Skocz do zawartości

JW97 Sfinx


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam wsazystkim ta wyrzutnie. Za ta cene nie dostaniecie lepszej.Przypominam wszystkim ze od dzis jest w sprzedazy sfinx w biedronce. Trzeba sie spieszyc bo jak co roku zabraknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bebla. Bylem dzis po sfinxa w biedronie i nie bylo jeszcze :(
Mi powiedzieli ze dostawy maja zawsze około 14-16 wiec u ciebei moze byc podobnie sprobuj jescze pod wieczor sie przejsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: :grin: :grin: No dzisiaj juz sprzedawaliw biedronce Kupilem sfinxa i musze wam powiedziec ze sporo tego bylo a tak wczesnie nie bylem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie SFINXA w tym roku mysle ze bede zadowolony ale po zdjeciach i opini wynika ze tak :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem film Witusa to skusiłem się na tego Sfinxa jutro idę do Biedronki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja raczej wątpie czy kupisz.U mnie wczoraj brakło we wszystkich biedronkach (3 w moim mieście) , a mój tata ostatnią kupił w środe w mieście sąsiednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a w moim mieście jedna Biedronka :lol: dobrze że jutro jade do rzeszowa może tam kupie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest wszystko, oprócz Sfinxa i podobno w ogóle go nie było. Modlę się że jest w ostatnim kartonie którego jeszcze nie rozpakowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem szczęście dzisiaj udało mi się wykupić ostatniego w Biedronce upragnionego Sfinxa no i teraz myślę że się sprawdzi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez wyslij filmik gdzie kupie sfinxa?
kondi100@vp.pl :smile:


Film jest w drugim poście tego tematu na pierwszej stronie.
Sfinxa kupisz w Bieronce za 24.99 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Sfinx jest odpowienikiem New Generation 12.Sprawdżcie sami :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eJ WITUS JAK MAM OTWORZYć TEN FILMIK??


format pliku to 3gp wiec otwurz go przez quick time znajdziesz go na www.dobreprogramy.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...