Skocz do zawartości

[skowyt1627] Przygotowania na 31.12.2023


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

No więc i u mnie pojawiają się paczki. Pomimo zaplanowania robienia zakupów od początku roku, wyszło jak zwykle. Niestety w tym roku budżet niższy niż w poprzednich latach, ale tradycja jest tradycja. Prawdopodobnie zrezygnuję z pokazu łączonego lontami i wystrzelam wszystko pojedynczo, ale to jeszcze zobaczymy. Poniżej 2 pierwsze paczki, które do mnie dotarły :D Posiadam jeszcze jakieś pierdoły z zeszłego roku, ale zalegają gdzieś w odmętach garażu.

stuff2023.jpg

stuff20231.jpg

Edytowane przez skowyt1627
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mocny start! Thermo Nuclear chyba jedna z lepszych 38mm, nowe szelkowce niby następca alcorów zdecydowanie wymagają jakiejś recenzji po sylwestrowej! ;) Formuła 1 podobno bardzo dobre rakiety, będziesz miał sporo zabawy:f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grvby napisał(a):

Zdecydowanie mocny start! Thermo Nuclear chyba jedna z lepszych 38mm, nowe szelkowce niby następca alcorów zdecydowanie wymagają jakiejś recenzji po sylwestrowej! ;) Formuła 1 podobno bardzo dobre rakiety, będziesz miał sporo zabawy:f_a:

Formuła 1 staram się mieć co roku - to chyba moje ulubione rakiety :D. Też jestem ciekaw tych nowych Alcorów, zobaczymy jak wypadną. A kostki - nie mogłem ich nie mieć patrząc na to co potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grvby napisał(a):

Te formuły to coś jak Lustiki?? Te drugie miałem, bardzo ładne. 

Tak, ale mocniejsze z większa ilością NECu. Lustiki mają 175g, a Formuła 1 280g bodajże.

Edytowane przez skowyt1627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej się Wzór podoba niż Godny. Bo we Wrzorze widać efkekty, a godny to jedna wielka kula Cracklingu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo szelkowych rakiet, jeszcze jakby wszedł Stardust od Jorge, miałbyś komplet tych popularnych.

Kulki cracklingowe w kolorowych sreberkach, to akurat jeden z lepszych pirobajerów, wiele importerów oferuje je pod różnymi nazwami.

Wzór w nowej etykiecie? Czyli jednak nie tylko Godny zmienił etykietę.

Fajne petardki wleciały w gratisie. Jak tylko ujrzę takie cudeńka w woreczkach strunowych po wyjęciu z pudełka przesyłki kurierskiej, to od razu zaciesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mantis napisał(a):

Dużo szelkowych rakiet, jeszcze jakby wszedł Stardust od Jorge, miałbyś komplet tych popularnych.

Kulki cracklingowe w kolorowych sreberkach, to akurat jeden z lepszych pirobajerów, wiele importerów oferuje je pod różnymi nazwami.

Wzór w nowej etykiecie? Czyli jednak nie tylko Godny zmienił etykietę.

Fajne petardki wleciały w gratisie. Jak tylko ujrzę takie cudeńka w woreczkach strunowych po wyjęciu z pudełka przesyłki kurierskiej, to od razu zaciesz.

Oj tak, gratis zawsze spoko :D
Co do stardustów, to jest plan zakupić - zobaczymy czy budżet pozwoli. Niestety w tym roku muszę się mocno ograniczać :( Ale i tak radocha jest z tego, co już leży na półce i czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać coś na finał pokazu, który wygląda na to że jednak zorganizuję :D

GE255.jpg

Przy okazji wizyty w domu rodzinnym, sprawdziłem jakie resztki kryją się w garażu. Jest trochę rarytasów, które wrzucałem w poprzednich latach, jednak korzystam z nich bardzo oszczędnie i jeszcze trochę się uchowało :D Aż szkoda mi odpalać wiedząc, że cholernie ciężko dostać niektóre pozycje.

resztki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrek007 napisał(a):

O panie. Final bedzie mocny. Po filmach widac zs ma moc. Sam sie zastanawiam nad nia... tylko mnie jeszcze cena boli:)

Ja dałem 380zł, więc wydaje mi się że cena jest akceptowalna patrząc na to, co to cudo potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skowyt1627 napisał(a):

Ja dałem 380zł, więc wydaje mi się że cena jest akceptowalna patrząc na to, co to cudo potrafi :)

Gdzie brałes?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link do sklepu. Kupiłem ze 3 metry szybkiego lont i trzy paczki single shotów. Na filmach wyglądają na wymiataczy, zobaczymy jak to będzie w realu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sevento napisał(a):

Dzięki za link do sklepu. Kupiłem ze 3 metry szybkiego lont i trzy paczki single shotów. Na filmach wyglądają na wymiataczy, zobaczymy jak to będzie w realu 😀

Które single brałeś? Może się zainspiruję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał wydaje się być najlepszą możliwością :D

Ile sze-szelek :) i emiterów na pełnym prochu starej dobrej szkoły sprzed zmian w chińskich regulacjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damian7878 napisał(a):

Fajny zestaw piro. Ah jak zazdroszczę tej moździerzy🙈

No ja sam sobie zazdroszczę i aż nie chce odpalać bo mi szkoda 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mega fajne rzeczy tutaj masz, sam jestem ciekaw Thalii jak to na żywo będzie strzelać, a no i 2" kątowe też zrobi zamieszanie na niebie, + rakiety do zabawy, no miód z boczkiem 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...