Skocz do zawartości

Pogoda


janpiroman

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pogoda super czyste niebo i bez wiatru , mróz jest ale tu wystarczy się tylko ciepło ubrać na resztę czynników nie mamy wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Władysławowie niebo i przejrzystość powietrza perfekcyjna! Mróz okrutny za to, w nocy -10 dziś było, wiec może być ciekawie... I wiaterek się jakiś dziś pojawił. Trzymajmy mocno kciuki że będzie dobrze dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby jednak śnieg do nas zawitać. Klimat na pewno by się jeszcze zwiększył ;) Poza tym jest super, mróz, bezchmurne niebo, bez wiatru, nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była perfekcyjna..Bezchmurne,gwieździste niebo, brak wiatru utrudniającego strzelanie,po prostu super :-D Mróz był 10 stopniowy ale ubralem się ciepło i mi nie przeszkadzał, a nawet dodawał trochę klimatu.. Wszystko się udało, a pogoda nie zawiodła, ekstra :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od kilku sylwków musiałem ubrać kurtkę bo mróz był conajmniej kilku stopniowy i delikatny wiatr.

Niebo bezchmurne!

 

Było godnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

U mnie niepokój wiatr do 40km/h.Mam nadzieję,że tak nie będzie bo nie po to władowałem prawie 1500zł na piro by jakiś wiatr mógłby wszystko popsuć.Wiadomo,że strzelanie przy takim wietrze to nic przyjemnego,efekty popsute a na dodatek jest to niebezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lało przez godzine teraz ustało wilgotne powietrze z lekkim wiatrem.. Zbyt ciekawie to nie wygląda ale zobaczymy mamy przecież jeszcze 6 dni do sylwestra więc do tego czasu może zmienić się wszystko nie panikujmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz to pewne od jutra wieczora bez opadów lekki mróz a od środy mróz w dzień i w noc i bezchmurnie bynajmniej do końca weekendu :67675:

 

Bardzo dobrze się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku nasunie się z zachodu kolejny front, który zaciągnie sporo wilgotnego powietrza z zachodu. Przejaśnień i rozpogodzeń będzie coraz mniej, a za oknami coraz częściej gościć będą opady mżawki, miejscami marznącej powodującej gołoledź, zwłaszcza w nocy z czwartku na piątek.
Od piątku sporo mgieł, a z pogodą czeka nas przysłowiowa loteria: tam, gdzie mgły będą najsłabsze, szansa na popołudnie z lepszą pogodą będzie większa, a w innych regionach niebo pozostanie zachmurzone i taka sytuacja utrzyma się do końca tygodnia. Największa szansa na pogodne dni są na południu kraju, zwłaszcza w nadchodzący weekend od Śląska po Podkarpacie będzie sporo słońca.

Najniższe temperatury odnotujemy we wschodnich regionach naszego kraju, gdzie od jutra(środa) słupki rtęci będą oscylować na poziomie 0-2 stopni. Na pozostałym obszarze będzie na plusie – średnio od 4 do 6 stopni na zachodzie i Pomorzu.

Jednak noce i poranki w wielu regionach mają przynieść przymrozki, przejściowo na południu nawet poniżej -5 stopni. Z kolei tam, gdzie więcej chmur, będzie około zera.

 

Tak się prezentuje prognoza m.in. w sylwestra i Nowy Rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku nasunie się z zachodu kolejny front, który zaciągnie sporo wilgotnego powietrza z zachodu. Przejaśnień i rozpogodzeń będzie coraz mniej, a za oknami coraz częściej gościć będą opady mżawki, miejscami marznącej powodującej gołoledź, zwłaszcza w nocy z czwartku na piątek.

Od piątku sporo mgieł, a z pogodą czeka nas przysłowiowa loteria: tam, gdzie mgły będą najsłabsze, szansa na popołudnie z lepszą pogodą będzie większa, a w innych regionach niebo pozostanie zachmurzone i taka sytuacja utrzyma się do końca tygodnia. Największa szansa na pogodne dni są na południu kraju, zwłaszcza w nadchodzący weekend od Śląska po Podkarpacie będzie sporo słońca.

Najniższe temperatury odnotujemy we wschodnich regionach naszego kraju, gdzie od jutra(środa) słupki rtęci będą oscylować na poziomie 0-2 stopni. Na pozostałym obszarze będzie na plusie – średnio od 4 do 6 stopni na zachodzie i Pomorzu.

Jednak noce i poranki w wielu regionach mają przynieść przymrozki, przejściowo na południu nawet poniżej -5 stopni. Z kolei tam, gdzie więcej chmur, będzie około zera.

 

Tak się prezentuje prognoza m.in. w sylwestra i Nowy Rok

Haha nie wiem skąd masz taką pogode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest z Krakowa i interesuje go pogoda to podaje dla Nowej Huty, reszta różni się tylko prędkością wiatru +-1.

DZIEŃ: 3*, słonecznie, wiatr 13km/h (W), deszczu brak, zachód 15:49. W nocy podobnie tyle, że wiatr może wzrosnąć do 18/19 km/h i temperatura ok -4*.

Zapowiada się więc nie najgorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwestrowa prognoza pogody, zapraszam do prześledzenia ;)

http://www.accuweather.com/pl/pl/national/weather-forecast-maps?day=4

 

Temperatura wahać się będzie między -5 a 5 stopni celcjusza. Tylko na pomorzu może wzrosnąć nieco więcej. Najzimniej w Małopolsce i Podkarpackiem, nawet -10.

Opady: W większości kraju brak, lecz na Pomorzu, na Warmii i Mazurach a także w północnej części Podlaskiego mogą wystąpić w niewielkich ilościach (0,25cm na metr kwadratowy)

Wiatr: do 16km/h, ale na Dolnym Śląsku, Śląsku, Małopolsce i Podkarpaciu tylko 8km/h, na Pomorzu zaś więcej: Może wystąpić wiatr o maksymalnej prędkości do 24km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...