Skocz do zawartości

[Romano] Pierwsze zbieractwo


Romano

Rekomendowane odpowiedzi

Na rozgrzewkę parę rakiet co zostało z poprzedniego roku. 2x RSS100, Starlight Tropic tr06,no i dwie paczki PSNRF215003 Fantasy thunder crackling :(

20200222-192550.jpg

Pierwsza Aktualizacja wyrzutnie zakupione w tym roku.Sklepy alepetarda, arkafajerwerki, piropolska.

20200221-171816.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała aktualizacja 2x SILENT NIGHT TXB378, mały gratis też się znalazł.

 

bStGOGH.jpg

KcEoGi7.jpg

Edytowane przez Romano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kwietniowy update. Zakupy tylko od użytkowników forum. Ceny normalne nie jak nuke albo śmiechol z elity, biznesmeni 500+.20200410-182907.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mnie się podoba,wszystkiego po trochu,same konkretne wyrzutnie.Moździerze od Brightsky robią robotę,czy to efekt czy huk ??

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest popyt jest podaż nie widzę w tym nic złego że ktoś pomyślał i chce zarobić :P A co do thundering king to coś pięknego według mnie hit tamtego roku :P a colpo bardzo mocne podobno :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dokupić kilka rzeczy w miesiacach maj czerwiec lipiec.

Może pierwsze będą cukierki będzie chronologicznie..

wcC8e45.jpg

Oczywiście na promce z kodem forumfajerwerki na piroart i insfirework.A kilka efektów poniżej piropolska i fajerwerkilider na promce.

fwHutrt.jpg

Kilka paczek na zapas też się znalazło.

cOX9Mwq.jpg

Polowałem później i jeszcze poluje na Scream Shell a wpadło przypadkiem coś takiego, ale to już prywatnie.

mJcLpSr.jpg

w pewnym momencie poczułem że po co mi tyle huku i dokupiłem kilka kostek.

7eePeFF.jpg

Kostki po taniości z alepetarda może się coś wystrzeli do Nowego Roku. Polecanego Viseriona z Gorzowa też zabrałem.Do zabawy poniżej też kilka rzeczy, trace pewnie na bramę, od wuja mpi, który fajnie służy pomocą i jest godny zaufania.

ordNn82.jpg

Gdy piroart uzupełnił zapasy też coś kupiłem już bardziej ciekawego.

DZ8o6MR.jpg

Mamy już sierpień kolejne paczki już w drodze.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad miarę wypaśna aktualizacja. Jednorazowym postem nikt nie wrzucał w tym roku takich zakupów.

Zapas emiterów na kilka lat. Special Traca coraz ciężej ją dostać, ale warto było się o nią bić, ten efekt zostawi trwałe wspomnienie. Jak będzie pojawiało się światełko w tunelu i całe życie przewinie się w parę sekund, to będzie tam zarezerwowany kadr właśnie na Special Traca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...