Skocz do zawartości

JW04 Uran


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardzo podobają się efekty palemek, jakie występują w tej wyrzutni dlatego ją już kupiłem. Stosunek ceny do jakości jak i ilości strzałów ponad przeciętny. W realu bardzo mała ta wyrzutnia, zobaczymy czy efekty na żywo będą duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty takie średnie, ale mi się podoba bo ma efekty kolorowych chryzantem.

uwaga wyrzutnia przedstawiona na filmie strzela znacznie szybciej niż w rzeczywistości. Spowolnili ją trochę :mrgreen: może za szybka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

No fajna wcześniej nie widziałem jej efekt , a mam ją w planie zakupów :) i kupie napewno
mi sie podoba jak na taką cenę 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje to tak :
+ ponieważ szybko strzela ( nie lubię takiej monotonii , jak już wcześniej napisałem )

+/- na końcu pięknie strzelała i chryzantemy szeroko się rozchodziły , ale początek dosyć słaby

Na filmiku słabo widać kolory , mam nadzieje że w rzeczywistości wygląda to lepiej .

I ostatni + niska cena . Czyli jednym słowem polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bardzo mi sie spodobała duże rozpryski jedyny minus za jeden tylko kolor według mnie opłaca sie ją kupić
moja ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Super wyrzutnia z gęstymi palmami.
Chciałem ją kupić , ale nie mieli i wziąłem soalaris.
Aż nie chce się wierzyć , że tu jest kaliber 20mm.
Bardzo mi się podoba.
10/10
Na tym pierwszym filmiku jest zupełnie innym efekt , ale jak zobaczyłem ten filmik , to po prostu wyrzutnia mi się spodobała !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fireman poco piszesz 2 opinie w tym samym temacie o tej samej wyrzutni!!!!!!!????
i do tego 2 różne opinie!!!!
bez sensu, tak zwane siano i nabijanie, jak zmieniłeś zdanie to edytuj post!!!

teraz widzisz dlaczego już nie jesteś pomocnikiem...??!!

w innych tematach podobne poczynania Twoje zaobserwowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo fajny... Na pierwszym filmiku wydaja sie wszystkie strzaly jednakowe jedyna roznica jaka zauwarzylen (na 1st) to to ze poczatkowe strzaly sa rzadkie i male a pod koniec sie "powiekszaja" czy tak jest w rzeczywistosci?
2nd jest juz duzo lepszy i pokazuje cale mozliwosci tej wyrzutni Moja ocena 9/10 no i ta cena ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film tej wyrzutni z Sylwestra 200/2008.
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=BjLmopN7Ci4

Naprawdę wyrzutnia na żywo była bardzo ładna. Najprawdopodobniej kupię tą wyrzunię na najbliższego sylwka.

[ Dodano: 2008-09-24, 19:13 ]
Nowy film wyrzutni uran:

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=8k3ucK8uLsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Mój film tej wyrzutni z Sylwestra 200/2008.
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=BjLmopN7Ci4

Naprawdę wyrzutnia na żywo była bardzo ładna. Najprawdopodobniej kupię tą wyrzunię na najbliższego sylwka.

[ Dodano: 2008-09-24, 19:13 ]
Nowy film wyrzutni uran:

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=3MxGphZ_HeE


mipiwowski ten drugi filmik to wyrzutnia pluton

po za tym efekty bardzo ładne jak na tą cenę to super 9,5/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga po arcticu wyrzutnie , która po kilku strzałach suię przewróciła i ... znowu oberwał mój kumpel - kamerzysta.
Z tego co zauważyłem efekt był niesamowity , ale mimo dobrze obdstawionej wyrzutni , zaczęła ona strzelać na boki , dopiero pod koniec znowu do góry - film dam potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tak się średnio podobała :???: I te na końcu czerwone fale też były jakieś małe. Ale jak na 20 strzałów za 20zł a kaliber 20mm to może być :wink: 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe zaskoczenie w noc sylwestrową :wink:

Uran na filmach prezentował się ładnie, ale to co pokazał w noc sylwestrową - po prostu rewelacja! Nie spodziewałem się, że ta wyrzutnia będzie strzelać tak ładnie, a zarazem dynamicznie - efekt na niebie prezentował się pięknie, byłem bardzo zaskoczony. Jeden z najlepszych zakupów na sylwestra, w 100% się opłaca :smile:

Mój film: http://pl.youtube.com/watch?v=cY8EzQU_yyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na stronie jorge'a podali że jest nowy efekt tej wyrzutni mianowicie:

NOWY EFEKT: BIAŁA MINA; WZNOSZĄCE SIĘ CZERWONE, ZIELONE, PURPUROWE PORUSZAJĄCE SIĘ GWIAZDKI

Inne parametry są takie same. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...