Skocz do zawartości

[Czemcio420] Stuff 2k11/22


Czemcio420

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Miało nie być nic ale od paru lat tradycji nie podtrzymuje i coś musiało w miare efektownego wpaść :) może zmobilizuje się do zbierania przez cały rok na 2k23 :)

 

20211222_193742_Easy-Resize.com.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że jest coś do postrzelania ;) Nie wiem czy zmienił się efekt JW2000 na przestrzeni lat ale osobiście uważam że to bardzo niedoceniana wyrzutnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k4n4li4 napisał:

Tradycja podtrzymana ale brakuje mi jakiejś 30mm

Miało nie być nic.. ale może sie zawsze cos zmienić :D 30mm albo szelki 2' by sie przydały.. :)

2 minuty temu, Grubbert napisał:

Ważne że jest coś do postrzelania ;) Nie wiem czy zmienił się efekt JW2000 na przestrzeni lat ale osobiście uważam że to bardzo niedoceniana wyrzutnia.

Dokładnie to samo twierdzę, szczerze.. nie chce mi sie z drobnica latac i w tym budżecie wolałem jakieś kostki dla oka miłe kupić niż pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna celebracja sylwestra zabezpieczona. Znalazły się Black Deathy, co jest już rzadkością. Kątówka idzie na koniec?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mantis napisał:

Kolejna celebracja sylwestra zabezpieczona. Znalazły się Black Deathy, co jest już rzadkością. Kątówka idzie na koniec?

Spokoju by mi to nie dalo.. rok temu juz plułem sobie w brode :) blacki zawsze mnie ciekawiły nie wiem jak na żywo, ale te screaming demony fajne.. bo 1 na testa poszła przy papierosku.. myśle,że na koniec:) chociaz na Youtubie przekonuje mnie 3 po 3 ale intuicja kazała zamówić  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to po week wleci paka za 500... ;) jeśli mi dojdzie to będzie pieknie.. jeszcze nie pewne ale blizej niż dalej do tej decyzji :) ktoś wie gdzie kostke acab kupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czemcio420 napisał:

Jak dobrze pójdzie to po week wleci paka za 500... ;) jeśli mi dojdzie to będzie pieknie.. jeszcze nie pewne ale blizej niż dalej do tej decyzji :) ktoś wie gdzie kostke acab kupie?

Fajerwerki lider sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki zerkne, a jakaś kostka 30mm do 250 znajdzie sie sensowna? Jakaś naparzanka najlepiej. Musze zorientować sie co kto ma i liste zrobie  a w sb/nd zamówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grubbert napisał:

Hmmm może PX-PRO 7 albo TW356 od Tomaszka? Chyba że wolisz coś co strzela seriami?

Bardzo fajne propozycje, px pro może wezme a tw nie umiem znaleźć. 

3 godziny temu, k4n4li4 napisał:

jw408

txb400

txb642

 

a z takich najszybszych to 

pxpro 7

TXB881

Px najbardziej przemawia póki co :( myślałem nad x viva jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Czemcio420 napisał:

Bardzo fajne propozycje, px pro może wezme a tw nie umiem znaleźć. 

Px najbardziej przemawia póki co :( myślałem nad x viva jeszcze.

Też bardzo dobra wyrzutnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Moloch napisał:

Wiesz jaką możesz wziąć super wyrzutnię?

Tego kozaka: https://www.piroart.eu/wyrzutnie-38-50-strzalow/tb81-spaceship-on-the-moon/

Dynamiczna, układ fan a do tego Cracling + mina Cracling :)

Kolejny mój typ:
https://www.piroart.eu/wyrzutnie/bz49s-6016/

Oo! Ta 1 sza moj  gust,  w pon decyzja pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt dobrych wspomnień z tą rakietą :| Cóż może wyjątkowo trafiłem na felerną sztukę ale Perfect-y od Jorge wypadły lepiej. Zdaj relację po sylwestrze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grubbert napisał:

Nie mam zbyt dobrych wspomnień z tą rakietą :| Cóż może wyjątkowo trafiłem na felerną sztukę ale Perfect-y od Jorge wypadły lepiej. Zdaj relację po sylwestrze :D 

Na yt widziałem to ładnie wychodzi, max 15pln wg mnie ale chciałem chociaz jedna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff zakończony.. mialo w tym roku nie być nic no ale symbolicznie coś mamy jednak ;) może jutro coś mnie pokusi jeszcze przy zakupach spożywczych ale nie jestem fanem sklepowych piro... od stycznia zbieramy do grudnia stuff za ok 2.5k taki cel mam więc widzimy sie niedługo... dosiego pany.. najlepszego 2k22 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w styczniu moge spodziewać sie promocji na piro?  nie chcialbym za szybko zamówić.. bo podejrzewam, że w styczniu zawsze są? Początek msc,koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...