Jump to content
Sign in to follow this  
Gokusa

[Gokusa] 2020/2021

Recommended Posts

Ju偶 wiemy kto b臋dzie wspiera膰 nas w trudnych czasach:P Jak wybra艂e艣 ft6 zamiast 4 to dla mnie lipa,chyba 偶e masz taki kartonik ft4 to co innego:) zapowiada si臋 nast臋pny kocur temacik ze stuffem.Dawaj poka偶 kostki teraz :)

19 minut temu, kamils38 napisa艂:

Grubo :D聽Cukierki zawsze na propsie聽

A jak, na choink臋 艂a艅cuszek b臋dzie, mam ich wi臋cej xd

11 minut temu, k4n4li4 napisa艂:

Dla mnie to ju偶 za du偶a ilo艣膰 馃槷

To nie wszystkie 馃槅

3 minuty temu, Romano napisa艂:

Ju偶 wiemy kto b臋dzie wspiera膰 nas w trudnych czasach:P Jak wybra艂e艣 ft6 zamiast 4 to dla mnie lipa,chyba 偶e masz taki kartonik ft4 to co innego:) zapowiada si臋 nast臋pny kocur temacik ze stuffem.Dawaj poka偶 kostki teraz :)

Hah, Janusz biznesu 馃槅馃槅 dlaczego lipa? 4 s艂absze, a w podobnej lub wy偶szej cenie by艂y to wole te馃槉 nie mam nic wi臋cej, koniec zwiedzania, dowidzenia 馃ぃ馃ぃ

6 minut temu, Grubbert napisa艂:

Ca艂e pud艂o!聽馃槅Ft6 mocne zawodniki!

Zobacz na pud艂a z mojego profilu 馃槅

Jaki wariacik 馃槀 wierz臋 w wersje 偶e o jedno 0 za du偶o ci si臋 wpisa艂o聽jak robi艂e艣 zam贸wienie. xD

1 godzin臋 temu, Kamil911 napisa艂:

Jaki wariacik 馃槀 wierz臋 w wersje 偶e o jedno 0 za du偶o ci si臋 wpisa艂o聽jak robi艂e艣 zam贸wienie. xD

Wpisuje 6, a sklep mi 0 dodaje, to zn贸w i zn贸w, a偶 nam贸wili mnie na 60 馃槅

Kolejny zrzut spadochronowy FT6. Je艣li kostki to gratis, dosta艂e艣 gratisu niepor贸wnywalnie du偶o jak na takie zam贸wienie. Ewentualnie masz w sklepie聽respekt sta艂ego klienta.

53 minuty temu, kamils38 napisa艂:

Skoro to jest gratis to za ile by艂o zam贸wienie 5k ? 馃槤

Akurat w pirohit zam贸wienie zrobi艂em na ft6 i co艣 jeszcze, wysz艂o 1,1k, otwieram, a tam 11 skrzynek, my艣le, pomylili zam贸wienie ale nie, okaza艂o si臋, ze machony mia艂 urodziny i za ka偶de 100 z艂 dawali jedna wyrzutnie xd

No fakt,by艂a jaka艣 taka promocja.Co nie zmienia faktu 偶e ilo艣膰 FT6 zaczyna podchodzi膰 pod chorob臋,w pozytywnym tego s艂owa znaczeniu聽馃槄聽聽

23 minuty temu, Gokusa napisa艂:

Akurat w pirohit zam贸wienie zrobi艂em na ft6 i co艣 jeszcze, wysz艂o 1,1k, otwieram, a tam 11 skrzynek, my艣le, pomylili zam贸wienie ale nie, okaza艂o si臋, ze machony mia艂 urodziny i za ka偶de 100 z艂 dawali jedna wyrzutnie xd

W czepku urodzony 馃槤馃槤

4 minuty temu, Grubbert napisa艂:

No fakt,by艂a jaka艣 taka promocja.Co nie zmienia faktu 偶e ilo艣膰 FT6 zaczyna podchodzi膰 pod chorob臋,w pozytywnym tego s艂owa znaczeniu聽馃槄聽聽

Nawet nie wiedzialem, ze by艂a, mi艂a niespodzianka xd czy ja kiedykolwiek powiedzia艂em, ze jestem zdrowy 馃し鈥嶁檪锔馃ぃ

3 minuty temu, kamils38 napisa艂:

W czepku urodzony 馃槤馃槤

呕eby艣 wiedzia艂, fart jak cholera id臋 w lotto zagrac, czuje sz贸stk臋 馃槅

Zacnych dobroci, prawie same kulki, przy tylu colpo i tk6 rurek Ci nie braknie, szkoda 偶e colpo nie mia艂o refil seta po 12 sztuk :). Odda艂bym wszystkie pikolaki nawet te z wesela za te czarne cu艣 :)

Ooo firma widmo z koroszczyna wjecha艂a hit tamtego roku :D聽mocne okazy聽

24 minuty temu, Romano napisa艂:

Zacnych dobroci, prawie same kulki, przy tylu colpo i tk6 rurek Ci nie braknie, szkoda 偶e colpo nie mia艂o refil seta po 12 sztuk :). Odda艂bym wszystkie pikolaki nawet te z wesela za te czarne cu艣 :)

Ja sam dopiero wczoraj pozna艂em liczb臋 TK6 i TK12 jaka posiadam ale jeszcze troch臋 dojdzie do kolekcji 馃槅 smiechol #boldupy poradzi艂 mi 偶ebym ognisko z rur zrobi艂, biedny nie wie, ze w艂贸kno szklane jest nie palne 馃ぃ r贸wnie偶 偶a艂uje, kupi艂bym i to du偶o, z reszta z rurami tez bym kupi艂 馃ぃ nerk臋, polowe p艂uca i metr jelita cienkiego, hah, sam mam tylko 8 paczek, na zdjeciu nie wida膰 bo to w kartonach stoi馃槄

16 minut temu, kamils38 napisa艂:

Ooo firma widmo z koroszczyna wjecha艂a hit tamtego roku :D聽mocne okazy聽

Nie testowa艂em jeszcze ale s艂ysza艂em, ze dobre i nie mo偶na nigdzie kupi膰 wiec postanowi艂em zakupi膰 do kolekcji 馃槄

Troch臋 rakiet, wszystkich nie wida膰 bo na dnie kartonu si臋 znajduj膮 xd

B7305403-BD06-487A-965D-E308CEE1F27A.jpeg

A44DFF35-FB01-4C42-AAA9-9F74CFDE754D.jpeg

Tu reszta rakiet

B0431264-5C9B-4E67-A4D9-61FE05B47176.jpeg

5383CC4D-5C73-48FA-9C24-3B5B842D5D52.jpeg

Jedziesz prawie tak dobrze jak legenda o wielu twarzach tego forum 馃槤 te alcory jedynie mi chyba przypad艂y聽

Posted (edited)
10 minut temu, kamils38 napisa艂:

Jedziesz prawie tak dobrze jak legenda o wielu twarzach tego forum 馃槤 te alcory jedynie mi chyba przypad艂y聽

Nie znam jegomo艣cia xd Jeszcze wielu rzeczy nie widzia艂e艣 z mojej kolekcji xd dla mnie Alcory i FTC fajne ale podobno 2019 wersja do kitu, tropica rakiety s膮 super, planet X tylko s艂absze ale ich mam wy艂膮cznie 4 sztuki, tak to 4 paczki starlight, 4 king rocket, 10 rakiet stellar, dwie bazooki, cosmic fajne 2 rodzaje ale co艣 zepsuli i spadaj膮 na ziemie聽xd

Edited by Gokusa