Skocz do zawartości

[MajsterD12] Stuff 2015/2016


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym zaprezentować swój stuff na tegorocznego Sylwestra. Stawiam w tym roku na zabawę, więc nie mogło zabraknąć petard oraz drobnych rakiet.

Zakupów już nie przewiduję, bo budżet już mocno przekroczony.

 

 

Tutaj zdjęcia:

 

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/12377979_934938346594498_3469345425833617409_o.jpg

 

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/1053213_934938566594476_4290047981500295219_o.jpg

 

 

Film z unboxingu wkrótce... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bogaty i zróżnicowany stuff. Widzę że stawiasz na zabawę, ale konkretów w postaci efektownych rakiet nie zabrakło. Robisz pokaz czy odpalasz pojedynczo? Na Twoim miejscu dokupilbym jeszcze na bazarku kilka szalonych pszczółek - w tamtym roku miałem 4 sztuki i zrobiły wspaniałe show, idealnie nadają się na finał pokazu ;)

Pozdrawiam i udanego sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Zastanawiałem się nad pokazem i chyba go zrobię. Myślę nad muzyką, bo będę chciał to wszystko zsynchronizować.

Co do pszczółek to może w przyszłym roku, bo już budżet lekko przekroczyłem.

 

Również udanego i bezpiecznego sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo chyba jeden z konkretniejszych stuffów na forum, solidne rakiety których efekt zadziwi ludzi nawet najbardziej wymagających. Cieszy też fakt że nie zapomniałeś o mocnych petardach, tj. piccolo corsair - nie zapomnij o zatyczkach do uszu bo może być ciężko. A te shising crackers to mają efekt ryku lwa jak na obrazku ? Jeśli tak to zapowiada sie naprawdę ciekawie. Do pokazu zamiast lontu możesz użyć włóczki ze swetra od babci :D pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy będą akcentowały finał. Shishingów jeszcze nie odpalałem, wiec nie wiem jaki mają efekt.

A pokaz będzie odpalany nie z lontu tylko z RF32B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo różnorodny stuff, którego zakup wiele kosztował,ale opłacało się... Piccolo naprawdę ogłuszy sąsiadów swym bassowym hukiem, a żuki zatrzęsą mrowiskiem.. Nie można też zapomniec o rakietach, których efekty złotych koron rozświetlą okolicę... Co z tego,że przekroczyłes budzet, liczę jednak, że zaciągniesz w banku grubą pożyczkę,a otrzymane pieniądze zainwestujesz w wirujące bączki, ktore swym pięknym efektem zauroczą widowisko :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę bardzo interesujący zestawik sobie złożyłeś :xmas_happy:

Tylko uważaj z tymi petardami Piccolo, są na prawdę bardzo mocne !

Nie rzucaj w ludzi ani zwierzęta, oddal się na co najmniej 500 m !

Rakiety miazga ! :xmas_w00t:

Ciężko dostać te bazooki w tym roku, zazdroszczę ci ich !

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozwaliłeś cały system na tym forum :D.Takiego stuffu nikt nie ma.Efekt na pewno doprowadzi do szaleństwa publiczność,bo robiąc taki pokaz i do tego z muzą to publiki nie może zabraknąć.

Ile kafli wydałeś :w00t:?

 

 

 

:facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 1,46 PLN + udało mi się namówić sprzedawce na dodanie gratisu w postaci 1szt petardy ŻUK + wysyłkę za free z czego jestem niezmiernie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep na pewno będzie starał się zatrzymać takiego klienta :xmas_w00t:.Zyski ma z ciebie potężne dlatego dał ci ten okazały gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuff rewelacja pewnie jedyny taki na forum a czy to spektakularne widowisko będzie można obejrzeć w telewizji może sylwester z polsatem a może będziesz wejściówki sprzedawał na pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...