Skocz do zawartości

SM2116 Bora Bora


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

podglad1567.jpg
Nazwa: Bora Bora
Symbol: SM2116
Cena hurtowa: 19,90 zł
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=j8jti_MOHc4
Miałem tą wyrzutnie w tamtym roku, kupiłem w geantcie, jak pierwszy raz byłem ze 4 dni przed sylwestrem to kosztowała chyba 22 zł, a dzień przed staniała do 19 zł :D
Efekt monotonny ale mi się podobało, bardzo ładny cracling wcale niedroga, więc tylko moge ją wam polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, intensywny crackling. Jak ktoś lubi ten efekt to dla niego obok arctica idealny wybór. Efekt na Twoim filmie był znacznie lepszy niż ten z prezentacji jorga. Pewnie dla tego że kręciłeś z bliska. Dość nietypowa liczba strzałów :wink: Biorąc pod uwagę że była kupowana w Geancie to cena nawet niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją mam na sylwka 07/08. Zobaczymy jak się spisze (napewno dam film)

A co do wyrzutni to bardzo ładna. Crackling też fajny. Miałem jej nie kupować bo ma 13 strzałów. Po prostu nie chciałem mieć pechowej wyrzutni, ale jednak kupiłem :grin: :grin:

Moja ocena wyrzutni 7+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolał bym dołożyć i kupić sfinxa ;] no ale jak ktoś lubi crackling to może sobie na taką pozwolić. Moja ocena : 6+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój poprzedni post , ze zykłej złośliwości moda nostry został usunięty , więc pisze jeszcze raz.
Wyrzutnia ma przeciętny/monotonny , ale intensywny efekt.
Lepiej kupić macrocosmos 3 za 10zł , niż przepłacić za tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak za 20zł to bym jej nie kupił monotonny efekt. Polecam komuś kto jest fanem craclingu ja do tej grupy nie należę. Moja ocena 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to pasuje ona do pokazów jako podkład. w środek można by np. odpalić wyrzutnię Sfinx a po bokach po odpalać właśnie Bora Bora. Efekt na pewno był by zadowalajacy :)


P.S. Rzeczywiście monotonna ta wyrzutnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Kilka lat temu dostałem ją na gwiazdkę najprawdopodobniej kupiona w TESCO.Pamiętam jak była w promocji na pierwszej stronie oferty za 13zł! :) Efekt cracklingu zrobił na mnie,publice oraz na przypadkowych przechodniach ogromne wrażenie!Pamiętam jak dostałem za nią brawa od przechodniów! :D Rozpiętość efektu była duża,crackling gęsty i bardzo ładny.Ogólnie mówiąc bardzo ładna,dynamiczna kostka.Moja ocena:10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

SM2116 pomimo swojej nietypowej liczbie strzałów jest wyrzutnią interesującą. Miałem okazje nią strzelać w święta razem z SM9881 i SM9882. SM2116 pomimo stonowanego efektu wypadła najlepiej w tym zestawieniu, chociażby ze względu na wysokość lotu przewyższającą SM9881/2 o jakieś 5-7 metrów.
Podsumowując - 13 strzałów za około 25 PLN to rozsądny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po tym sylwestrze nastawiłem się do niej bardzo pozytywnie i zapewne na 11/12 będzie, ponieważ crackling to mój ulubiony efekt więc idealne wyrzutnia dla mnie :) a połączenie jej w pokazie jakąś kostką o podobnym czasie strzelanie da ładny efekt :)

@Firawerkoman a gdzie tą TB19 można kupić ??:) chodzi mi o sklep internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po tym sylwestrze nastawiłem się do niej bardzo pozytywnie i zapewne na 11/12 będzie, ponieważ crackling to mój ulubiony efekt więc idealne wyrzutnia dla mnie :) a połączenie jej w pokazie jakąś kostką o podobnym czasie strzelanie da ładny efekt :)



Kup lepiej TB19/TXB400/TXB475 BoraBora ma przeciętny Cracling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Miałem ją kiedyś jak tata kupował mi wyrzutnie to efekt bardzo mi się spodobał chętnie bym ją kupił ale jak dla mnie 23 zł za 13sh troche dużo dodam że kiedyś kupiliśmy ją za ponad 40zł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...