za paredziesiąt złotych.
Dodam , że większość dotaliśmy od strzelających obok (w pobliżu) ludzi , a pare to niewypały , ale z połowami lontów :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja może zamówie co nieco ze sklepu tropica. A no i jescze będe w hurtownii Hestii to zapodam jakieś rakietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cały katalog tropica i cennik dlatego jakbyście chcieli to moge wysłać albo na rapidshare wrzucić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyślij jakbyś mógł.A gdzie ś jakieś sklepy tropica.Najlepiej hurtownie i na śląsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cennik mi nie działa.Ale zdjęcia w PDF są ok.Tylko , żeby to było po Polsku to więcej osób by zrozumiało...Ja znam angielski :mrgreen: :mrgreen:

PS
Mam Excela i to 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej podać link do strony sklepu tropica gdzie jest katalog? 8)

Ale tego katalogu nie ma na stronie mi wysłał go właściciel TEGO sklepu internetowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra katalog baterii jest :D ale innych katalogów czyli rakiet petard itp. już nie ma :wink:. A ja dałem wszystkie katalogi na rapidshare :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem. Katolog taki dosyć dziwny, szczerze to tropic ma ceny wysokie a efekty nie za dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropic polska firma, a katalog po angielsku :roll: . Niektóre mają niezły zewnętrzny wygląd, efekty też są super przeglądając filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropic polska firma, a katalog po angielsku :roll: . Niektóre mają niezły zewnętrzny wygląd, efekty też są super przeglądając filmiki.

Może, ale zobacz sobie ceny - w porównaniu do Jorge, tropic jest drogi jak... ferrari ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...