Skocz do zawartości

Wywiad z Wapsterem!! :D


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

empiemu nie idzie rozróżnić płci , a kamil to huligan !!!
Na meczach achtungami rzuca , czeka go sąd 24 godzinny !!!!!!
Zaje*iste , więcej takich.
Mpi był pokazany , ja niestety(naszczęście ??) nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło żeszty!! ale się uśmiałem ^^ :lol: no nie wytrzymam :D Nostra to było GENIALNE no... eh...
nie che to nikgogo urazić... ale Nostra zrobił lepsze od Kamila... to jest super, no, nie ma jak tego wyrazic w słowach...
SUPER!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niemoge :???: kto sie wygadał że rzucam achtungami na meczach?! :lol::lol:
Dobre Nostra dobre :mrgreen: Tylko szkoda że tylko piosenka była na końcu i nic więcej, myślałem że bedzie coś jeszcze ;)
To kto robi kolejne...? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to było zawaliste xD No to już wiemy jak wyglądasz Nostro. Na pewno przybyło Ci kilka nowych fanów :mrgreen: Więcej tego, bo to jest super !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin: filmy z youtube, ściagam program YouTube Video Downloader, naprawdę szybko zasysa ;) potem konwertuje z .flv na avi

Fireman: nie miałem jak wcisnąć tego... ten kolo z dredami obok Billa to właśnie Ty xD

mpi nie obrażaj się xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok xD fear też małpuje ale niektóry mój wcześniejszy wyczyn się podobał, wziąłem sie za coś łatwego ale o tym forum, jest też krótki wywiad z wapsterem...
zapraszam do oglądania Klik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostra, szukałem chłopa, ale najbardizej mi się podobała Marzanna Zielińska xD, takie małe sprostowanie :) , hehe ciesze się, ze niektórym sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

A ja mam fajny pomysł :) chodzi o połączenie paru filmików i zrobienie jednego dużego
ale ja nie umiem ale mogę komuś dać linki do filmów ściągnie i tekst ułożę lub
zastanawiam sie nad parodią któregoś serialu ale to muszę ułożyć tekst i potem znaleźć osobę która to złączy :) Kamil może zrobimy razem :D ale nie możemy im zdradzić o czym będzie chce żeby trwał około 20 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

No zobaczy się :) może zrobimy serial :D o naszych użytkownikach co w na to ? będziemy brali np odcinki Kiepskich :D i edytowali je na nasz potrzeby dodawali różne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAH dobre :mrgreen: , "Jaworz buntownik" , "tępią mnie tutaj za twarz"
Trzeba ściągnąc ivone żeby zapisać na dysk dźwięk, czy można zgrać z ivo.pl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...