Skocz do zawartości

[Arbtree] Kolejny rok i kolejna przygoda czyli Stuff 2024/2025


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w Nowym Roku :)

W temacie będe prezentował swoje zbiory/zakupy na sylwestra 24 . Na planowanie jest za wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć co i jak dalej . Mam kilka upatrzonych rzeczy, także czas pokaże... 

Część 1a - Pozostałości... (za dużo tego było, dobre kostki i nie było gdzie ich wcisnąć, a szkoda było pojedynczo odpalać)

tpq9QAB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę, aby z 2023 roku nie przeszły na 2025 :)

Chociaż zdarza się i tak, że kompozycyjnie dana rzecz nie pasuje do reszty lub brakuje miejsca na odpalenie kątówki i trzeba ją wcisnąć na drugi pokaz, a jak ktoś odpala tylko o północy i ma tylko jeden pokaz, to wiadomo, wtedy rzeczy przechodzą na następny rok. Czasami tak jest po prostu lepiej zrobić.

Jak na to ile uzbierałeś w 2023, to i tak wiele odpaliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1e zamówionko w tym roku <klasyk> ;)
eIXJWL4.jpg

Jeszcze parę klasyków wleci, w tym w formacie 49s/30mm ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie z takich klasyków tylko Jw4001. Obejrzałem Tajfuna i chyba dołączy do kolegi Show od fireworwks.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie tam skromne 20mm na zakończenie miesiąca ;) czyli zakupy part 2 ; 

lBTGGEm.jpg

Jeśli chodzi o kostki staram się nie powtarzać i co roku kupować co innego, chyba że coś mi przypadnie do gustu to robią wyjątki, a coś mi sie wydaje że w tym roku będzie jeszcze kilka tych '' wyjątków '' 😂 . Co do planów już mniej więcej wiem jak to będzie wyglądało... skupiam sie na pokazie głównym + co nie co do luźnego odpalenia . Aby tylko nie przegiąć z ilościami jak poprzednio 😂😂

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzieś jeszcze mam jednego one rowa kupionego kiedyś za niecałe 50 PLN...

U mnie również coś co mi się podoba,biorę w wielosztukach.

A także podpatruję u innych mego pokroju....

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podobny gust do mnie, wybrałeś chyba najładniejsze rowki od Piromaxa.
Do tego testosteron, który jak na 20 mm rozwala system. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 20:25, ArbTree napisał(a):

Jeśli chodzi o kostki staram się nie powtarzać i co roku kupować co innego, chyba że coś mi przypadnie do gustu to robię wyjątki, a coś mi sie wydaje że w tym roku będzie jeszcze kilka tych '' wyjątków '' 😂 . 

A to kolejny z nich, kupiony po bardzo okazyjnej cenie :) lecz nie ze względu na cenę, a na bardzo pozytywne wrażenia, pojawił sie ponownie :)

aA6r7cR.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów takich rzeczy jakimi dawniej była wyrzutnia Jaguar od Jorge, JW80 to koronacja tego wirującego efektu w formie królewskiego kalibru jakim dla mnie jest 30 mm.

Jedyne co, to ta wyrzutnia mogłaby mieć zróżnicowanie na co najmniej dwa efekty kolorostyczne, bo 50 strzałów w jednym kolorze, to dla mnie trochę za dużo, ale z drugiej strony, jeśli ktoś użyje ją do pokazu ciągłego i nie chce mieszać efektów - tak jak dżentelmen przy stole nie chce mieszać alkoholi, aby łatwiej mu było rozpocząć nowy dzień - to jest to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2024 o 14:03, ArbTree napisał(a):

A to kolejny z nich, kupiony po bardzo okazyjnej cenie :) lecz nie ze względu na cenę, a na bardzo pozytywne wrażenia, pojawił sie ponownie :)

aA6r7cR.jpg

 

 

Gdzie brałeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Moloch napisał(a):

Gdzie brałeś? :)

Na pyroshell'u ostatnia sztuka za 215 zł :P < rok temu na liderze 360 przepłaciłem... 😒 aktualnie chyba tylko tam dostępna po cenie jak rok temu... fakt że mają wybór towaru którego nigdzie indziej nie kupisz, podobnie jak Pol-Expance ale ceny jakimi operują to masakra... >

Edytowane przez ArbTree
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ArbTree napisał(a):

Na pyroshell'u ostatnia sztuka za 215 zł :P < rok temu na liderze 360... 😒 >

Dobra cena 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.01.2024 o 23:05, mantis napisał(a):

a jak ktoś odpala tylko o północy i ma tylko jeden pokaz, to wiadomo, wtedy rzeczy przechodzą na następny rok. Czasami tak jest po prostu lepiej zrobić.

To strzela się do oporu 😀 Zawsze odpalanie w Sylwestra można rozpocząć już wieczorem i dobrze się bawić. Ja w wieczór i noc Sylwestrową to niemal cały karton whistling moon trawelersów moge zużyć (144 sztuki). Prywatnie strzelane fajerwerki jakoś najbardziej pasują mi w Sylwestra i Nowy Rok. A w ciągu roku uwielbiam gromadzić zapasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy <czytaj ostatnie 2/3 tyg 😆> troszkę poleciałem z zakupkami :) ,  tak więc żeby sie nie rozdrabniać w pojedyncze zdjęcia z zakupów za każdym razem... aktualizacja wlatuje hurtem 😅 a i przy okazji porządków znalazła sie kolejna kostka po sylwestrze <była schowana gdzie indziej, niż reszta i sie o niej zapomniało> , czyli            Red Ghost . Towar na pokaz jest praktycznie w 100% także na razie STOP 😂 . przyszłe zakupy jakie będą to już pojedyncze większe kostki/rakiety do luźnego odpalenia...

A prezentuje się to tak >

0Dn9YtC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024 o 13:39, ArbTree napisał(a):

 ...przyszłe zakupy jakie będą to już pojedyncze większe kostki/rakiety do luźnego odpalenia...

nbDQ7fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie poznałem silenta JW4082, pewnie dlatego, że był odwrócony etykietą lub po prostu odświeżyli w nim poligrafię. Ładne one-rowy, dopiero na zoomie da się je zidentyfikować. Razem z tymi wcześniej kupionymi stanowią już całkiem pokaźną kolekcję.

Pewien "CB" Combound Box od Jorge, którego omal nie kupiłem rok temu, gdyby nie przedwcześnie odwołana promocja z FajerwerkiGorzów. Znamienicie prezentuje się połysk laminowanego kartonu stanowiącego wieko i pewnie też resztę obudowy. Efekt jak dla mnie quality.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Duża szara kostka odstrasza ceną i małą dostępnością. Ciekawe czy ma podjazd do starych salutów 30mm. Nazwa "Stand Aside" też ciekawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...