Skocz do zawartości

[Gokusa] 2020/2021


Gokusa

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiemy kto będzie wspierać nas w trudnych czasach:P Jak wybrałeś ft6 zamiast 4 to dla mnie lipa,chyba że masz taki kartonik ft4 to co innego:) zapowiada się następny kocur temacik ze stuffem.Dawaj pokaż kostki teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kamils38 napisał:

Grubo :D Cukierki zawsze na propsie 

A jak, na choinkę łańcuszek będzie, mam ich więcej xd

11 minut temu, k4n4li4 napisał:

Dla mnie to już za duża ilość ?

To nie wszystkie ?

3 minuty temu, Romano napisał:

Już wiemy kto będzie wspierać nas w trudnych czasach:P Jak wybrałeś ft6 zamiast 4 to dla mnie lipa,chyba że masz taki kartonik ft4 to co innego:) zapowiada się następny kocur temacik ze stuffem.Dawaj pokaż kostki teraz :)

Hah, Janusz biznesu ?? dlaczego lipa? 4 słabsze, a w podobnej lub wyższej cenie były to wole te? nie mam nic więcej, koniec zwiedzania, dowidzenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Jaki wariacik ? wierzę w wersje że o jedno 0 za dużo ci się wpisało jak robiłeś zamówienie. xD

Wpisuje 6, a sklep mi 0 dodaje, to znów i znów, aż namówili mnie na 60 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zrzut spadochronowy FT6. Jeśli kostki to gratis, dostałeś gratisu nieporównywalnie dużo jak na takie zamówienie. Ewentualnie masz w sklepie respekt stałego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kamils38 napisał:

Skoro to jest gratis to za ile było zamówienie 5k ? ?

Akurat w pirohit zamówienie zrobiłem na ft6 i coś jeszcze, wyszło 1,1k, otwieram, a tam 11 skrzynek, myśle, pomylili zamówienie ale nie, okazało się, ze machony miał urodziny i za każde 100 zł dawali jedna wyrzutnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt,była jakaś taka promocja.Co nie zmienia faktu że ilość FT6 zaczyna podchodzić pod chorobę,w pozytywnym tego słowa znaczeniu ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gokusa napisał:

Akurat w pirohit zamówienie zrobiłem na ft6 i coś jeszcze, wyszło 1,1k, otwieram, a tam 11 skrzynek, myśle, pomylili zamówienie ale nie, okazało się, ze machony miał urodziny i za każde 100 zł dawali jedna wyrzutnie xd

W czepku urodzony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grubbert napisał:

No fakt,była jakaś taka promocja.Co nie zmienia faktu że ilość FT6 zaczyna podchodzić pod chorobę,w pozytywnym tego słowa znaczeniu ?  

Nawet nie wiedzialem, ze była, miła niespodzianka xd czy ja kiedykolwiek powiedziałem, ze jestem zdrowy ?‍♂️?

3 minuty temu, kamils38 napisał:

W czepku urodzony ??

Żebyś wiedział, fart jak cholera idę w lotto zagrac, czuje szóstkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnych dobroci, prawie same kulki, przy tylu colpo i tk6 rurek Ci nie braknie, szkoda że colpo nie miało refil seta po 12 sztuk :). Oddałbym wszystkie pikolaki nawet te z wesela za te czarne cuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Romano napisał:

Zacnych dobroci, prawie same kulki, przy tylu colpo i tk6 rurek Ci nie braknie, szkoda że colpo nie miało refil seta po 12 sztuk :). Oddałbym wszystkie pikolaki nawet te z wesela za te czarne cuś :)

Ja sam dopiero wczoraj poznałem liczbę TK6 i TK12 jaka posiadam ale jeszcze trochę dojdzie do kolekcji ? smiechol #boldupy poradził mi żebym ognisko z rur zrobił, biedny nie wie, ze włókno szklane jest nie palne ? również żałuje, kupiłbym i to dużo, z reszta z rurami tez bym kupił ? nerkę, polowe płuca i metr jelita cienkiego, hah, sam mam tylko 8 paczek, na zdjeciu nie widać bo to w kartonach stoi?

16 minut temu, kamils38 napisał:

Ooo firma widmo z koroszczyna wjechała hit tamtego roku :D mocne okazy 

Nie testowałem jeszcze ale słyszałem, ze dobre i nie można nigdzie kupić wiec postanowiłem zakupić do kolekcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz prawie tak dobrze jak legenda o wielu twarzach tego forum ? te alcory jedynie mi chyba przypadły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamils38 napisał:

Jedziesz prawie tak dobrze jak legenda o wielu twarzach tego forum ? te alcory jedynie mi chyba przypadły 

Nie znam jegomościa xd Jeszcze wielu rzeczy nie widziałeś z mojej kolekcji xd dla mnie Alcory i FTC fajne ale podobno 2019 wersja do kitu, tropica rakiety są super, planet X tylko słabsze ale ich mam wyłącznie 4 sztuki, tak to 4 paczki starlight, 4 king rocket, 10 rakiet stellar, dwie bazooki, cosmic fajne 2 rodzaje ale coś zepsuli i spadają na ziemie xd

Edytowane przez Gokusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...