Skocz do zawartości

[mantis] Stuff 2015


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Odpust 15.08.2015
CSy3UWq.jpg

  • P1227 Magnum | petarda lontowa | Kometa | 1,00 | 2x | 2,00
  • PP038D/B Dragon Boom | petarda lontowa | Privatex Pyro | 1,50 | 2x | 3,00
  • P5C Bomb Black | petarda lontowa | Klasek | 1,50 | 2x | 3,00
  • TXP384(T) PoooH | petardy lontowa | Triplex | 1,50 | 2x | 3,00
  • P1253 Jumbo | petarda lontowa | Kometa | 1,00 | 2x | 2,00
  • PXP302 Xender | petarda lontowa | Piromax | 1,00 | 2x | 2,00
  • P4060 Strobo Flash | stroboskop | Kometa | 3,00 | 1x | 3,00
  • TXP086 Super Petarda | petarda lontowa | Triplex | 2,00 | 1x | 2,00
  • P0001A Ufo | bączek | Kometa | 1,50 | 3x | 4,50

CENA: 20,00 PLN (po różnych rabatach)

 

Odpust 18.10.2015

sXFla4j.jpg

  • PXM90 (White) | biała świeca dymna | Piromax | 11,00
  • JB-1 Thunder King | singleshot hukowy | Jorge | 3,00

CENA: 14,00 PLN

 

Zakupy w hurtowni INS-Fireworks 02.11.2015

equvBI8.jpg

CENA: 61,15 PLN

 

* * * * *

CAŁOŚĆ

ey35G2B.jpg

 

RAZEM: 95,15 PLN

 

* * * * *

Największa część stuffu, to wynik odwiedzin hurtowni INS-Fireworks w Krakowie. Wszystkie fajerwerki są tam wystawione w białej gali, przeglądając ją łatwo wynaleźć to co nas interesuje, bez zbędnego błądzenia wzrokiem. Wszystko tanio i po hurcie. Polecam to miejsce jeśli ktoś mieszka/przejeżdża Krakowem.

 

Pewnie dojdzie coś z oferty marketowej i bazarowej, ale to dopiero w grudniu. Lont rzecz jasna do zrobienia karabinka z petard P1000 Thunder King z Maxsema i z jeszcze jakichś mniejszych petard, które kupię w przyszłości. Ten rok znowuż skromnie, bo bez pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczyna się fajnie, polecam ofertę Biedronki i Eleclerk :xmas_happy:

Jak możesz polecać ofertę, której nie ma ? Może w tym roku zapanuje w tych sklepach Hestia i Keller ? Co do stuffu, fajny i symboliczny. Mam nadzieje, że dorwiesz jakąś super ofertę w postaci kostki w dobrej cenie bo właśnie brakuje mi tu jakiegoś konkreta na północ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz polecać ofertę, której nie ma ? Może w tym roku zapanuje w tych sklepach Hestia i Keller ? Co do stuffu, fajny i symboliczny. Mam nadzieje, że dorwiesz jakąś super ofertę w postaci kostki w dobrej cenie bo właśnie brakuje mi tu jakiegoś konkreta na północ.

W biedronce lub eleclerk hestia lub keller ?

Nigdy czegoś takiego nie było i nie będzie, polecam bo co roku mają super ofertę :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biedronce lub eleclerk hestia lub keller ?

Nigdy czegoś takiego nie było i nie będzie, polecam bo co roku mają super ofertę :xmas_wink:

Pewnie nie będzie, ale takie pisanie o ofertach, których nie ma jest żałosne i chyba wszystkim się przejadło. Nom Biedronka ma super oferte, od 5 lat to samo, jednie dwa nowe produkty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz polecać ofertę, której nie ma ? Może w tym roku zapanuje w tych sklepach Hestia i Keller ? Co do stuffu, fajny i symboliczny. Mam nadzieje, że dorwiesz jakąś super ofertę w postaci kostki w dobrej cenie bo właśnie brakuje mi tu jakiegoś konkreta na północ.

