Skocz do zawartości

[PiroMan25] Piro zakupy 2024


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

No więc uległem ciekawości i przybyła do mnie pierwsza w tym roku paczka. Głównym zakupem są rakiety "ATLANTYK JR47".

Jako iż nowe stare rakiety od jorge okazały się ciekawe (stardusty za***iste, blue moony gorsze ale nadal trzymają jakiś poziom), pomyślałem że te też mogą być niezłe, jako że ich też parę lat nie było, a teraz nagle wróciły (tak samo jak wcześniej wspomniane stardusyt i blue moony).

Jedyny film jest sprzed 10 lat, więc kupowane oczami. Atlantyki które wypłynęły w zeszłym roku, również są z roku 2018, tak jak stardusty (co jorge próbowało zataić nalepkami). Ciekawe czy blue moony też xD. Nie wiem czy im dostawa zaginęła na parę lat czy jaki ch*j ale dziwna sprawa. Mignęły mi również inne dawno nie widziane rakiety, mianowicie "PACYFIK JR30", ale są sporo droższe i obecnie dostępne tylko na liderze.

Reszta zakupów to petardy wzięte z ciekawości i do kolekcji. Black deathy których zarówno jak megatronów nigdy nie miałem, i spanish crackery od salon rogera, które były dosyć popularne 2 lata temu.

Jako takich planów na ten rok brak, poza zamiarem braku rozdrabniania się na rakiety poniżej 40g nec na sztukę i petard poniżej 3g nec. Bo się trochę odechciewa tym strzelać. Chyba pomimo dosyć młodego wieku, złapało mnie lekkie wypalenie w tym hobby.

Dodam jeszcze tylko że rakiety po rozpakowaniu bardzo śmierdzą wilgocią, więc pomimo sceptycyzmu do tej "metody", położyłem je koło kaloryfera.

Poniżej zdjęcia zakupu.
oUY86Vy.jpg

I etykieta atlantyków.
jbx5OZ0.jpg

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety o nazwie "Atlantyk" i czuć wilgocią? Chyba nie przypadek. Dawniej Jorge miał rakiety Paryż Dakar...

A tak nie nawiasem: wygląd zewnętrzny mają przyciągający uwagę. Metalizowana obudowa i w dodatku prawie każda w innym kolorze.

To, że badziewiem poniżej bariery satysfakcji nie chcesz się bawić, akurat nie nazwałbym wypaleniem, tylko ewolucją.

Propsy za szybką reakcję na nowy rok, bo już po 10 dniach od sylwka dokładasz do pieca 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rakiety i emitery to nie moja bajka. Ale o Black Death już trochę słyszałem :) natomiast rakietki wyglądają zacnie. Jeżeli zawartość jest tak samo ładna jak obudowa to dobry zakup. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny mały zakup bez specjalnego przeznaczenia, do zabawy w ciągu roku.
Postanowiłem dać szansę temu 38mm od srpyro w postaci chwalonych single shotów.
Single thunderbolts miałem i były za***iste w tej cenie, ciekawe jak prezentuje się nowsza partia. Do tego kolejne single hukowe, które są nowością od jorge i kosztowały w promocji tylko 14zł (cena regularna to coś koło 20zł za 10 singli). Więc nawet gdyby się okazały syfem, to w tej cenie do zabawy powinny być idealne.

Na ten moment raczej nie planuję kolejnych zakupów w niedalekiej przyszłości, no chyba że pojawi się coś ciekawego w promocji :P
s1fie5y.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem okazała aktualizacja singlowa. Thunder Boltsy wyglądają na rywala Thunder Kingów zielonych, więc zobaczmy czy wygra niebieski zestaw czy zielony.

Srpyro poszedł w single, więc może będą mieli coś ciekawszego niż to co w ofercie ma Gaoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wincyj rakiet :D
Stare hukowe jokery 2, kilka sztuk bo podobno nie są jakoś super mocne, ale i tak jestem ich ciekaw.
Mało znane chyba Angielskie rakiety AIR JAM sprowadzone przez tomaszka, na filmach walą zacnie. Od dłuższego czasu się nad nimi zastanawiałem, były na liderze za 180zł ale udało mi się je dorwać taniej.
No i do tego bardzo stara rakieta 4" NWP, również tomaszka.
LR9BYGq.jpeg

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kula od Tomaszka ma bardzo ładny efekt ale leci baaaaaardzo wysoko. Jokery jedne słabe drugie mocne przynajmniej ja tak miałem, może Twoje będą tylko mocne 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadła kolejna paczka. Nieplanowana, ale tak jak mroczny napisał, mpiwowski otworzył sklep xD. Więc grzechem by było nic nie wziąć.

Za jakąś kostką z serii funkenweide się rozglądałem od dłuższego czasu, a tutaj nie dość że w okazyjnej cenie, to jeszcze dobrej nie znerfionej partii :D.
Rapa nui jako zamiennik one-rowów które są dla mnie nieco za drogie. No i jako fan huku, nie mogłem przejść obojętnie obok piromaxowej kostki hukowej z dobrej partii :P.

Dalszych planów brak, ale znając życie niebawem znowu coś wpadnie :).

DSDUwga.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PiroMan25 napisał(a):

Wpadła kolejna paczka. Nieplanowana, ale tak jak mroczny napisał, mpiwowski otworzył sklep xD. Więc grzechem by było nic nie wziąć.

Za jakąś kostką z serii funkenweide się rozglądałem od dłuższego czasu, a tutaj nie dość że w okazyjnej cenie, to jeszcze dobrej nie znerfionej partii :D.
Rapa nui jako zamiennik one-rowów które są dla mnie nieco za drogie. No i jako fan huku, nie mogłem przejść obojętnie obok piromaxowej kostki hukowej z dobrej partii :P.

Dalszych planów brak, ale znając życie niebawem znowu coś wpadnie :).

DSDUwga.jpeg

ooo skąd violett funke ?

mpiwowski to jakiś sklep ? :D prywatna osoba ?

Edytowane przez PiroNeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PiroNeo napisał(a):

ooo skąd violett funke ?

mpiwowski to jakiś sklep ? :D prywatna osoba ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet poluję na coś niebieskiego, fioletowego. Funkenweide Violett uraczy nas fioletem, chociaż w praktyce dominować będzie iskrowe złoto ramion/liści palmy. Warto dodać, że są to palmy dotykające liśćmi ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna paczka wpadła szybciej niż myślałem, zdarzyła się okazja wziąć po dobrej cenie.
Jak już pisałem, według mnie te rakiety są za***iste. Więc nie odpuściłbym sobie bez zakupienia ich więcej na ten rok :)

9ppLpe1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...