Skocz do zawartości

Konkurs - WWW.PIROSHOP.PL


PiroShop

Rekomendowane odpowiedzi

Finałowy zestaw pytań:

1. Pierwszymi fajerwerkami był zasadniczo zielony bambus, który wrzucało się do ognia, aby odstraszyć duchy zwane w starożytnych Chinach. Prawda czy fałsz?
2. Na jaki produkt wyłączną dystrybucję w Polsce ma sklep www.PiroShop.pl?
3. Podaj dokładną datę oraz państwo w którym odbył się pokaz fajerwerków uznany przez księgę rekordów Guinnessa.
4. Ile fajerwerków wtedy wystrzelono? Podaj dokładną liczbę.
5. Kiedy został zorganizowany pierwszy pokaz pirotechniczny w Polsce i ile trwał??

6. Wymień trzech zagranicznych importerów, których produkty znajdziesz w sklepie www.PiroShop.pl


Odpowiedzi przesyłamy na konkurs@piroshop.pl w tytule prosimy podac login z forum.
Termin zakończenia konkursu: 27.11.2015 godz. 18.00
Ogłoszenie wyników: 29.11.2015 godz. 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi:

1. Pierwszymi fajerwerkami był zasadniczo zielony bambus, który wrzucało się do ognia, aby odstraszyć duchy zwane w starożytnych Chinach. prawda czy fałsz?
odp. Prawda
2. Na jaki produkt wyłączną dystrybucję w Polsce ma sklep www.PiroShop.pl?
odp. Raca morska
3. Podaj dokładną datę oraz państwo w którym odbył się pokaz fajerwerków uznany przez księgę rekordów GUINNESA.
odp. Norwegia 29 listopada 2014 r i Zjednoczone Emiraty Arabskie 31 grudnia 2013 roku.
4. Ile fajerwerków wtedy wystrzelono? Podaj dokładną liczbę.
odp. w Norwegii odpalono 540 382, natomiast w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odpalono 77 282 fajerwerków!
5. Kiedy został zorganizowany pierwszy pokaz pirotechniczny w Polsce i ile trwał??
odp: Został zorganizowany w 1918 roku, w kilka dni po odzyskaniu niepodległości. Trwał on jedynie 3 minuty.
6. Wymień trzech zagranicznych importerów, których produkty znajdziesz w sklepie www.PiroShop.pl
Pyro Moravia
Klasek
Privatex Pyro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcami w konkursie zostali:

1. Mantis
2. Blubencjusz
3. Snoopgod

Zwyciezcy o sposobie wykorzystania bonu zostaną poinformowani mailowo, natomiast dla pozostałych osób z finałowej 10 przygotowaliśmy rabat -10% na cały nasz asortyment.

Zamówienie dla osób z rabatem należy składać z tych samych adresów mailowych, które brały udział w konkursie, następnie wysłać na adres info@piroshop.pl w tytule tematu należy wpisać - 10%

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.

Pozdrawiamy
Ekipa PiroShop.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom.Mantis kibicowałem Tobie :) Co z sylwestrem w Portugalii 31 grudnia 2006r. w którym odpalono wówczas 66 326 fajerwerków i został wpisany do księgi rekordów Guinnessa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 2. można było zrozumieć dwojako, ja to zinterpretowałem jako konkretny produkt, podałem wyrzutnie, którą Państwo jako jedyni sprzedajecie w Polsce. Również gratuluje zwycięzcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niesamowicie zaskoczony. Bałem się, że mogę być czwarty.

 

Gratuluję zwycięzcom. Mantis kibicowałem Tobie :)

Dzięki za support : )
Ten konkurs to było dla mnie być albo nie być w Sylwestra. Wreszcie będę miał okazję zaprosić znajomych i spędzić 31 grudnia jak przystało na człowieka. Do kwoty bonu pewnie jeszcze coś dorzucę.

 

Dziękuję organizatorom i brawa dla wszystkich uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dziękuje organizatorom za świetny konkurs.W tym roku mam ogromnego farta w konkursach.Też tak jak Mantis chciałbym dołożyć trochę do bonu jeśli jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardzo dziękuje organizatorom za dobry konkurs.W końcu udało mi się wygrać.Napewno ta wygrana da mi możliwość dołożenia kilku ciekawych produktów Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ja odpowiedziałem na wszystkie pytania poprawnie a nic nie wygrałem troszkę niesprawiedliwy konkurs powinien być bon chociaż za 50 zł dla pozostałej reszty uczestników niech rozważy taką opcje sklep piroshop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widocznie za wolno! Karis126

 

Gratuluje laureatom nagród! Oraz ogromne podziękowania dla sklepu www.piroshop.pl za chęć zorganizowania konkursu!

 

Ostatnie chwile na gratulacje i podziękowania, jutro wieczorem temat będzie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paczka z nagrodą. W poniedziałek wysłana, we wtorek doszła :)

Unboxing
https://youtu.be/EJB9FyjmyrI

g5OYX6r.jpg

Do wszystkiego dostałem jeszcze bardzo miło upominek w postaci czerwonej racy morskiej. Jest jak znalazł, będzie co odpalić w Sylwka jak zabiją dzwony na 24:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...