Skocz do zawartości

Lewiatan


gojat

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej miejscowości jest taki market on jest nie za duży i jeszcze w nim nie byłem przed sylwestrem ale jeżeli ktoś tam był (myśle że połowa nie wie co to za sklep) to piszcie co tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam ten sklep i majom tam fajerwerki newt tanie byly firma nie pamientam jaka byla ale na opisach tylko po ruskiemu bylo napisne ale nie mieli duzo zbytu tanie byly ale zawsze plene koszyki byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traviu nie pitol głupot. Lewiatan nie prowadzi sprzedaży sztucznych ogni. Ten sklep jest tylko i wyłącznie sklepem sprzedającym produkty spożywcze, alkoholowe, itp. Może się mylę, lecz prawie od 4 lat chodzenia do Lewiatana nie przypominam sobie, aby były sztuczne ognie. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak słyszałem każdy sklep ma co innego to może u niego są fajerwerki. Ja jednak pójde i sprawdze może chociaż bedą petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że lawiatanów jest bardzo dużo rodzajów... więc polecam zamknąć temat... myślę, że nazwa 'lewiatam' znaczy tylko tyle, że mają te swoje produkty 'wyprodukowano dla LEWITAN' i leader price...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie gadame o tym samym to wienc nie uwazaj sie ze wszystko wiesz ..... i ze byles w jednym to niechce powiedziec ze znasz wszystkie bo w tym co ja bylem to jest durzy i nie tylko ma alkohol ma wszystko typ champion ...... to wienc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

U mnie w Lewiatanie były fajerwerki:petardy,bączki,rakietki jakaś mała wyrzutnia :grin: .Ceny były przeciętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Siema byłem dziś w lewiatanie i są już fajerwerki nie przyglądałem się tak bardzo,
ale widziałem tam fp3 , fp3small za 9,99 achtungi triplexa za 0,99 te picollo
importerzy to triplex , jorge jeszcze dziś później pójde i jakby coś to wiecej napisze informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no Panowie byłem dziś u mnie i bdb ceny :)/> np. p1204 od Komety za 4,30, achtungi Triplexa k208 1zl/szt...Ceny troszkę gorsze od internetowych :)/>
Fajerwerki w lewiatanie?? Pierwszy raz slysze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajerwerki w lewiatanie?? Pierwszy raz slysze

A no widzisz...A jednak :) Tyle, że nie wiem czy to sprowadził sam gościu który prowadzi sklep, czy to ,,narzucona'' oferta z Lewiatanu...A może każdego po trochu :D Ale ważne, że dobry asortyment i ceny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam bardzo, te petardy fp3 small za 9.99 to ile sztuk, i ile kosztują duże fp3?

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a pszepraszam bardzo te petardy fp3 small za 9.99 to ile sztuk i ile kosztuja duże fp3 ?


A w lewiatanie są fp3 s ? 30 sztuk fp3s a duze fp3 kosztują na ogół ok. 1-2zł więcej ale jest ich 20, troche mocniejsze i mają krótką flarę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...