Jump to content

HE0046 Rainbow Starligh

Kamilegionista
 Share

Recommended Posts

Symbol: HE0046
Nazwa: Rainbow Starligh
Cena: 7,99
Zdjęcie - http://i3.tinypic.com/87db1i0.jpg
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=i3Q54QWh_xg
Kupiłem te rzymskie ognie w realu za 7.99, czy ktoś miał tego rzymiaka? Odpale przed sylwestrem, jak nakręce to wrzuce film ;)
EDIT.
Odpaliłem no i tak jak przeczuwałem ;) kolorowe kule, ale nie jest drogi więc też można sobie zakupić :)

Ta. Jest to zwykły rzymski ogień jedyne co w nim innego to to, że kule lecą bardzo wysoko.
3,99 dałeś za dużo ;P ale w marketach zazwyczaj ostro ceny podnoszą.

Miałem te rzymiaki. Niby nie mają rozprysku, ale muszę powiedzieć że jakość świetna. "Kulki" lecą bardzo wysoko, o wiele wyżej niż z niejednej wyrzutni o wartości poniżej 10zł. Do tego jak na efekt, są bądź, co bądź tanie, a przecież jedna rurka to 20 strzałów. Polecam (W tym roku kupiłem trzy zestawiki)

• 1 year later...

:)+-->

(Arturo :))
Mi się bardzo podobają :razz: ale jaka jest w tym roku ich cena :?:

U Neodo za 7 kupilem.No polecam polecam,lont co prawda roche przykrotki i trzebabylo rurki troche upierdzielic ale efekt piekny.Ogniste komety jedna wyzej druga nizej.Polecam

• 1 year later...

Kupiłem te ognie rzymskie za 10,99 zł w Auchan, 2 sztuki po 20 strzałów. Po filmie widzę, że dosyć wysoko lecą. Ale nie wiem, czy się opłacało...

• 2 years later...

Kupiłem te ognie rzymskie za 10,99 zł w Auchan, 2 sztuki po 20 strzałów. Po filmie widzę, że dosyć wysoko lecą. Ale nie wiem, czy się opłacało...

nie za bardzo ci się opłacało ponieważ ja kupiłem je w kauflandzie za 7,99.