A co jest złego w hestii ? co roku mam hestie i efekt polawa i niczym sie nie rózni od wyrzutni jorge ... Hestia ma sporo nie docenionych kostek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w hestii ? co roku mam hestie i efekt polawa i niczym sie nie rózni od wyrzutni jorge ... Hestia ma sporo nie docenionych kostek ;)

I ogólnie sporo dobrych rzeczy :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fontanny ma dobre ale trzymajmy się tematu. Stuff naprawdę ciekawy, kupowane z głową mimo że na odlustach, wiele osób z bardzo małym budżetem powinno się wzorować no tobie. Akurat teraz siostra zaczeła studia w Krakowie a że tak daleko znowu nie mam to napewno też odwiedzę z chęcią ins-fireworks jak tak polecasz, jeśli mame namówie ;) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak skromnie, ale liczy się pamięć. Jaki kurde brak pracy ! Panie do roboty żeby za rok było dużo piro :D

Czekam na resztę i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skromny,ale jak zawsze unikalny stuff masz produkty które w 80% pierwszy raz widzę na oczy.

Jedynie Bzyyk oraz Merkury-pewnie trzaskające kulki? rzuciły mi się w oczy bo gdzieś je kiedyś przeglądając FM widziałem w ofercie:).

Thunder kinga miałem na zeszłorocznego sylwestra,odpalony w nowy rok,prawie o nim zapomniałem:) a był w plecaku ma potężny huk i fajny efekt bodajże zielony z tego co pamiętam na niebie.

Jak to u Nas w pięknym kraju bywa,z pracą ciężko mi się udało ale też nie wiadomo co to będzie za rok bo umowy śmieciówki chcą ozusować przez to stracę liczbę godzin a co za tym idzie zarobki.

Zainteresuj się lidlem,bo jeśli jak co roku będzie pyroco u Nas na podkarpaciu to są tam fajne rakietki gracie które wysoko lecą i mają fajny crackling. 12 sztuk kosztuje chyba coś koło 17zł oraz rzymskim ogniem tlusta rimanka który kosztuje 7,99 ma chyba 11 strzałów i bardzo fajne zróżnicowane efekty na niebie,ale to musisz czatować zaraz w pierwszy dzień bo muszę Cię uprzedzić że ludzie po ten rzymski ogień jak i po inne fajerwerki pchają się niczym już po znanego na youtubie "Karpia w Lidlu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda w konkursie PiroShop.pl 30.11.2015
Unboxing: https://youtu.be/EJB9FyjmyrI
g5OYX6r.jpg
gR9DCg3.jpg

  • JW4057 Lily Magnolia | wyrzutnia 16 strz. 22mm | Jorge | 32,00 PLN
  • JW900 Thunder King | wyrzutnia hukowa 25 strz. 18mm | Jorge | 28,00 PLN
  • TXB604 Magma | wyrzutnia 16 strz. 20mm | Triplex | 15,00 PLN
  • TXB605 Sky Buster | wyrzutnia 16 strz. 20mm | Triplex | 15,00 PLN
  • PP038DB Dragon Boom | petarda lontowa 20szt. | Pyro Moravia | 15,00 PLN
  • PP038T/B Tiger Boom | petarda lontowa 20szt. | Pyro Moravia | 8,50 PLN
  • TXP068 Super Petarda | petarda lontowa 10szt. | Triplex | 8,00 PLN
  • EX1 Explosive I | petarda lontowa 40szt. | Jorge | 2,50 PLN | 5x | 12,50 PLN
  • Red Fire | ogień wrocławski czerwony 25 sekund | ??? | 9,00 PLN
  • White Fire (Bengalos) | ogień wrocławski biały 30-35 sekund | ??? | 9,00 PLN
  • Yellow Fire (Bengalos) | ogień wrocławski żółty 30-35 sekund | ??? | 9,00 PLN
  • Extreme Yellow Fire | ogień wrocławski żółty 30 sekund | ??? | 15,00 PLN | MADE IN POLAND
  • Raca świetlna Handflare II / Handfackel II | raca morska czerwona | www.PiroShop.pl | 16,00 PLN | 0,00 PLN (GRATIS)

