Skocz do zawartości

[mateo1992] Stuff 2015/2016


mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mój stuff na tegorocznego sylwestra,to już prawie wszystko zamawiane na fajerwerkimarket za całość dałem 189,18 z wysyłką.

Tutaj screen co kupiłem i za ile z koszyka przy zamówieniu na FM:).

http://i64.tinypic.com/e0lll1.jpg

http://i66.tinypic.com/2vnkvtj.jpg

Oraz to co zostało z zeszłego roku czyli 2 rury i 4 kulki moździerza z triplexu:).

http://i63.tinypic.com/dgo1p1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff Mateo, wyważona ilość wszystkiego. Z tego co widać koncentrujesz się głównie na nocnym strzelaniu.

 

Co będziesz łączył lontem i w jakiej kolejności odpalasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ile kasy wydałeś na ten stuff to powiem,że zorganizowałeś to po mistrzowsku.Copernicus miałem w tamtym roku i do tej pory mam ją przed oczyma,ta mina i piękny,gęsty cracling na dużą rozpiętość.Kamy nie miałem,ale ponoć jest świetna tak samo jak Samuraj,do tego masz jeszcze mniejsze kostki,rakiety i art. do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff Mateo, wyważona ilość wszystkiego. Z tego co widać koncentrujesz się głównie na nocnym strzelaniu.

 

Co będziesz łączył lontem i w jakiej kolejności odpalasz?

W pokaz Sylwestrowy będzie wmieszanych 5 wyrzutni:

PXB2103 EXPLOSION 16

SM9805 - THUNDER RAIN - 25 STRZ

RSB734 - SAMURAJ

JW4054 - COPERNICUS - 19 STRZ.

WYRZUTNIA P7307 - KAMA

myślę,że taka kolejność będzie najlepsza,planuje dynamiczne łączenie aby nie dać ciała w tym roku i żeby nie było przerw oraz nieprzewidzianych usterek podczas pokazu.

Bardzo możliwe,że niektóre wyrzutnie delikatnie "nałożą się" na siebie aby nie było przerw w pokazie.

Do tego dochodzi jeszcze pokaz noworoczny,jeszcze o nim nie myślałem ale wystąpi w nim pewnie:

WYRZUTNIA P7201 - ARON - 9 STRZ.

PXB2007 SELEN 9 STRZ.

P7017 - RAPID SATURN (2szt.) - 1 sztuka z zestawu.

P7028 - BALLET - KOMETA - NOWOŚĆ !!

SM2126 - MACRO COSMOS III - 10 STRZ. - PROMOCJA!!!

 

Tutaj kolejność jeszcze nie ustalona,katiusz na pewno będzie w tle z jakąś wyrzutnią jak macie jakieś pomysły chętnie rozwarze:).

EDIT:

Po oglądnięciu filmików tych małych wyrzutni stwierdzam,że najlepiej będzie połączyć:

P7028 - BALLET - KOMETA gdy będą już komety odpali katiusz P7017 - RAPID SATURN

podczas strzelania katiusza pójdzie WYRZUTNIA P7201 - ARON - 9 STRZ.

następnie PXB2007 SELEN 9 STRZ. na koniec SM2126 - MACRO COSMOS III - 10 STRZ ze względu na dużą ilość cracklingu.

Wydaje mi się patrząc po filmikach że na pokaz noworoczny fajnie by było zaopatrzyć się jeszcze w jedną mini wyrzutnie finałową np. z piromaxa:).

Macrocosmosu nie dałem do pokazu głównego (Sylwestrowego) ze względu na bardzo małe rozpryski i z tego powodu nie pasowałby on do pozostałych większych wyrzutni.

Efekt kamy wygląda tak:

 

Bardzo ładny stuffik. Wszystko wspaniale rozplanowane i maksymalnie wykorzystałeś swój budżet. Super! Będzie jeszcze coś?

Mam już w planie wydać jeszcze jakieś 30zł,niby mam już wszystko ale na nadmiar fajerwerków jeszcze nikt nie ucierpiał.

Jeśli będzie to market to pokuszę się jeśli będą w tym roku rakiety gracie z pyroco,rzymski ogień tlusta rimanka,z bazarku to jakieś petardy piccolo na karabinki oraz rakietki gwizd i strzał 12 szt może kilka paczek zależy w jakiej będą cenie.

Nie jest powiedziane,że zamiast marketów nie zamówie czegoś na internecie tylko muszę skołować przynajmniej 2 osoby żeby chociaż wysyłka była za free.

Bardzo Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze i ciepłe słowa o moim stuffie:)-liczę na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnia paczuszka zamówiona i opłacona:)

27ytppd.jpg

Ze względu na drożyzne w marketach lidl i biedronka postawiłem na zakup fajerwerków jeszcze raz przez internet.

Jak przyjdzie paczka to dam fotkę całości:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś akurat tę kostkę, której brakuje mi do wielkiej czwórki małych kostek Triplexa: Magic Key, Magma, Sky Buster i właśnie Backyard Fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale jak dla mnie brak kostki finałowej.

 

A może tak miało być.., Albo nie starczyło funduszy :P

 

A tak ode mnie ładny stuFF skompletowałeś wszystko mi się w nim podoba będzie efektownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko! Jak na taki budżet. lepszego wyboru nie mogło być. Trochę zabawy, trochę konkretniejszego kalibru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale jak dla mnie brak kostki finałowej.

Haha i tu się mylisz kolego,jest predator z lidla!

Szwagier czatuje na nią w niedziele:) Powiedział mi że kupi,bo jego żona ma 40 urodziny i od razu złączymy ją na koniec i będzie ok:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [mateo1992] Stuff 2015/2016

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...