Skocz do zawartości

[Majorex] Stuff 2018 /2019 a w sumie to początek


Majorex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)
Poniżej filmik, który prezentuje zapowiedź stuffu na sylwestra 2018/2019.
W pierwszym filmie głównie pirotechnika z efektami.
Dojdzie dużo huku, i nie tylko.
Może polecicie mi jakieś ciekawe rakiety, które warto kupić :D
?
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow !! kostki z Surexu a to ciekawostka ;) już jestem ciekaw jak wypadną mam nadzieję że je nagrasz i czekam na więcej. ! :) Z rakiet mogę polecić chyba na tą chwile zestaw Alcor budżetowy zestaw z bardzo dobrymi efektami. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zeszłym roku też miałem, a dokładnie wyrzutnię kątową BossHog.
Nagrałem lecz niestety zapomniałem przestawić ostrość w aparacie i pół pokazu wyszło zamazane bez ostrości :D
Generalnie Surex ma dobrej jakości wyrzutnie. Oczywiście wszystko będzie nagrane :D Oooo super, obadam zestaw i wezmę go pod uwagę ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Wrzuć zdjęcie jak możesz :)

Tutaj temat nam się rozwinął i nie chce robić spamu, chcesz zdjęcie mojego stuffu mam rozumieć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, luk2583 napisał:

Super, mi się twój stuff podoba, fajne wyrzutnie i trochę petard. 

Dzięki, generalnie dojdzie tego jeszcze troszkę :D Na pewno wyrzutnie, i petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

No i git. Jestem ciekaw tych wyrzutni surexa bo nigdy nie miałem i cena dosyć spora.

Wyrzutnie z Surexa są na prawdę spoko ! Ta cena co widnieje jest wygórowana i zapewne cena stoiskowa, bo w internecie możesz je kupić o wiele taniej.
Tutaj kupisz te wyrzutnie. https://allegro.pl/wyrzutnia-fajerwerkow-blue-storm-sfc0801-surex-i7175092880.html

1 minutę temu, damian7878 napisał:

Te dwie po prawej stronie to pierwszy raz widze też?.Wizualnie ladnie wygladaja?.Nagraj tylko?

O to właśnie chodziło :D wybrałem coś czego jeszcze nie było ! :D Tymczasem obrabiam filmik z single shot DUM BUM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Surexie słyszałem już z 5-6 lat temu. Filmy wyrzutni prezentowały się bardzo okazale. Aż dziw bierze, że ich los potoczył się nie tak jak trzeba

Sam stuff bardzo intrygujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surex ! Chłopie aż mi się micha ucieszyła na sam widok tych wyrzutni. Na pewno będą efektowne. Zajefajny początek Twojego stuffu. Swoją drogą jestem tutaj świeżakiem na forum fajerwerki i bardzo mi się podoba kultura. Jednak miło można popisać, pochwalić się swoim stuffem i napisać jakieś pytanie. Pozdro !!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2018 o 23:46, Sevento napisał:

O Surexie słyszałem już z 5-6 lat temu. Filmy wyrzutni prezentowały się bardzo okazale. Aż dziw bierze, że ich los potoczył się nie tak jak trzeba

Sam stuff bardzo intrygujący :)

Dokładnie ! Podejrzewam, że to wina braku dobrego marketingu jaki w obecnym świecie pirotechniki również jest bardzo popularny.

 

Dnia 19.11.2018 o 09:26, Felek55 napisał:

Surex ! Chłopie aż mi się micha ucieszyła na sam widok tych wyrzutni. Na pewno będą efektowne. Zajefajny początek Twojego stuffu. Swoją drogą jestem tutaj świeżakiem na forum fajerwerki i bardzo mi się podoba kultura. Jednak miło można popisać, pochwalić się swoim stuffem i napisać jakieś pytanie. Pozdro !!!! ;)

Super super i jeszcze raz super ! ;) To prawda grupa jest bardzo kulturalna i też miło tu spędzam czas. Pozdrawiam ! ;)

 

5 godzin temu, endriu123457 napisał:

Stuffik jak najbardziej OK! ? kostki od surexa na 100% cie zadowolą ponieważ miałem kilka i z każdej byłem zadowolony.

Oj wiem przyjacielu :D Kiedyś kiedyś miałem okazję mieć z tymi fajerwerkami styczność lecz wtedy jeszcze nie nagrywałem na YT a szkoda :) Pozdrawiam serdecznie kolegę ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie że robisz to co lubisz, YT, fajerwerki itp...
Z takim stuffem na sylwestra na pewno będzie miał sporo zabawy z tego co widzę....

Ale pisze tu zupełnie z innej beczki, bo prędzej nawet z ciekawości oglądałem filmiki. Ale w obecnych już mi czegoś brakuje...

Czemu już nie nagrywasz filmików z dziewczyną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą kolejne z dziewczyną :D Obecnie mi też tego brakowało, ale życie - szkoła , praca i niestety ale musielibyśmy w nocy nagrywać razem :D
Pozdro i miło, że o niej pamiętasz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny kanał obecnie który jest dobry i ma ciekawe unboxingi piro treściwe i na temat tak trzymaj tylko brakuje dziewczyny. ;)  a do to stuffu Best Price oraz Fire Story bardzo fajne kostki chyba wiedziałeś co kupujesz. :P czekam na więcej unboxingów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kamil911 napisał:

Jedyny kanał obecnie który jest dobry i ma ciekawe unboxingi piro treściwe i na temat tak trzymaj tylko brakuje dziewczyny. ;)  a do to stuffu Best Price oraz Fire Story bardzo fajne kostki chyba wiedziałeś co kupujesz. :P czekam na więcej unboxingów :) 

Bardzo miło mi to słyszeć na prawdę! :) Fajnie jak bym miał jeszcze większe grono odbiorców, ale ważne że mam zdrowie i mogę robić to dalej to co lubię :D Dziewczyna na pewno będzie w kolejnych filmikach :D Zobaczymy co tam jeszcze wymyślę i jakiś może unbox wpadnie. Pozdro serdeczne ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
10 godzin temu, Kamil911 napisał:

Fajny odcinek :) szczerze to tylko zainteresował mnie przeceniony szampan Trele Morele . :P

Paczka z autografem już leci do ciebie. 

IMG_20181228_040158.jpg

 

Co do tych gazetek to niby wszędzie są takie same a potem jednak się okazuje, że w każdym mieście są różnice i w dostępności towarów i w cenach. W Auchan i w Brico u mnie to było widać najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2018 o 23:20, Kamil911 napisał:

Fajny odcinek :) szczerze to tylko zainteresował mnie przeceniony szampan Trele Morele . :P

HAHAHA :D

20 godzin temu, FANATYK napisał:

Paczka z autografem już leci do ciebie. 

IMG_20181228_040158.jpg

 

Co do tych gazetek to niby wszędzie są takie same a potem jednak się okazuje, że w każdym mieście są różnice i w dostępności towarów i w cenach. W Auchan i w Brico u mnie to było widać najbardziej. 

o proszę ! Dlatego fajnie, że istnieje takie forum i możemy się podzielić nowinkami :) Pozdrawiam :)

No i wleciała całość :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...