Jump to content

TXB023 Sorbet


Bartosz
 Share

Recommended Posts

Symbol - TXB023
Nazwa - Sorbet
Ilość strzałów - 37
Kaliber - 1,2"
Film -

 

Duże, piękne, rozłożyste efekty. Kostka naprawdę robi wrażenie. Fajnie prezentują się grube, czerwone, przechodzące w zieleń palmy i dynamiczny, efektowny finał. Warta polecenia.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kostka miazga jeszcze lepsza niż Spektrum według mnie.Gigantyczne i piękne rozbryzgi.Ma zdecydowanie lepszy początek od Spektruma.Palmy takie same jak we wspmnianej wyrzutni.Kapitalne wrażenie zrobiły brokatowe wierzby oraz złote palmy z białymi gwiazdami.

Ciężko znaleźć lepszą w podobnej kategorii :) .

Gorąco polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Piękna wyrzutnia, godna polecenia to mało powiedziane finał jest boski opadające wierzby bardzo długo utrzymują się na niebie i tworzą epicki widok. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Wspaniała wyrzutnia, wszystkie głosy zachwytu nad nią były w pełni uzasadnione. Pozostawienie jej na koniec pokazu było dobrym pomysłem. Wszystkie efekty w pełni dopracowane i bardo duże rozmiarowo, szczególnie palmy. Brakowało mi tylko silniejszego finału jak w Spektrumie czy Equalizerze. To jest jedyny minus tej pięknej wyrzutni. Wszystkim gorąco ją polecam, choć osobiście bardziej podoba mi się Spektrum, którego również miałem. Mimo drobnych różnic na plus i minus, te dwie konkurujące ze sobą wyrzutnie oceniam na najwyższą notę :)

Link to comment
Share on other sites

Wyrzutnia kozacka miałem ją w tym roku poraz pierwszy i na pewno nie ostatni, pierwsze ładunki z efektem wave troszke małe ale z każdym wystrzałem wyrzutnia się rozkręca i daje piękny co najważniejsze duży efekt na niebie... Widownia cieszyła miski po jej występie..  Polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

W porównaniu do poprzednich lat jest trochę słabsza i to widać nawet po filmie ale nie zmienia to faktu, że to nadal bardzo fajna kostka z dużymi ciekawymi efektami w rozsądnej cenie :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...