Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2020/2021


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich w nowym roku. :) A więc tak, jak prawie.. co rok chciałbym zaprezentować swój stuff większość pewnie już zauważyła że brakowało mojego arsenału z roku 19/20 no niestety finanse mi na to nie pozwalały tak już czasem bywa są rzeczy ważne i ważniejsze ale.. chciałbym to nadrobić ;) Ale do rzeczy przedstawiam wam moją pierwszą paczkę w tym roku która dziś przyszła ze sklepu  INS Fireworks a więc jakie plany w tym roku ?! Z pewnością chciałbym przebić Stuff z 2018/19 czy mi się to uda. ? Sam nie wiem czas pokaże w tym roku oczywiście że stawiam na jakość czyli Kostki i konkrety i może z dwa zestawy rakiet do zabawy :P po raz pierwszy raz w życiu spróbuje wykonać swój pierwszy mały pokaz. :) Oczywiście aktualizacje w miarę regularnie będą się pojawiać więc zainteresowanych serdecznie zapraszam do śledzenia. 

                                                                                 66e274412d8ce904med.jpg

 

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny początek. Jak widzę komete w stuffach a jest to rzadko spotykane to miło się robi bo to naprawdę solidna marka mająca sporo rodzynek a tu spadek zainteresowania w ostatnich latach. Fajnie, że kolejna osoba z forum będzie decydować się na pokaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracasz do gry ze zdwojną siłą, będę kibicował to pewne.

Robisz pokaz to fajnie, mi się nadal nie  chce xD

Kometa to już nie jest to co kiedyś ale mam nadzieję, że się nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna kostka z efektem multicolor. Zamówiłeś od nich jeden artykuł, więc nie mieli jak pomieszać zamówienia :)

Pokaz na loncie zawsze mile widziany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mantis napisał:

Ładna kostka z efektem multicolor. Zamówiłeś od nich jeden artykuł, więc nie mieli jak pomieszać zamówienia :)

Pokaz na loncie zawsze mile widziany.

Tak zgadza się zostanie wykonany na loncie. :)  Na system jeszcze nie dorosłem. :P

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dzisiejsza dostawa :)  Fornax z INS Fireworks oraz compound Combat z superfajerwerki.com.pl. 

                                                             e8c431f161d129d0med.jpg

 

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piromax to najbardziej rozbudowany i najbardziej ceniony importer ostatnich lat. Ładu nie można dojść z ich potężnym asortymentem. Mają duży wybór wyrzutnii najwyższego poziomu. Widzę u Ciebie ogromną rodzynke... Ile dałeś na promce za tą skromność? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, damian7878 napisał:

Piromax to najbardziej rozbudowany i najbardziej ceniony importer ostatnich lat. Ładu nie można dojść z ich potężnym asortymentem. Mają duży wybór wyrzutnii najwyższego poziomu. Widzę u Ciebie ogromną rodzynke... Ile dałeś na promce za tą skromność? 

Dzięki Damianie :)  dopiero się rozkręcam a za tą rodzynkę o której wspomniałeś zapłaciłem na promocji 109 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mini aktualizacja paczka ze sklepu alepetarda.pl w środku nawet znalazł się gratis w postaci wyrzutni JW01 za którą dziękuje. :P

81d24cad41d1c82cmed.jpg

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mpiwowski napisał:

ahhh te saluty z JW01 to napewno będzie najlepszy punkt twojego sylwestra !!! ?

Ehh i się wydało a to miał być finał ! :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne bardzo interesujące zakupy. Stuff już jest bardzo oo bogaty w efekt i ilość konkretów. Jw69 dla mnie klasa... Miałem ja 2 lata temu i nie zapomnę jakie wrażenie zrobiła... Niektóre ładunki jakby miały więcej w sile od kalibru 1,2.                                                                 Miałeś kiedyś te wulkany ze tyle ich kupiłeś? 

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, damian7878 napisał:

Kolejne bardzo interesujące zakupy. Stuff już jest bardzo oo bogaty w efekt i ilość konkretów. Jw69 dla mnie klasa... Miałem ja 2 lata temu i nie zapomnę jakie wrażenie zrobiła... Niektóre ładunki jakby miały więcej w sile od kalibru 1,2.                                                                 Miałeś kiedyś te wulkany ze tyle ich kupiłeś? 

Dzięki Damianie a no kupiłem tyle fontann ze względu na dużą promocje -50% :P fajny wulkan nie jest zły ostatnimi czasy spodobały mi się ;) tym bardziej że były można powiedzieć za śmieszne pieniądze a same wulkany naprawde dobrze się prezentują tak jak w poprzednich stuffach mało się ich przewijało tak w tym trochę chcę ich mieć do luźnego odpalania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, k4n4li4 napisał:

Solidna aktualizacja. Masz już jakiś system?

Pojawi się na przełomie marca tak już model wybrałem aktualnie oczekuje na dostawę w sklepie. ?

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry stuff ;) Ciekaw jestem tej kostki willow sensation, ma niespotykany efekt na samym początku. Horizon bardzo ciekawy, gdybym nie miał final cake 5 który ma zbliżony efekt to bym brał xD Z takiej ilości fontann to można ciekawy projekt by było zrobić :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzycho1708 napisał:

Dobry stuff ;) Ciekaw jestem tej kostki willow sensation, ma niespotykany efekt na samym początku. Horizon bardzo ciekawy, gdybym nie miał final cake 5 który ma zbliżony efekt to bym brał xD Z takiej ilości fontann to można ciekawy projekt by było zrobić :D

 

Będzie projekt z  Fontann JF43 ;) Willow sensation wziąłem z czystej ciekawości a Horizon na dużej promocji szkoda więc było nie brać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja Nr.5 Marcowe zakupy trochę konkretów z trzech następujących sklepów INS Fireworks, fajerwerkigorzow.pl oraz alepetarda.pl 

Gratisy od sklepów

RC5,CRASH,Volt 3-3 oraz emitery z fajerwerkigorzow.pl

JW01 oraz RC1 od sklepu alepetarda.pl

Rakietki Scream Rocket mini od sklepu INS Fireworks

ef5ccfe4f9a14137gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamil911 napisał:

Aktualizacja Nr.5 Marcowe zakupy trochę konkretów z trzech następujących sklepów INS Fireworks, fajerwerkigorzow.pl oraz alepetarda.pl 

Gratisy od sklepów

RC5,CRASH,Volt 3-3 oraz emitery z fajerwerkigorzow.pl

JW01 oraz RC1 od sklepu alepetarda.pl

Rakietki Scream Rocket mini od sklepu INS Fireworks

ef5ccfe4f9a14137gen.jpg

Jednak się skusiłes na tego Your Club

Ladny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna, różnorodna aktualizacja ;) Widzę jest i fontanna od piromaxa której byłeś ciekaw. A ja jestem ciekaw co pokażą te 2 kostki od maxsema :D
Swoją drogą z Gorzowa coraz więcej gratisów przychodzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...