Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

alepetarda.pl

Recommended Posts

Guest

Sklep @alepetarda.pl nie posiada swojego tematu a chyba warto żeby go miał.

Fajna oferta, dobre ceny, szybka i sprawna obsługa. 

Paczki dochodzą szybko i są dobrze zabezpieczone.

Planuję zamówić tam coś w pierwszej połowie roku. Duży wybór sprzętu dla fanów systemów do elektrycznego odpalania fajerwerków.

Można wiedzieć czy za tydzień będzie jeszcze ta wyprzedaż?Zależy mi bo wracam zza granicy za tydzien i chciałbym od razu zamówić😊

3 godziny temu, damian7878 napisał:

Można wiedzieć czy za tydzień będzie jeszcze ta wyprzedaż?Zależy mi bo wracam zza granicy za tydzien i chciałbym od razu zamówić😊

No wyprzedaż miała być aż wszystkiego się pozbędą

Pierwszy raz zamawiałem w tym sklepie.Absolutnie pozytywne wrażenie.Paczka solidnie zapakowana, wyrzutnie jakby wczoraj były wyprodukowane.Przecenka nieprawdopodobna.Sklep prowadzi super akcję wyprzedażową.Takich obniżek dawno nie było.Bierzcie dopóki ona jest bo może sie w każdej chwili skończyć😅😅

Bardzo dobry sklep . Kontakt , czas realizacji , pakowanie , ceny wszystko na 5 .Szczerze polecam . 😀😀

Pragne znowu zwrócić uwage na solidne pakowanie paczki.To sie nazywa profesjonane podejście!!Produkty w super stanie.Wszystko sie zgadza.Polecam w 101%☺

Sklep jak najbardziej godny polecenia  interesująca oferta szybka dostawa , solidne pakowanie ,w niedzielę zamówienie dzisiaj rano paczka na miejscu  Gorąco Polecam

• Like 1

A ja polecal ten sklep. Szybka przesylka. W poniedzialek wyslana a we wtorek juz u mnie. Dobrze zabezpiczona paczka. Pozdrawiam

Szybka wysyłka, i dobrze spakowane. Mimo, że towar był na przecenie to jeszcze dorzucili gratisy. Sklep na plus.

• Like 1

Mogę polecić. Wszystko solidnie spakowane, mimo że kurier rzucił paczkę za płot w środku nic nie zostało naruszone. Chyba najlepsza wyprzedaż ze wszystkich sklepów w tym roku👍.

Kolejny raz zamawiałem na tym sklepie i kolejny raz jestem zadowolony. Paczka dobrze zapakowana. Mimo że produkty wyprzedażowe to w wyśmienitym stanie. Jakby z produkcji wyszły wczoraj... Ździwiłem się kiedy zobaczyłem w gratisie dużego wulkana i fajne petardy. Sklep szacun jak dla mnie!! 

Edited by damian7878

Świetny sklep. Super promocje, solidnie zapakowany towar i jeszcze gratisy do zamówienia. Do poprawy tylko ceny dostawy i będzie idealnie. Polecam wszystkim. 

1 godzinę temu, boooon napisał:

Świetny sklep. Super promocje, solidnie zapakowany towar i jeszcze gratisy do zamówienia. Do poprawy tylko ceny dostawy i będzie idealnie. Polecam wszystkim. 

Jak przedstawiają się koszty dostawy? Czy jest jakiś pułap od którego wysyłka jest za darmo? Nie mogę namierzyć takiej informacji na stronie. Miałem nic nie kupować na początku roku, ale widzę, że ceny są tak dobre, że chyba jednak będę musiał coś tam zamówić :)

11 minut temu, Bandit123 napisał:

Jak przedstawiają się koszty dostawy? Czy jest jakiś pułap od którego wysyłka jest za darmo? Nie mogę namierzyć takiej informacji na stronie. Miałem nic nie kupować na początku roku, ale widzę, że ceny są tak dobre, że chyba jednak będę musiał coś tam zamówić :)

Nie mają cennika dostawy na stronie. Darmowej wysyłki nie ma. Ja płaciłem za wysyłkę sześciu małych kostek 24 zł po przedpłacie. Za pobraniem było 28zl. 

Takiej promocji jak teraz jest w tym sklepie to chyba nigdzie nie będzie przez cały rok :) Szybka wysyłka,bez problemów :) 

Paczka juz u mnie. Szybka wysyłka, solidnie zapakowana. Najbardziej zdziwił gratis. Nie dość że naprawdę niskie ceny to i jeszcze taki gest z strony sklepu. 10/10