Jump to content

MK 2021/2022

MmikiM
 Share

Recommended Posts

Noooo i to mi się podoba! Bardzo dużo niedostępnych już petard. PS5 od funke/dextrin to już prawie towar wymarły,do tego moździerze od czołowego Polskiego importera firmy Brightsky 😎 Ilość spokojnie wystarczy na kilka godzin "zabawy" 👍

Godzinę temu, Grubbert napisał:

Noooo i to mi się podoba! Bardzo dużo niedostępnych już petard. PS5 od funke/dextrin to już prawie towar wymarły,do tego moździerze od czołowego Polskiego importera firmy Brightsky 😎 Ilość spokojnie wystarczy na kilka godzin "zabawy" 👍

A ja myślałem, że na kilka sylwestrów xd... To chyba muszę więcej :C. Następna lokalizacja będzie na bogato, dużo efektów, mniej samego huku. Ale to później, później...

Fountain Mine od Klaska całkiem niezłe 75 mm, właściwie prawie to samo co mniejszy odpowiednik 50 mm.

Oszczędzaj emitery dźwięku na następne lata, bo cena będzie rosła szybciej niż u wina. Chociaż poleciłbym nimi strzelać niż je sprzedawać :)

2 godziny temu, mantis napisał:

Fountain Mine od Klaska całkiem niezłe 75 mm, właściwie prawie to samo co mniejszy odpowiednik 50 mm.

Oszczędzaj emitery dźwięku na następne lata, bo cena będzie rosła szybciej niż u wina. Chociaż poleciłbym nimi strzelać niż je sprzedawać :)

Ja, Ja... Miałbyś może jakieś wyrzytnie typu "silent" do polecenia na przyszłość?

Jak na razie nie próbowałem zbyt wiele, bo dopiero w tym roku będę kupował i testował.

Z tych co próbowałem najciekawy jest JW805 Wolf, bo ma niespotykany nigdzie indziej efekt. Dwie dolne ceny jakie znalazłem w internecie masz poniżej.

(stan na październik 2021 rok)

sklepzpetardami.pl 101 PLN
https://sklepzpetardami.pl/sklep/jw805-wyrzutnia-wolf-49-strzalow-20-mm/

Najtańszy jest na ins-fireworks 86,89 PLN, tylko tutaj warto pytać przed zakupem, czy coś jest na magazynie i ile mają sztuk.
https://ins-fireworks.pl/pl/wyrzutnie/5624-wolf-scream-49s-jw805-f2-8-1.html

Konkret stuff ! Czekam na aktualizacje tematu, gdy nazbierasz wyrzutni na sylwka :P Co do Jorge Wolf to zapraszam po sylwestrze na moje nagranie pokazu, tam bedzie ta wyrzutnia wpleciona w pokaz :P