Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2022/2023


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Thunder Kinga moździerza przećwiczyłem, pamiętam tylko, że nisko strzelał i miał klasyczne efekty. Godnego dopiero w tym roku będę odpalał po raz pierwszy, w każdym razie ma go wiele osób w stuffach.

Rok temu mocno pojechałeś, szczególnie na bogato miałeś rakiet. Będę śledził temat, bo łącznie 3 sklepy lub więcej jeszcze planujesz obłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thundering King świetny moździerz. Wali lepiej niż szelki 2" Klaska i ładniejsze efekty.

Mały stuff ale z przytupem. Widać, że kolega wyznaje zasadę albo grubo albo wcale ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega z którego roku? Nowsze są znerfione z tego co wiem. Gody jedna z lepszych setek. No i do tego moździerz. Głośny, a efekty duże i gęste. Ciekaw jestem co tam wyhaczysz z grom-zbiga i tomaszka. Bo etna ci powiem w tym roku tak ceny podniosła, że mało co się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroMan25 napisał(a):

Mega z którego roku? Nowsze są znerfione z tego co wiem. Gody jedna z lepszych setek. No i do tego moździerz. Głośny, a efekty duże i gęste. Ciekaw jestem co tam wyhaczysz z grom-zbiga i tomaszka. Bo etna ci powiem w tym roku tak ceny podniosła, że mało co się opłaca.

Dzięki za informację. W takim razie jutro z rana sobie podjadę do Etny sprawdzić ceny zanim wybiorę się do Częstochowy żeby wiedzieć czy zrobić wieksze czy mniejsze zakupy w Grom-Zbigu i Tomaszku. Nawet nie sprawdzałem z którego roku Mega ale zaraz zobacze. A z którego roku są znerfione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po zakupach w Częstochowie. Małe kostki, małe rakiety itp. do zabawy przed 00, kostki z Tomaszka do pokazu na 00 a wieksze rakiety oraz traca do zabawy po pokazie. Teraz biorę się za składanie zamówienia na piroart z konkretami do pokazu.

20221219_163724_Easy-Resize.com.jpg

20221219_165019_Easy-Resize.com.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ciekawy stuff. Mnóstwo różnorodnych produktów, są konkrety, średnie kostki, małe, rakiety, artykuły różne, jednym słowem wszystko i to w dużych ilościach. Fajnie, że jest taki misz-masz importerów. Będziesz nagrywał? Jestem ciekaw kostek z Tomaszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana jest mimo rosnących cen, godny pxpro i ta od funke na pewno nie zawiodą ale ciekawe jak tomaszek bo ostatnio dużo na sklepy weszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno pojechałeś chłopie. Kamikadze, Crazy Wife to akurat pierwszy raz widzę takie etykiety.

Fajne te rakiety z metalizującą obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nagranie pokazu. Akurat tutaj pokaz nagrany od boku ale jest jeszcze kilka nagrań z różnych miejsc które postaram sie również wrzucić. Z mankamentów to wyrzutnia godny nie odpaliła a California Dreaming z Funke w tym pośpiechu jak podlaczałem system nie zauważyłem że jest ustawiona złą stroną do widowni, chociaż akurat w tym pokazie myśle że nie miało to dużego znaczenia ponieważ sporo widowni stało w różnych miejscach dookoła pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliżej końca sekcja titanium salute, a później finał wyraźnie zaakcentowany dużą częstotliwością wystrzałów. Słychać w tle publika liczna była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...