Jump to content
Sign in to follow this  
Kamil911

[Kamil911] Stuff 2020/2021

Recommended Posts

22 godziny temu, Piotrek007 napisał:

Jednak się skusiłes na tego Your Club

Ladny zestaw

Skusiłem bo taki był mój plan nawet gdyby nie były na promocji to i tak by się coś znalazło z Maxsema :

12 godzin temu, krzycho1708 napisał:

Zacna, różnorodna aktualizacja ;) Widzę jest i fontanna od piromaxa której byłeś ciekaw. A ja jestem ciekaw co pokażą te 2 kostki od maxsema :D
Swoją drogą z Gorzowa coraz więcej gratisów przychodzi xD

Z tego co widziałem u innych to były to tylko pare emiterów a tu rzucili po bogatości aż się ździwiłem. :P

2 godziny temu, expanse napisał:

Sporo fontann i wyrzutni, ciekawe rakiety, będziesz miał co robić 👍

Dzięki, fontann jeszcze kilka dojdzie ale to dopiero początek zakupów jeszcze wszystko przedemną. ;) wiem że mógłbym już na tym skończyć bo już trochę tego jest ale jak są fundusze to zawsze coś wleci. 

Aktualizacja Nr.5 Kwiecień w tym miesiącu taki trochę misz masz :P bez szału.. większość to produkty które dorwałem na promocji.

57806ab471c69084.jpg

15 minut temu, k4n4li4 napisał:

Cena nie powala, kiedyś to było po 32 zł czy ileś :D

Kiedyś to były panie inne czasy.. lepsze, co poradzisz.. lepsze 40 niż 55 zł czy 60 zł. xd

Posted (edited)
18 godzin temu, Piotrek007 napisał:

Exploader 5 ładnie wali. I widze sporo w Komete zainwestowaleś. I 2x ladne kątowki

Dzięki tak jak wspomniałem to nie jest koniecznie to czego chciałem ale że ceny były bardzo korzystne to czemu nie brać, TW11 idzie do małego pokazu na nowy rok :) a Titanium Green do głównego pokazu jako przed finałówka mam nadzieje że nie zawiedzie i sama dynamika tej kątówki zrobi robotę. 

Edited by Kamil911

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Dzięki tak jak wspomniałem to nie jest koniecznie to czego chciałem ale że ceny były bardzo korzystne to czemu nie brać, TW11 idzie do małego pokazu na nowy rok :) a Titanium Green do głównego pokazu jako przed finałówka mam nadzieje że nie zawiedzie i sama dynamika tej kątówki zrobi robotę. 

Po ile udalo Ci sie tb5 wyrwać

2 godziny temu, Piotrek007 napisał:

Po ile udalo Ci sie tb5 wyrwać

7.50 za paczke coś takiego już dokładnie nie pamiętam ale nie były to duże pieniądze.

12 minut temu, Kamil911 napisał:

7.50 za paczke coś takiego już dokładnie nie pamiętam ale nie były to duże pieniądze.

No to grzechem było by nie kupic

Posted (edited)

Aktualizaca Nr.6 Tym razem system na który oczekiwałem ponad 2 miesiące zakupiony z Ebay myślę że na początek w sam raz wystarczy na moje amatorskie potrzeby. ;)  wszystko się okaże po sylwestrze czy faktycznie zarażę się robieniem pokazów wtedy zdecyduje się na konkretniejszy system z wiekszą ilością kanałów. :P

d1522ea4983f29d7gen.jpg

Edited by Kamil911
  • Like 1

1 minutę temu, Piro mati69 napisał:

ile dałeś za systemik?😀

100 zł równe po rabacie przy zakładniu nowego konta było 5$ czy coś takiego już nie pamiętam :P

• Thanks 1

Witaj w klubie systemowców. Na początku może być tak, że trzeba będzie pokombinować z anteną, czasami wysunąć ją do połowy, czasami na maxa, żeby sygnał załapał. Po jakimś czasie używania już nie miałem takich problemów.

Nie zapomnij kupić bateryjek do pilota. Są małe i uważaj, żeby nie przepłacić za nie w markecie spożywczym.

• Like 1