Skocz do zawartości

[DawidPirotechnik] Stuff 2015/2016


DawidPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletowanie stuffu czas zacząć :xmas_happy:
W tym roku rezygnuje z pokazu kostki odpalam osobno :)

Pierwsze małe zamówiene :]
98296a2d5a5f5883med.jpg

 

 

Zamówienie robione w sklepie PiroArt naprawde polecam ten sklep :)
I dziekuje za gratis wyrzutnie P7201 Fiji :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zamówienie i zacny konkret. Super kosteczki, fajnie że osbiegasz od stereotypów i bierzesz równie dobrą kostke za ten sam hajs zamiast songa za co duży plus. Czekam na więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatek bardzo ładnie ;) 2 konkretne kostki, jeszcze drugie tyle + jakieś rakietki i petardy i stuff gotowy ;)

Masz już sprecyzowane plany co i jak będzie to dalej wyglądało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatek bardzo ładnie ;) 2 konkretne kostki, jeszcze drugie tyle + jakieś rakietki i petardy i stuff gotowy ;)

Masz już sprecyzowane plany co i jak będzie to dalej wyglądało ?

Narazie nic nie planuje bo sam nie wiem co jeszcze kupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Pierwsze MAŁE zamówienie " a w nim tylko dwa konkrety z czego jeden jest mi totalnie nieznany - Sorbet, nowość?

 

Pozdrawiam Barpek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Pierwsze MAŁE zamówienie " a w nim tylko dwa konkrety z czego jeden jest mi totalnie nieznany - Sorbet, nowość?

 

Pozdrawiam Barpek

Tak nowosc Triplexa :)

 

Sorbet haha, z wakacjami sie kojarzy hihi. Ciekawy wybór. Co będzie dalej ? :)

Sam niewiem za bardzo co jeszcze kupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę,że zakupiłeś dwie duże i piękne wyrzutnie.Kilka malutkich i przyzwoitą moździerz+ petardy i art.różne.Zabawy ci nie zabraknie! :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na pewno nie będziesz się nudził :) Jest czym postrzelać w ciągu dnia, wieczorem i o północy. Masz sporo dobrych, sprawdzonych kostek, ale jest też Sorbet od Triplexa, którego razem z TXB022 Spektrum można uznać za zamiennik popularnego Songa. Stuff bardzo dobrze zbudowany, są wszystkie rodzaje fajerwerków.

PS. Widzę, że podobnie jak ja dostałeś w gratisie Fiji :) Zapraszam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, bardzo ładnie. Ciekawe trójkąty z tych małych artykułów, jeszcze tego nie miałem. Klasycznie fp3 (jakkolwiek się one teraz zwą :P ) zostały mi z zeszłego roku. Bardzo ładne kostki szczególnie te większe. Jedne z moich ulubionych fajerwerków - Circoblitze są, choć przyznam, że jeszcze 4-5 lat temu ich efekt (z różnych firm) był lepszy niż np rok temu. :< No i oczywiście jest Royal Night z Kaufa. Wielu ją zakupiło może i ja się skuszę choć chcąc tego i tamtego z planowanych 100zł może się zrobić 300. Oby tak nie było, obym się powstrzymał. :D Co to za moździerz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...