Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mantis

[mantis] Materiały wybuchowe 2019

Polecane posty

Kto czytał ChatBoxa w grudniu 2018, wie, że w tym roku forumowicze postawią na kabelki.

Siedzisz sobie w domu, przychodzi listonosz i pokazuje ci jakąś paczkę z chińskimi naklejkami. Myślisz sobie - jakiego wała? No tak. Przecież chińczycy sprzedają systemy na eBay'u, bo na Aliexpress chyba im nie wolno, skoro ich tam nie ma.

Nazwa tematu dosyć groźna. Zaczerpnięta od reportera TVN'u, który ostrzegał widzów przed wystrzałami w Sylwestra. Stwierdził, że na fajerwerki i petardy trzeba uważać, bo to nic innego jak takie "miniaturowe materiały wybuchowe".

r1HahN8.jpg sqEqLvr.jpg

Z1a69bK.jpg EBI7zCP.jpg

I6YTSHK.jpg

Napisz jak się sprawuje to "cudo" jak jakieś testy zrobisz, bo też planowałem kupić i nie wiem czy warto,choć jest to tanie :D

3 minuty temu, Thexilo napisał:

Napisz jak się sprawuje to "cudo" jak jakieś testy zrobisz, bo też planowałem kupić i nie wiem czy warto,choć jest to tanie :D

KamilTM ma te systemiki byliśmy u niego na pokazie w tym roku. Zasięg to ok 50m góra, jakość jak za tą cene spoko ogólnie sie opłaca. Wiadomo to tylko chiński lekki plasticzek ale do pokazu małego jak najbardziej OK !

• Like 1

Zostałem przywołany do tablicy. Zgadzam się z przedmówcą. 😛 

Zasięg producent oczywiście podaje tylko orientacyjnie. Robiłem parę testów i za jednym razem wynik był nawet 300m. Wniosek z tego taki, że wiele zależy od otoczenia, więc lepiej zapobiegawczo zbytnio się nie oddalać bo różnie może być - mówię to ja, nauczony brutalnym doświadczeniem. Prawda Andrzeju? 😂

Jeśli chodzi o funkcjonalność to jak za tą cenę lepszego sprzętu nie ma. Najgorszy w nich jest ten plastik, który lubi się łamać a tak poza tym to wszystko pryma sort.

Zawsze może to współgrać z jakimś lepszym sprzętem jak się człowiek kiedyś dorobi, idealne w razie gdyby w przypływie fantazji zabrakło kanałów na wiejski festyn xD

• Like 2

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...