Skocz do zawartości

przemo312132 StuFF/2015/16


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w moim tegorocznym temacie o moich zmaganiach z artykułami pirotechnicznymi :P , co tutaj dużo pisać ?, w tym roku mój budżet to ~400zł i w takim wypadku zamierzam postawić na wyrzutnie które miałem i mnie zaskoczyły oraz te których jeszcze nie miałem :) , Plany które poniżej są zrealizuję na wypłatę czyli 10.11 , oto one :

 

PXB2116 Ring

TXB604 Magma

PXB2113 Titanium Salute

PXB2308 Flash

TXB074 Viseron

i coś tam jeszcze ale muszę się namyśleć ;p

 

Drugie zamówienie będzie w grudniu a w nim różności do zabawy a i może jakaś kostka

 

tutaj to co mam na chwilę obecną żeby nie było :P

 

kk5py6x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj poszło zamówienie z TanieFajerwerki. pl

 

TXB604 Magma 2szt.

TXB074 Viserion 1szt.

PXB2308 Flash 25 Fan 1szt.

859 HIT! Bardzo Głośne 1szt.

TXB798 Concept 1szt.

TXB821 Yellow/Purple Peony 1szt.

PXO201 eXplosion BLUE 1szt.

PXP304 Football cracker 1szt.

 

Następne zamówienie grudzień :)a teraz oczekiwać na paczkę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi motylami co będziesz robił? :-D one nawet siły nie mają by się zakręciły :-D kostki fajne ;-)

Jak to nie ?

Ja miałem na 14/15 i były całkiem spoko :xmas_ohmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę strzelania będzie z pewnością.Rakiety.moździerz,rzymiaki,fontanny,petardy....ale trochę mało wyrzutni jak na ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę strzelania będzie z pewnością.Rakiety.moździerz,rzymiaki,fontanny,petardy....ale trochę mało wyrzutni jak na ciebie ;)

Mało wyrzutni bo mało funduszy a coś wyskrobać trzeba było żeby starczyło na dwa dni :)

 

Skrzyneczka na petardy robi robotę :D

no Ba musi być ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły zestaw komponowałeś. Co prawda trochę dużo masz pierdołek, ale nie zabrakło fajnych kostek ;) Ile dałeś za całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff w którym jest wszystko i dla wszystkich, pełen asortyment ciekawią mnie wyrzutnie nowość od triplexa Viserion oraz wyrzutnia kątowa z piromaxa gdyż cena tej wyrzutni jest całkiem atrakcyjna jak na kątówkę może jak wystrzelisz podzielisz się opinią o tych produktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może jak wystrzelisz podzielisz się opinią o tych produktach

 

Opinią w temacie na pewno

No ale i teraz jakoś na dniach będzie trzeba coś wymyśleć czy złączyć coś czy nie.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny stuff, jest czym postrzelać za dnia, po zmierzchu i o północy. Masz kilka bardzo ładnych wyrzutni, w tym bardzo dobrą na filmach kątówkę od Piromaxa, dużo rakiet do przetestowania i świetną skrzynkę z petardami. Jak dla mnie, jest bardzo dobrze, zapraszam swojego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...