Jump to content

[N0n4m3r] Trochę huku :)


Recommended Posts


Zanim ktoś zacznie krzyczeć to wytłumaczę dlaczego tak a nie inaczej, a więc stuff złożony z samych petard wynika z tego, że w tym roku miałem tylko 300zł na "zabawę" więc zdecydowałem że zakupię tak dla odmiany same petardy bo sąsiad na wsi na której najprawdopodobniej spędzę sylwestra będzie miał jakieś rakiety i wyrzutnie (jak co roku) więc uznałem że tak będzie ciekawiej. Jeszcze dodam że tyle słabszych petard wynika z chęci zabawy przed sylwestrem, w mieście, co wiąże się z ciągłymi pretensjami ludzi, więc duża ilość mocnych petard nie wchodzi w grę bo znowu zostanie mi kilka paczek jak to już się zdarzało. Możecie pisać czy coś byście zmienili jakbyście byli na moim miejscu, chociaż teraz to będzie tylko sugestia na następny rok. :)

Link: https://ibb.co/M2rMj5V

Miałem dać zdjęcie ale za dużo ważyło ;c 

Link to post
Share on other sites

Nikt nie powinien krzyczeć :D najważniejsze żeby tobie się podobał stuff bo to w końcu dla siebie go kupujesz a nie dla innych :D Każdy ma swój gust i kupuje co mu się najbardziej podoba, jedni wolą huk drudzy efekty.Twój stuff jest nastawiony typowo na zabawę i nie jest zły choć ja na twoim miejscu dokupiłbym chociaż jakąś małą wyrzutnie na północ zawsze jakoś mocniej zaakcentujesz Nowy Rok ;)

Link to post
Share on other sites

A co cie obchodzą pretensje? w sylwestra masz prawo strzelać i cię mogą w d*pę cmoknąć. Ja nawet colpo 45 będe napierdalal miedzy blokami, i nic mnie nie obchodzi.

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, N0n4m3r napisał:

Możecie pisać czy coś byście zmienili jakbyście byli na moim miejscu, chociaż teraz to będzie tylko sugestia na następny rok. :)

Stuff jest git. Fani petard - fanami piro jak każdy inny. Jedyne co to troszku mniej chrustu typu Piccolo, zamiast tego więcej różnych produktów. No chyba, że nie jesteś z tych co chcą zaliczyć wszystkie pokemony :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...