Skocz do zawartości

[abuk] Piro zakupy 2015/2016


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

No nieźle :)

To mi się podoba. Mieli może 910?

Niestety nie, w połowie listopada ma być dostawa, może dotrą wtedy ale to nic pewnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czemu nie są koloru żółtego? duży plus za coś nowego do sprawdzenia :)

Jest to tegoroczna produkcja, na świeżych filmikach na yt też widać, że są czarne więc chyba żółty się Niemcom znudził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tegoroczna produkcja, na świeżych filmikach na yt też widać, że są czarne więc chyba żółty się Niemcom znudził :D

No to trzymamy kciuki, żeby cena okazała się adekwatna do efektu :) pochwal się koniecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka cylindrów :)

10pyoid.jpg

 

Miotane z rury 2" lecą niżej niż normalnie i dają naprawdę dobry efekt :D ale jeśli ktoś wpadnie na taki pomysł to tylko na naprawdę wolnej przestrzeni - ładunki wybuchają na wysokości 4. piętra w bloku.

 

Niedawno ktoś na sb pytał o stojak właśnie do rury 2". Przedstawiam mój stojaczek:

10gwyfd.jpg

Nic prostszego oprócz wkopania w ziemię się nie wymyśli, a tutaj rurę można łatwo wyciągnąć i opróżnić syf z wypalonych wcześniej ładunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatni up!

 

- 20x Crazy Robots
- 15x szelka 2" (pozostałość z zeszłego roku niedawno znaleziona w szafie)

- JW1021

qzjivp.jpg

 

Na ten rok to koniec internetowych zamówień. Na pewno dojdzie jeszcze coś z marketów, ale nie będą to ogromne zakupy. No chyba że jakiś market zaskoczy nas w tym roku ciekawą ofertą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie to zaszalałeś, roboty, kulki, cylindry, jak prawdziwy niemiec haha :D Widzę że sylwester bedzie na pewno udany, miłej zabawy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No Pany koniec na ten rok! Kupiłem co nieco w marketach głównie z myślą aby przetestować Hestię na którą większość narzeka i czy kostki Pyroco małe i duże są coś warte.

Szczerze to nie chce mi się ustawiać wszystkiego znowu do kupy aby zrobić fotę całości :P Ale może zbiorę się w sobie i poskładam wszystko ładnie jak do zdjęcia rodzinnego :D

Póki co przedstawiam co wyhaczyłem w dyskontach ;)

346qo0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogatości widzę! Jutro to chyba od 6 rano będziesz musiał zacząć, żeby do 6 pierwszego dnia nowego roku skończyć :D Stuff 10/10, nic dodać nic ująć, perfekto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały zestaw skompletowałeś. Najbardziej podobają mi się bajery typu rakiety Zinki oraz Shell rockety. Masz sporo cylinderków. Kostki również na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mi się to podoba, mój gust :) Pozdrawiam i życzę udanego i bezpiecznego strzelania oraz jeszcze lepszego stuffu za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę i propozycję zmian co do kolejności odpalania.

 

Wymyśliłem coś takiego:

1. Indonezja

2. Cannes

3. Sky brocade

4. Song

5. Episode XIII

6. Duszanbe

7. Predator

 

Zmienić coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw408 też poszła, robiłem w listopadzie pokazik i zostało tylko tych 7 pozycji które pójdą o północy. Te mniejsze się po południu i wieczorem spożytkuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...