Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KaMMiL

[KaMMiL] Stuff 2018/2019

Polecane posty

Cześć:D Jako, że już wrzesień postanowiłem się z wami podzielić planami na nadchodzącego sylwestra:P Standardowo, planuje totalnie amatorski pokaz, który wykonam za pomocą lontu, a jeśli czas pozwoli na zakup i oblukanie funkcji to może i jakiegoś prostego systemu:) Póki co jestem po pierwszym zamówieniu, którego dokonałem w tym tygodniu. Następne planuje już niebawem- czekam na sklepy, które (może mi się wydaje- zabiegany jestem ostatnio :X) nieco się ociągają z dodawanym towarem:) Chciałbym również zainwestować w lokalnego Krakowskiego importera- Śmieszka/Europyro- co z tego wyjdzie? Zobaczymy:) Oto produkty, które posiadam na dzień 12/09/2018 :

Wyrzutnie:
-TXC071 (OneRow- NWP)
-TXC070 (OneRowe-NWP)

12903588_DSC_1376.JPG

Na zdjęciu w samarkach są jeszcze pyroclocki, ale tego wypisywać mi się już nie chce 😂 Aktualizacja już niebawem! 😉

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

Ja tam bez pokazu, większa frajda odpalać pojedyńczo

Miałem podobnie zdanie dopóki nie zacząłem się bawić lontem:) Teraz nie wyobrażam sobie strzelać pojedynczo :D

Ładnie się zapowiada jak na wrzesień ;)  czekam na dalsze aktualizacje a, i ciekawi mnie ta kosteczka od PyroMoravii czy to kaliber 1.2 ? :) 

Dnia 27.09.2018 o 16:40, Kamil911 napisał:

Ładnie się zapowiada jak na wrzesień ;)  czekam na dalsze aktualizacje a, i ciekawi mnie ta kosteczka od PyroMoravii czy to kaliber 1.2 ? :) 

Tak, jest to kaliber 1,2:)

Kolejna paczka stworzona z nudy :)
13103308_DSC_1381.JPG

• Like 1

Widze tu przewage Pyro Moravi.Nie ma slabych kostek.Bedzie efekt.One row przez chwileczke ale pewnie zrobi niezwykle wrażenie które pozostanie na długo w pamięci u Ciebie😊.Co planujesz jeszcze zakupić?

Dnia 3.10.2018 o 08:44, damian7878 napisał:

Widze tu przewage Pyro Moravi.Nie ma slabych kostek.Bedzie efekt.One row przez chwileczke ale pewnie zrobi niezwykle wrażenie które pozostanie na długo w pamięci u Ciebie😊.Co planujesz jeszcze zakupić?

Tego co zakupię to jeszcze nie wiem :D

dzisiaj wjechała paka z bombashopu. Taka mała paczka, z użytym kodem rabatowym, a mimo to wpadł gratis :) Niby niewiele, a cieszy. Polecam sklep :P
13533309_DSC_1382.JPG

Bardzo ładnie, konkretne kostki, sam jestem zainteresowany tymi kostkami pokazowymi z tropica 😉

Przed chwilą, KaMMiL napisał:

Złoto na finał:) BZ49S-6012 

Dobry wybór, też zastanawialiśmy się nad nią z abukiem, ale ostatecznie wzieliśmy dwie od komety po 42sh.

• Like 1

3 minuty temu, mpiwowski napisał:

Dobry wybór, też zastanawialiśmy się nad nią z abukiem, ale ostatecznie wzieliśmy dwie od komety po 42sh.

P7595? Też zastanawiałem się nad wyrzutniami z komety, dlatego jest tylko jeden tropic :) Aczkolwiek, to już koniec złota u mnie na ten rok. Teraz czas na peonie :P

Przed chwilą, KaMMiL napisał:

P7595? Też zastanawiałem się nad wyrzutniami z komety, dlatego jest tylko jeden tropic :) Aczkolwiek, to już koniec złota u mnie na ten rok. Teraz czas na peonie :P

Tak, podobno lepsza niż ta z Tropic PRO.

Bardzo konkretne wyrzutnie.Katowki jak katowki,prawie wszystkie robia wielkie show na niebie.A te są niewatpliwie wsrod tych najbardziej widowiskowych...No to czekamy na cos kolorowego😂

Woow.Jaka dostawa😊😊.Doskonałe zakupy.Też mam Grafitii😊.Ciekawe jak się spisze.Dojdzie coś jeszxze do tego i tak już okazałego zestawu?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...