Wartość: 192 PLN (+ 20 PLN przesyłka)
Zapłacono: 26 PLN (- 150 PLN z bonu konkursowego, - 20 PLN darmowa przesyłka, - 16 PLN gratis raca świetlna)

 

***

CAŁOŚĆ
gRFbTDU.jpg
Wartość: 287,15 PLN
Zapłacono: 121,15 PLN

***

Wygrana z PiroShopa, to poważny zastrzyk dla tegorocznego arsenału. Będzie sporo roboty w dzień i pewnie tak jak w tamtym roku pojadę z kolegami autem do lasu. Noc to pewnie góra 22 minuty strzelania, ale nie byle czym. W tym roku pojawią się: ognie wrocławskie, bateria hukowa i flara morska - kompletne nowinki dla moich oczu. Lont posłuży do zrobienia karabinka, w skład którego wejdzie większość posiadanych petard Explosive I, Tiger Boom i P1000 Thunder King z Maxsema.

Życzę CI aby udało Ci się coś wygrać z konkursu PS :)

Twoje życzenia okazały się prorocze :)

Jedynie Bzyyk oraz Merkury-pewnie trzaskające kulki?

Zgadza się.

Jak to u Nas w pięknym kraju bywa,z pracą ciężko mi się udało ale też nie wiadomo co to będzie za rok bo umowy śmieciówki chcą ozusować przez to stracę liczbę godzin a co za tym idzie zarobki.

Myślę, że znalezienie pracy to kwestia zdecydowania co chce się w życiu robić. Nigdy nie mogłem określić się w sprawach zawodowych, ale jest duża szansa, że jeszcze w tym roku coś się przytrafi w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranej w konkursie. Bardzo dobry przykład, że warto brać udział w konkursach i przy odrobinie sprytu zmontować fajny stuffik za grosze. Co do realizacji bonu, dziwi mnie dlaczego nie chciałeś spróbować kostek Pyromoravi typu Pumpkins, Independence Day czy nawet większych pozycji. Kostki, które wybrałeś można kupić w prawie każdym sklepie, a Piroshop ma w ofercie można powiedzieć białe kruki godne przetestowania. Brakuje mi tu czegoś co podkreśli rozpoczęcie nowego roku czyli jakiejś większej kostki. Ważne, że jesteś zadowolony bo to przecież Twój wybór, życzę udanego sylwestra ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie dlaczego nie chciałeś spróbować kostek Pyromoravi typu Pumpkins, Independence Day czy nawet większych pozycji. Kostki, które wybrałeś można kupić w prawie każdym sklepie, a Piroshop ma w ofercie można powiedzieć białe kruki godne przetestowania.

Doskonale Cię rozumiem, ale mam już tak w głowie, że muszę mieć coś od Jorge'a i koniec. Mam do tej firmy mega sentyment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge jest bardzo dobrą firmą,od lat kupujemy od niej produkty i wciąż potrafi czymś zaskoczyć.

Warto też sprawdzić inne firmy,kometa jest świetna oraz triplex,gaoo,tomaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff efektownym i robiącym wrazenie na pewno nie jest,ale jest kilka malutkich fajnych wyrzutni i do tego trochę petard.Fajnie by było,żebyś kupił jeszcze ze 2 wyrzutnie 1,2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia na tą chwilę najlepszy stuff nisko budżetowy

Przeogromny plus za nietypowe produkty mimo niewielkiej kwoty. Oryginalność bez popadania w schematy (najbardziej opłacalne, topwe pozycję ale jak że oklepane).

 

Oby jak najwięcej takich stuffów na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...