Skocz do zawartości

[Sevento] Skromny stuff 2022/23


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zakupy czas zaczynać. Na razie jest to pierwsza paczka, będzie jeszcze jedno zamówienie. Planuję też wizyty w marketach. Skorzystałem z -15% na PiroArt. Kolejny chudy sylwestrowy rok przede mną. W tym roku idę w cena/jakość plus jakieś drobinki do poodpalania. Petard ani żadnych emiterów nie kupuję bo raz, że nie mam pieniędzy a dwa, że nie ma czego kupić. Wyrzutni powyżej 200 zł prawdopodobnie nie będzie, pierwszy raz od przynajmniej pięciu lat. Niestety życie życiem, są inne wydatki, sylwestrowe szaleństwo całoroczne już za mną a kupuję z czystego sentymentu. Starzeję się. Post będzie aktualizowany

2ab1a76f99526.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema @Sevento. Jak co roku można na Ciebie liczyć i miło widzieć, że zapodajesz coś na zapodaj.net do skomentowania. Przyszedł sezon, przyszedłeś i Ty. Niegdyś górowałeś w kupowanej ilości obok Czesio Stuntera. Takie rzeczy się pamięta. Różnica jest taka, że co roku wchodzisz, a CzesioStunter "słuch o nim zaginął".

Lont + paka rzymiaków oznaczać może projekt łączonego odpalania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Koszyk kolejnego zamówienia skompletowany i jednak biedy nie będzie. Poszedłem w ilość dobrych wyrzutni za rozsądne pieniądze. 14 wyrzutni udało się nazbierać, cenowo wyszło więcej niż planowałem o 230 zł, do przeżycia. Nie będę niczego usuwał z koszyka. Na początku grudnia paczka powinna być już u mnie

PS. Nie planuję łączenia rzymskich ogni. Do postrzelania pojedynczo przed 24:00. Zapomniałem dodać, że mam jeszcze trochę perełek z petard i emiterów zakupionych na przestrzeni lat

Edytowane przez Sevento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przejmować takimi rzeczami, jasna sprawa że z biegiem czasu zmieniają się priorytetu w życiu. Ważne że nie odpuściłeś i tradycja będzie podtrzymana! :) Mimo wszystko udało się ustrzelić coś do zabawy jak i na godzinę 0. Co do petard to masz rację w 100%, patrząc na to co obecnie jest dostępne w sklepach lepiej za te pieniądze nakupić jakiś pirobajerów. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytety w życiu się zmieniają. Ważne aby trzymać tradycję i ją przekazywać dalej 👍 Ceny za piro wiadomo jakie są. I niższe nie będą...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doszła ostatnia paczka, a raczej dwie paczki. Zakupione oczywiście na PiroArt. Pierwszą paczkę mam już w swoim rodzinnym domu. Jak te zawiozę to zrobię zdjęcie wszystkiego

215424d8fc465.jpg

 

 

Edytowane przez Sevento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta Sakura ma dopasowaną nazwę do efektu. Sakura oznacza po japońsku dojrzewające drzewo wiśni i efekt idealnie odzwierciedla takie drzewo z wisieńkami.

Ultramarin to jakiś kolor na pograniczu niebieskiego i fioletowego widocznie, raz google grafika pokazuje niebieski, a raz właśnie fioletowo-niebieski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego jest. Namieszałeś w importerach🙂. Niewiele wyrzutni z zestawu jest sprawdzonych, za to znajdują się w nich takie o nietypowych efektach jak np Sakura 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym spojrzeniem się zastanawiałem dlaczego ten Fireball taki mały w porówaniu do pozostałych pozycji, ale potem sobie uświadomiłem, że to wersja bez XXL.
Widzę w tym roku, że sporo Argento wpada w stuffy.

Mnie natomiast ciekawi czy ta czarna kostka to nie przypadkiem CLE4149

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, CLE4149. Zastanawiałem się między nią a JW39. Mam słabość do takich efektów. Stwierdziłem, że ta pierwsza to podrasowana Jorgowska wersja i zarazem prawie dwukrotnie droższa. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sevento napisał(a):

Tak, CLE4149. Zastanawiałem się między nią a JW39. Mam słabość do takich efektów. Stwierdziłem, że ta pierwsza to podrasowana Jorgowska wersja i zarazem prawie dwukrotnie droższa. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie

Mam tą wyrzutnię, leży i czeka na odpalenie :D Też bardzo lubię ten efekt w tym roku to już raczej się nie skuszę ale w przyszłym może wjedzie TXB319 Golden Times. Przystępna cenowo jest a robi efekt moim zdaniem. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolekcja, klasyk fireball, sporo argento. Thalia odpalałem w tym roku, wyrzutnia genialna jak dla mnie, rozrzut i wielkość efektu miodzio.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...