Skocz do zawartości

JW97 Sfinx


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie czy będzie w tym roku , mogą dać coś nowego , lepszego.

[ Dodano: 2007-11-07, 15:43 ]


Filmik kręcony przez kolege na dopalaczu :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie ,bo obejrżałem film Sfinxa i ....Czy ten Sfinx naprawde tak cicho wali czy aparat zle głoś nagrał? :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wina aparatu a poza tym huk jest tak istotny w wyrzutniach?? wyrzutnie są po to robione by miały piękne efekty a nie huk od huku są petardy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mocny huk wyrzutni oznacza dobrą wyrzutnię :lol: Bo jak tak lekko pyrka to strata kasy.Przy mocnym huku wszyscy patrzą co śię dzieje i gdzie.np.wyrzutnia Super show 6 ta to ma huk,ale nie o huku jest ten temat. Sfinx ma ładne,duże palemki ale żeby głośno strzelał. :arrow: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinx to gwóźdź mojego pokazu . Złapałem go jeszcze w biedzrze .
P.S to moja pierwsza wurzutnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kupilem Sfinxa zdarłem ta folijke zeby dostac sie do lontu ale nie wiem czy trzeba sciagnac te sreberko ono jest dosyc grube ;) wole spytac zeby nie strzelic gafy przy odpalaniu :) jestem poczatkujacym piromaniakiem nie smiejscie sie pytam o takie banały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to sreberko możesz zostawić. Nic się nie stanie :wink:


Ok wielkie dzieki , postaram sie nagrac filmik ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie smiejscie sie pytam o takie banały ;)


niektórzy doświadczeni nie wiedzieli niedawno jeszcze, więc nie ma co się śmiać :wink:

Sfinxa mam pierwszy raz a i tak wiem że się nie zawiodę... papierów się nei zdziera, tylko folie aby do lontu sie dostać ;) (chyba że ktos chce sprawdzic czy rurki nie pogięte)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn niedawno jak otwierał wyrzutnię (hota) to razem z folią i papierem wyrwal też lont :razz: Potem nie wiedzieliśmy co z tym zrobic, wsadziliśmy lont do środka, podpalilismy i nic a na koniec przyszedl wujek, polał wyrzutnie benzyną i podpalił. Zaczęła strzelac (tylko, że sie wywrocila i strzelala po ziemi i malo by nas trafila). Drugą już otworzylismy normalnie. A to wszystko przez to, że nie mielismy nigdy wczesniej wyrzutni...
To byly czasy... A co do sfinksa to jest to bardzo oplacalna wyrzutnia(25 zl). Ma duzo ladnych strzałów z duzymi rozpryskami. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mi powie, że za 25zł znalazł coś lepszego, to wysyłam mu list gratulacyjny. Sfinx jest definitywnym zwycięzcą w kategorii cena/jakość. Mam własny film. Zarzucę go jak będę miał czas.

Efekt: różnokolorowe piwonie, palmy, palmy + cracling, na końcu 3 strzały na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinx KAPITALNY! Za tą cenę nie można kupić nic lepszego! Duży huk, efekty piękne. Sfinx to był punkt kulminacyjny mojego pokazu, i gdy go zakończyłem, rozległy się brawa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Sylwestrze a ja nawet nie zdałem sprawozdania z efektów tej wyrzutni, którą cudem udało mi się dostać w Biedronce ( była chyba jeszcze tylko 1 sztuka ) :mrgreen: . O godzinie 12:00 Wyszedłem z rodzicami na podwórko, i mówię wam ( nic nie zmyślam ), takich efektów na niebie to jeszcze nie miałem :!: Efekty super, mój starszy kolega, który odpalał takie najwieksze rakiety z Festivala ( a były one spore ) miały gorszy efekt od tych ze Sfinxa :!: :shock: Baaaaardzo gorąco polecam :!: Taka cena a takie efekty... brak słów... CUDO :!:


PS: U mnie o północy było ze 100 punktów z których odpalali baaardzo duuużo wieeelkich wyrzutni i efekty były super niewyobrażalne ( zresztą jak co roku )... ...było jak na PROFESIONALNYM pokazie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja wam radze zrobić tak: jeśli na sylwestrze 2007/2008 mieliście sfinxa (tak jak ja) to nie kupujcie go na nastepny rok bo możecie znaleźć np. wyrzutnie o 10 zł droższą ale o lepszych efektach a mniej wiecej wiecie jak wyglada sfinx wiec nie warto go kupować (ale to tylko moja rada) a co do new generation 12 to jest zdzierstwo prawie 10zł przepłacania za takie same efekty :!:
#down: chodzi mi tylko o to że jeśli mieliście go już na tym sylwku to zamiast niego kupcie coś w którym nie znacie efektów, bo jak już mieliście sfinxa 2 czy 3 razy to już raczej pamietacie jak wyglądają strzały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xHESTIABUMx, co ty piszesz za farmazony, nie kupować Sfinxa? Sorry ale większej bzdury nie słyszałem. Za tą cenę zawsze będę kupował ta wyrzutnie bo sie po prostu bardzo opłaca. I wątpię, że za 10zł więcej znajdziesz jakąś lepszą wyrzutnie od niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinx oczywiście ma bardzo przystępną cenę i świetne efekty, ale ja mam zasadę, że nie biorę dwa razy tego samego (nie dotyczy peterd). Myślę, że po części xHESTIABUMx ma rację. Osobiście wolę odkrywać nowe fajerwerkowe horyzonty, ale jak ktoś chce przez 4 lata mieć to samo, to jego wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sfinx to podstawa mojego sylwestra od 3 lat, tak więc i na ubiegłego sylwestra nie mogło go zabraknąć :)

Co tu dużo mówić, większość z Was miała tą wyrzutnie :) Piękne, duże efekty białych palm, kolorowych peonii i cracklingu. Na plus dochodzi wyśmienita cena, jak za tak solidny sprzęt. Kto nie miał wręcz musi ją kupić :wink:

Nowy film:
http://pl.youtube.com/watch?v=6LCgQIA6o_8

3685ddefc2ce1bf4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tą wyrzutnię i powiem że jest to najlepsza wyrzutnia w tej granicy cenowej na filmie była piękna a w rzeczywistości jeszcze lepsza Dobrze że kupiłem 3 szt. :mrgreen: :mrgreen: za rok zamierzam kupić 4 szt.i je złączyć napewno będzie super efekt polecam tą wyrzutnie wszystkim co mają w swoim miescie biedronke :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...