Skocz do zawartości

[sokolowskidawid] Nowy rok nowe zakupy


Sokół piro

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Grubbert napisał:

Titanium Green=Koszmar Sąsiada ?

Akurat sąsiedzi sa dosc tolerancyjni co do piro a w sylwka zawsze na pokaz przychodzą. Nigdy w ciągu roku problemów nie robią nawet jak naprawdę się dobrym towarem walilo nieraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Moloch napisał:

To już wiem kto titanium green i fornax'a sprzątnął mi sprzed nosa :P

Super zakupy :)

Nie wiem na na ins nie ma jesczce fornax bo bralem jakis czas temu tez na ins byl w dobrej cenie... hehe jak ten z zabki lowca okazji kto pierwszy ten lepszy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sokolowskidawid napisał:

Nie wiem na na ins nie ma jesczce fornax bo bralem jakis czas temu tez na ins byl w dobrej cenie... hehe jak ten z zabki lowca okazji kto pierwszy ten lepszy ??

Żartuję sobie, niech Ci służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moloch napisał:

Chyba hurtem kupowane

 

2 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Tu się takie cuda dzieją w tym temacie, że ludzie przestali oceniać :D

 

2 godziny temu, Grubbert napisał:

Jak u rokiego :D 

 

Godzinę temu, mantis napisał:

Rejestracja na forum 14 stycznia 2021. To by wiele tłumaczyło.

Jesczce dodam jeden post z resztą towaru jakiego kupilem w tym roku. I w niedługim czasie postaram się zrobić zdjęcie całości. Tylko tez ciężko będzie gdyż czesc mam w domu u siebie a część na magazynie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to lecimy dalej z tematem wstawię wszutsko co znajdę w galerii zeby juz spamu nie robić. A całości zdjecia beda w najizszym czasie jak będę układać pokaz na godzinę 00 efgr29R.jpegu0qhbk9.jpegp6tlm7H.jpegj4ggxW5.jpegfm0dagy.jpeg7xkRRgM.jpegmkMmVHF.jpegG3dQPZ8.jpegl5zogio.jpegelAF0kX.jpegmlm0mjB.jpegnHjLfUi.jpeg97afe8y.jpegLHpWm10.jpeg7p5tO4d.jpegbFZHg76.jpegyE0qIiK.jpeg

DvTbQju.jpeg

cKr9wsZ.jpegT32WpHy.jpeg

F8OWhGA.jpeg

Zapewne to nie jest 100% ale juz nie chce mi się szukać więcej zdjęć. To są zakupy z tego roku. Wszystkie bynajmniej te którym zdążyłem zrobic zdjecie. A takich mniejszych juz nawet nie robiłem zdjecia. Postaram się po świętach wstawic zdjecia całości. Chociaż bedzie ciężko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dorwałeś szelki cylindryczne 1,75" od super powera ? przecież ich juz dawno nie ma nigdzie w sprzedaży no chyba że masz gdzieś dojścia tak samo jak ruskie matabrujasy sztosik takie ilości piro ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moloch napisał:

Loczek Pirotechnika 35 zł sztuka na Elicie :P

Mowisz sztuka 1 szt szelki 1,75 " 35 zł czy opakowanie jako 1 szt 35zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten to chyba sklep okradł, później się dziwić że człowiek na swoje zamówienia tyle czeka :D:D Nie no, zazdroszczę! Jakbyś zaczął o 20 strzelać, to i tak nie wystrzelasz. Ale miazga po prostu, tyle tego w jednym miejscu! Zdjęcie całości rób z daleka i w panoramie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...