Skocz do zawartości

[Widelczyk & Bartek2012] Stuff 2015/2016


Widelczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Widelczyk oraz Bartek2012 witają wszystkich!

W tym roku stawiamy przede wszyskim na pokaz lecz zabawy nie może zabraknąć

Pierwsze zamówienie już poszło do realizacji, a w nim:

S7xv3Pz.png

Zakupy zrobione na: sklepbigfun.pl

Obserwujcie temat bo w każdej chwili może pojawić się coś nowego.

Wkrótce nowe zamówienie oraz unboxing!

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Paczka będzie u nas jutro lecz unboxing w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek ;) Film z unboxingu na Youtube w poniedziałek wieczorem.
Pozdrawiamy!

@edit

Paczka przyszła dzisiaj rano, zdjęcia są, unboxing nagrany ;)

Zdjęcie wrzucę jutro, unboxing w poniedziałek na wieczór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z unboxingu dostępny na Youtube!

Zapraszamy i miłego ogladania ;)

Edit: Film musiał zostać dodany jeszcze raz ze względu na prawa autorskie do muzyki i zablokowanie na urządzeniach mobilnych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

812 zł ? Myślę, że tak poważne pieniądze powinny być znacznie lepiej wydane. Strasznie dużo pierdół i nie potrzebnych rzeczy, które prezentują niski poziom. Co do kostek, marnie jednym słowem. Jest ich sporo lecz nie mają jakiś oszałamiających efektów poza Coco, które połączone dadzą niezłe show. Baterie można było lepiej dobrać pod pokaz, jeśli tyle stawiacie na zabawę to można było zamiast tych kostek 30mm pokusić się o masakre z małokalibrowych kostek wzorem pokazu Velibruma bodajże z 2011 roku.

P.S

Nie pisz posta pod postem bo wali po oczach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

812 zł ? Myślę, że tak poważne pieniądze powinny być znacznie lepiej wydane. Strasznie dużo pierdół i nie potrzebnych rzeczy, które prezentują niski poziom. Co do kostek, marnie jednym słowem. Jest ich sporo lecz nie mają jakiś oszałamiających efektów poza Coco, które połączone dadzą niezłe show. Baterie można było lepiej dobrać pod pokaz, jeśli tyle stawiacie na zabawę to można było zamiast tych kostek 30mm pokusić się o masakre z małokalibrowych kostek wzorem pokazu Velibruma bodajże z 2011 roku.

P.S

Nie pisz posta pod postem bo wali po oczach..

Powiemy tak... Efekt na kostkach to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, nam się podobały te które wybraliśmy... Chcieliśmy różnorodność w kalibrach kostek więc taki nasz wybór a nie inny. Pierdół nie ma w ogóle, jak dla nas pierdoły to kostki po 10 zł a nie po 30 lub więcej. Pozdrawiamy Cię ponczo!

 

 

Widze ze stuff przemyslany niczego nie brakuje

 

Planujesz cos jeszcze kupic ?

 

Dawid, oczywiście, że tak. Brakuje tutaj dobrych petard, które pojawią się w następnych częściach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiemy tak... Efekt na kostkach to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, nam się podobały te które wybraliśmy... Chcieliśmy różnorodność w kalibrach kostek więc taki nasz wybór a nie inny. Pierdół nie ma w ogóle, jak dla nas pierdoły to kostki po 10 zł a nie po 30 lub więcej. Pozdrawiamy Cię ponczo!

Pochodnie parafinowe, przerażające płomienie i reszta niemieckiego gruzu to przypadkiem nie pierdoły ? Jak to wszystko się podliczy okazuje się, że można by parę groszy zaoszczędzić i kupić potężniejsze kostki, ale to wasza kasa i wasze decyzje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodnie parafinowe, przerażające płomienie i reszta niemieckiego gruzu to przypadkiem nie pierdoły ? Jak to wszystko się podliczy okazuje się, że można by parę groszy zaoszczędzić i kupić potężniejsze kostki, ale to wasza kasa i wasze decyzje.

To akurat zabaweczki dla młodego, żeby się też pobawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat zabaweczki dla młodego, żeby się też pobawił ;)

Tak jak napisałeś, że o gustach się nie dyskutuje. Każdemu podoba się co innego. Mi akurat stuff się podoba, chociaż jestem maniakiem petard. Wyrzutnie super. JW5002 mogłaby dodać jeszcze większego zamieszania. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

812 zł ? Myślę, że tak poważne pieniądze powinny być znacznie lepiej wydane. Strasznie dużo pierdół i nie potrzebnych rzeczy, które prezentują niski poziom. Co do kostek, marnie jednym słowem. Jest ich sporo lecz nie mają jakiś oszałamiających efektów poza Coco, które połączone dadzą niezłe show. Baterie można było lepiej dobrać pod pokaz, jeśli tyle stawiacie na zabawę to można było zamiast tych kostek 30mm pokusić się o masakre z małokalibrowych kostek wzorem pokazu Velibruma bodajże z 2011 roku.

P.S

Nie pisz posta pod postem bo wali po oczach..

I ja się zgadzam

ale nie będę pouczać tylko wyrażę opinię

812zł można by tą kwotę przeznaczyć na naprawdę lepsze kostki co ważniejsze jeszcze więcej tak że to by było widać i słychać

osobiście nie spodobał mi się twój stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...