Jump to content

[PiroMan25] Piro zakupy 2023


PiroMan25

Recommended Posts

Witam. Nie owijając w bawełnę, plany na ten rok są następujące: Mniej rozdrabniania się na petardy i pirobajery, a więcej konkretów w postaci wyrzutni i mocnych rakiet. Jest coraz więcej głosów że ceny w tym roku się ustabilizują, oraz z pewnych prywatnych względów będę sobie mógł w tym roku pozwolić na troszkę więcej niż zazwyczaj, co mi tym planom sprzyja. Planuję też zrobić pierwszy w swoim życiu pokaz, na dosyć okrągłe urodzinki (nie zdradzam które dokładnie :P). W związku z tym i fajnymi wyprzedażami, prezentują swój pierwszy zakup.

zlsC718.jpg
PYiXRzU.jpg

sklepzpetardami.pl

Zaczynam trochę od końca, bo kostka będzie na finał, ale cena dobra to szkoda było nie brać. Jedyne co, to martwi mnie niezgodność efektów wypisanych na etykiecie, z tymi na filmach. Filmy sugerują srebrne lub złote brokatowe korony z niebieskimi końcówkami, a na etykiecie piszą coś i multikolorze i cracklingu 🤔.
Do pokazu jeszcze sporo czasu, więc planów jako takich nie mam. Nie wiem nawet czy będę go robić na loncie, czy może ogarnę sobie jakiś chiński system. Ale na pewno chce zakupić jeszcze do niego jw818 i jw39. Jak to wyjdzie, zobaczymy w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

Jakościowa kostka. Podobnie zresztą jak jej kuzyn Green Box. Na sklepzpetardami można było solidnie się obłowić na wyprzedaży posezonowej.

Wygląda na to, że wziąłeś ostatnią sztukę Blue Boxa, bo jest już niedostępna w tym sklepie.

W dniu 7.02.2023 o 17:40, PiroMan25 napisał:

Jedyne co, to martwi mnie niezgodność efektów wypisanych na etykiecie, z tymi na filmach. Filmy sugerują srebrne lub złote brokatowe korony z niebieskimi końcówkami, a na etykiecie piszą coś i multikolorze i cracklingu 🤔

I w ogóle "krakling" pisany przez "k", co widzę po raz pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

Dobry temat wjechał u Ciebie widzę :)

Te Boxy Triplexa to jest jednak dobra rzecz :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Trochę czasu od ostatniej aktualizacji już minęło. Ale przerywam ciszę bo dotarły do mnie 2 nowe paczuszki :D
Pierwsza zakupiona od ziomka na forum, zawiera 2 opakowania whistling bustera. Uważam że to świetny moździerz, efekty kozackie i mocny huk. Artillery tripla nie ma podjazdu, to zupełnie inny poziom. Szkoda że cena tak poszła do góry, ale i tak fajnie że nadal da się to dostać.
aYHiKmb.jpg

Druga paczka to zakupy na świetnej promocji lemfire aka pyroshell. Thunderking tripla zakupiona z czystej ciekawości, podobno nowa partia tej hukowej kostki jest o niebo lepsza od poprzednich. Niestety nie widzę tam nigdzie jasno napisanego roku produkcji na etykiecie, więc się nie dowiem czy to ta nowa, rzekomo dobra. Odpalę podczas lokalnego odpustu. Reszta typowo pod pokaz, jak tylko pierwszy raz zobaczyłem space line II, to wiedziałem że muszę ją mieć. Cayenne na początku nie planowałem, ale skusiło mnie połączenie efektów które uwielbiam, i bardzo niska cena. JW31 pójdzie razem z inną kostką (tyle że jeszcze nie wiem jaką xD) żeby dodać trochę chaosu do pokazu.
ioYltIR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Zacny wybór, też kupiłem u nich cayenne, za 65 zł jest 10/10.  Ja ją odpale razem z dwoma space line 2, efekty tych dwóch kostek ładnie współgrają. 💥

Edited by Pjetrek
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No więc ciekawość dała za wygraną i zakupiłem po jednej sztuce rakiet hukowych thunder rocket i cobra, oraz sztukę lupo. Żeby zobaczyć o co tyle krzyku. Rakiety miałem jeszcze w planie na zeszłego sylwestra, ale nie starczyło budżetu. W przypadku thundera kijek jest trochę luźno, więc będę musiał poprawić trytytkami, ale ogólnie jakość wykonania obu rakiet stoi na najwyższym poziomie. China bollery do zabawy, a "ninja" to gratis. Niby pierdoła, ale cieszy :)
tB9dPg0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dojechało trochę huku. Powiedziałbym że to ostatnie zakupione petardy w tym roku, bo mam już ich od groma, ale dobrze wiem że to się nie uda xD

IryTuHI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wpadła również mała paczka z pyroshella. Bez specjalnego przeznaczenia.
Co ciekawe, okazuje się że kostki od ark-o importowane przez surexa, są nadal produkowane. Moja z rocznika 2022. Nie wiem czy jest to mało znany fakt, czy może tylko mi to umknęło :D

FZHaPNd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dokup więcej tych txp010, bo nie wiem jaki jest sens kupować inne petardy, nie ma sensu kupować innych petard. Bo txp010 to tanie mocne petardy jak Exploder 4 TB5 PS5 i nie mają sobie równych cena moc

Link to comment
Share on other sites

To jest ten ból że nie każdy może je kupić, bo nie są ogólnodostępne w sklepach ale mocne są bo porównywałem tego szaraka txp010 z Exploderem 4 i szarak txp010 ma lepszą falę uderzeniową od Explodera 4 z 10 metrów

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

Jak napisał przedmówca - szaraków nigdy za wiele. Zwłaszcza, że mają tą ulubioną przez nas magiczną właściwość.😎

Na temat rakiet nie wypowiem się,bo one nie leżą u mnie w dziale ulubionych. Natomiast kuleczki cracklingowe- od nich zaczynałem swoją przygodę z pirobajerami.

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ostatnio w moje ręce wpadł używany pistolet hukowy start 3 w okazyjnej cenie. Jest to kaliber 6mm short. Dokupiłem też jedną paczkę rac aby sobie potestować zanim kupię jakieś lepsze race.
kjSzXwr.jpg

Wszystko spoko, tylko race lecą niezbyt daleko. I się zastanawiam czy to kwestia amunicji i trzeba kupić pobjedy albo umarex, czy może wina samego pistoletu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...