Skocz do zawartości

[N0n4m3r] Trochę huku :)


N0n4m3r

Rekomendowane odpowiedzi


Zanim ktoś zacznie krzyczeć to wytłumaczę dlaczego tak a nie inaczej, a więc stuff złożony z samych petard wynika z tego, że w tym roku miałem tylko 300zł na "zabawę" więc zdecydowałem że zakupię tak dla odmiany same petardy bo sąsiad na wsi na której najprawdopodobniej spędzę sylwestra będzie miał jakieś rakiety i wyrzutnie (jak co roku) więc uznałem że tak będzie ciekawiej. Jeszcze dodam że tyle słabszych petard wynika z chęci zabawy przed sylwestrem, w mieście, co wiąże się z ciągłymi pretensjami ludzi, więc duża ilość mocnych petard nie wchodzi w grę bo znowu zostanie mi kilka paczek jak to już się zdarzało. Możecie pisać czy coś byście zmienili jakbyście byli na moim miejscu, chociaż teraz to będzie tylko sugestia na następny rok. :)

Link: https://ibb.co/M2rMj5V

Miałem dać zdjęcie ale za dużo ważyło ;c 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powinien krzyczeć :D najważniejsze żeby tobie się podobał stuff bo to w końcu dla siebie go kupujesz a nie dla innych :D Każdy ma swój gust i kupuje co mu się najbardziej podoba, jedni wolą huk drudzy efekty.Twój stuff jest nastawiony typowo na zabawę i nie jest zły choć ja na twoim miejscu dokupiłbym chociaż jakąś małą wyrzutnie na północ zawsze jakoś mocniej zaakcentujesz Nowy Rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co cie obchodzą pretensje? w sylwestra masz prawo strzelać i cię mogą w d*pę cmoknąć. Ja nawet colpo 45 będe napierdalal miedzy blokami, i nic mnie nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, N0n4m3r napisał:

Możecie pisać czy coś byście zmienili jakbyście byli na moim miejscu, chociaż teraz to będzie tylko sugestia na następny rok. :)

Stuff jest git. Fani petard - fanami piro jak każdy inny. Jedyne co to troszku mniej chrustu typu Piccolo, zamiast tego więcej różnych produktów. No chyba, że nie jesteś z tych co chcą zaliczyć wszystkie pokemony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...