Skocz do zawartości

[Widelczyk & Bartek2012] Stuff 2015/2016


Widelczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie jest źle nie brakuje niczego. Są kostki V i I . Widzę kilka kostek od Triplexa które dla mnie osobiście są nowością. Na pewno ciekawy stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza osoba która nagrała filmik z unboxingiem tegorocznego stuffa. Gratuluje ! :D

Powiem ci tak, może nie pierwsza, która nagrała, ale pierwsza, która nagrała pożądnie ;)

 

//

Kolejny raz złamałeś regulamin i olałeś to co Ci wiele razy tłumaczyłem, żeby nie pisać postu pod postem - od tego masz opcje edycji.

 

Temat zamknięty do odwołania.

Edytowane przez MajsterD12
Spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy serdecznie po dłuższej przerwie!
Jutro lecą 2 zamówienia do realizacji, piroart oraz bigfun to sklepy w których zostaną zrealizowane!
Paczki w 90 % na zabawe lecz nie zabraknie kilku kostek!
Jutro więcej szczegółów, pozdrawiamy!

 

edit:

Tak prezentuje się 2 zamównienie w tym roku! Unboxing będzie połączony z następną paczką z BF, spodziewajcie się go w środę lub czwartek.

Pozdrawiamy!

4D4UGhp.png

 

@OnlyFireworks<333

Tak jak napisałem, unboxing oczywiście się pojawi ;)

 

editx2:

Zamównienie z BF poszło do realizacji, a w nim tak jak widzicie same zabaweczki ;)

Oj6B1tp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie fota ? Niestety znowu gruzowisko, masa petard. Dum bumy na +,ale na co ci FP3 Big oraz te czeskie pykawki, które praktycznie niczym się nie różnią od Smalli ? Kolejne zamówienie, w którym bierzesz kilka egzemplarzy tych samych kostek, które tak naprawdę niczym mocno nie zachwycają. Takie stuffy to nie moja bajka, rozumiem, że ktoś chce się bawić i rezygnuje z konkretów, ale niech ta zabawa będzie chociaż porządna. Wybrałeś chyba najgorszy moździerz jaki jest, dobrze, że chociaż są te bombki. Jak patrze na to ile wydałeś na ten stuff to ręce opadają..dobrze, że to nie moja kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie fota ? Niestety znowu gruzowisko, masa petard. Dum bumy na +,ale na co ci FP3 Big oraz te czeskie pykawki, które praktycznie niczym się nie różnią od Smalli ? Kolejne zamówienie, w którym bierzesz kilka egzemplarzy tych samych kostek, które tak naprawdę niczym mocno nie zachwycają. Takie stuffy to nie moja bajka, rozumiem, że ktoś chce się bawić i rezygnuje z konkretów, ale niech ta zabawa będzie chociaż porządna. Wybrałeś chyba najgorszy moździerz jaki jest, dobrze, że chociaż są te bombki. Jak patrze na to ile wydałeś na ten stuff to ręce opadają..dobrze, że to nie moja kasa.

Stary, ty się do wszystkiego za przeproszeniem doczepiasz... Jakoś większości ludziom moje stuffy się podobają, ale nie przejmuję się twoją opinią, zawsze się znajdzie chociaż 1 taki jak ty ;)

P.S te "gruzowisko" jak ty to nazywasz nie są dla mnie.

Pozdrawiam cię serdecznie!!!

 

///

Bez wulgaryzmów, bo dzieci też czytają :)

Edytowane przez MajsterD12
Kultura..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ty się do wszystkiego za przeproszeniem dopier**lasz... Jakoś większości ludziom moje stuffy się podobają, ale nie przejmuję się twoją opinią, zawsze się znajdzie chociaż 1 taki jak ty ;)

P.S te małe "gówna" jak ty to nazywasz nie są dla mnie.

Pozdrawiam cię serdecznie!!!

Pokazujesz swój stuff na forum wiec powinieneś być przygotowany na słowa pochwały jak i krytyki. Pokaż mi gdzie napisałem słowo gówno. Jeżeli uważasz komentowanie stuffu jako przywalanie się, bo nie podniecam się marnowaniem pieniędzy to ... nie wiem co powiedzieć. Pomimo tego, życzę ci dużo zabawy oraz radości z odpalania, masz racje nie przejmuj się moją opinie, ważne żebyś był zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje upodobania :) mi sie super podoba, będziesz mieć zabawę na maxa ps. jakbym miał sporo kasy to tylko kupowałbym petardy kontenerami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje upodobania :) mi sie super podoba, będziesz mieć zabawę na maxa ps. jakbym miał sporo kasy to tylko kupowałbym petardy kontenerami :D

Rok temu było o wiele więcej zabawy (petard), w tym roku bardziej efekt ;)

 

Kiedy fota całości ?

Foty całości nie będzie, ponieważ połowa stuffu jest u szwagra. Będzie zdjęcie jakoś pod koniec grudnia wszystkiego co mam u siebie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Jak dla mnie bardzoooooo fajny stuff, niczego nie brakuje !!! :D

Będziesz miał dużo fajnej zabawy a chyba o to chodzi :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Jak widać lub nie widać wsyzstko już gotowe do pokazu xD

Przepraszam, że jakoś zdjęcia jest ziemniaczana, ale aparat się rozładował i byłem zmuszony do robienia zdjęcia Smartfonem.

 

hOgJ8Xp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...