Skocz do zawartości
  • 0

Najlepszy zestaw za 200 zl


Urich

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
czemu za 200 zł chcesz kupić zestaw? lepiej za te 200 zł ułożyć sobie własny "zestaw" :wink:


a skąd wiesz czy on chce kupić zestaw? mógł przecież napisać, jaki jest najlepszy zestaw fajerwerków za 200zł? no nie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od razu odradzam kupowanie kompletnych firmowych zestawów, gdyż to co się w nich znajduje, sprzedawane oddzielnie wychodzi taniej. Wyjątek w przypadku zestawu Festival Rockets. Dość tanie są też te, które co roku możemy kupić w Biedronce.

Zestaw za 200zł? W Jorge są tylko takie dwa, ale różnią się tylko wyglądem.
:arrow: JA053 Exclusive - 189zł
:arrow: JA054 Super Show 7 - 189zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sorry, mój błąd a to powiedz gdzie chcesz kupować czy przez neta ,czy w super marketach ,czy masz jakąś hurtownie w pobliżu? Jakiej firmy maja być te fajerwerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze to mnie to wali jaka to będzie firma :razz: Hurtownie z tego co wiem mam z Hesti blisko (ale jesli znacie jakieś hurtownie w Rzeszowie to prosze o info). W marketach to raczej drożej wyjdzie więc przez neta albo hurtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Od razu odradzam kupowanie kompletnych firmowych zestawów, gdyż to co się w nich znajduje, sprzedawane oddzielnie wychodzi taniej. Wyjątek w przypadku zestawu Festival Rockets. Dość tanie są też te, które co roku możemy kupić w Biedronce.

Zestaw za 200zł? W Jorge są tylko takie dwa, ale różnią się tylko wyglądem.
:arrow: JA053 Exclusive - 189zł
:arrow: JA054 Super Show 7 - 189zł


mantis to co jest w tych dwóch zestawach można kupić połowę taniej. Urich jak chcesz żeby było dużo huku polecam wyrzutnie. Nie są strasznie drogie na efekty jakie dają.

PS: Urich dużo dałem na mój stuff, ale to jeszcze nie wszystko. :mrgreen: Przed sylwkiem powiem ile wydałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Edit: +mpiwowski ile dałeś za ten zestaw twój (patrz Twój opis)
W pirotechnice komercyjnej zestawem nazywamy coś takiego - czyli zbiór różnych fajerwerków władowanych do jednego boxa. A Tobie pewnie chodzi o ogół fajerwerków. Dlatego też, przenoszę temat do działu "Pomoc", gdzie można dawać zapytania typu "co poradzicie kupić za ...zł"

mantis to co jest w tych dwóch zestawach można kupić połowę taniej
Wiem, dlatego napisałem też coś takiego:
Od razu odradzam kupowanie kompletnych firmowych zestawów, gdyż to co się w nich znajduje, sprzedawane oddzielnie wychodzi taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SM9805 Thunder Rain 19,00 zł

JW08 Wenus 19,00 zł

JW42 Black Cat 59,00 zł

SM9880 Babel 11,00 zł

JW90Show of Fireworks 26,00 zł


napisałem same wyrzutnie jorga ceny mogą sie różnic ale mniej więcej wychodzi razem 140zł
za resztę możesz kupić jakiś pierdołek a tu masz takie bardziej konkretne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Można jakoś sie dowiedzieć jakie hurtownie są w moim mieście(rzeszów) lub okolicach? Jeśli tak to jak?


Chyba najlepszą hurtownią w twoich okolicach jest hurtownia EKOPLAST z fajerwerkami jorga.

EKOPLAST
UL.GEN.MACZKA 12
35-234 RZESZÓW
TEL. 017 864 22 79
KOM. 0604 123 953

ich strona: :arrow: http://www.sztuczneognie.com.pl/ lub http://fajerwerki.rzeszow.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to EKOPLAST wita :wink: Tam są oczywiście fireworksy przez cały rok? I czy można tam sobie pojechać i pooglądać czy tylko kupowanie już paczkowanego towaru?

PS: Sorka ale jestem nowy w tym(patrz: mój zestaw z zeszłego roku :oops: ) i chce sie upewnić co do niektórych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz kupić kilka porządnych wyrzutni. Wyjdzie efektownie, a jeżeli jesteś z Rzeszowa to masz hurtownie ekoplast gdzie bardzo tanio możesz kupić fajerwerki jorga. Możesz kupić black cata jw42 za około 50 zł, JW402 za około 130 zł i kilka pomniejszych wyrzutni typu sm9807 tyrant, czy którąś z serii macrocosmos lub big bang :wink:
Mam nadzieję że pomogłem.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W hurtowni kupujesz to co widzisz na zdjęciu, czyli petardy/rzymskie ognie/rakiety kupujesz w paczce/komplecie, a wyrzutnie i duże fontanny pojedyńczo. Cennik hurtowy firmy Jorge pobierzesz z tej strony (cennik uploadowany przez FireMana).

Przykładowy zakup:
- paczka petard Piccolo 60szt. (jedna paczka) - 0,50zł
- wyrzutnia Arctic 20 strzałów (jedna wyrzutnia) - 12,40zł
- fontanna Silver 300g (jedna fontanna) - 8,50zł
- fontanny Silver Cascade (opakowanie fontann 6szt.) - 5,40zł
Możemy oczywiście te same rzeczy kupować pojedyńczo lub dużymi ilościami np: 10 paczek Piccolo, 3 wyrzutnie Arctic itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy np. wyrzutnia która ma np. 20 strzałów i kosztuje np. 50zl ma taki efekt jak rakieta za 10. Czyli co ma lepszy efekt w mniejwiecej tej samej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A czy np. wyrzutnia która ma np. 20 strzałów i kosztuje np. 50zl ma taki efekt jak rakieta za 10. Czyli co ma lepszy efekt w mniejwiecej tej samej cenie?


zdecydowanie lepsza będzie wyrzutnia bo ma więcej strzałów.

po 2 - pociski z wyrzutni lecą niżej a rakieta leci wyżej i to daje podobny efekt na niebie (wielkościowy) - tylko że wyrzutnia strzeli 20 razy lub więcej a rakieta raz

więc sądzę, że wyrzutnia jest lepsza pod każdym względem niż rakieta za 10zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK mniejwięcej rozplanowałem co i jak mam zamiar kupować. Tylko jeśli moglibyście mi podać jakieś dobre (mieszczące sie w przedziale 300-400zł) rzeczy(wszystko jorga).

około 10 rakiet
z 3 fontanny
5 wyrzutni
+ jakieśtam pierdołki.



Edit: Myślałem jeszcze nad takim czymś:

z 20 badziewnych rakiet za 2 zł :razz:
5 fontann
5 wyrzutni
+pierdoły


Edit2: Patrzyłem na stronke jorga i tam nie widze cen :roll: Gdzie sie schowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki :mrgreen:


[ Dodano: 2007-10-14, 19:52 ]
Nazwa |cena | ilosc | calokowita cena

W Babel | 11,00 | 3 |33,00
W Macrocosmos III | 09,40 | 3 |28,20
W saturn missles 100 shot | 07,50 | 1 | 07,50
M magnum | 21,80 | 1 |21,80
M super artillery |21,80 |1 |21,80
W faraon |06,00 |2 |12,00
R whistling moon travelers | 09,20 |2 |18,40
R demon |16,80 |1 |16,80
R thunder |18,90 | 1 |18,90
RO rzymskie ognie 55 |09,30 | 1 |09,30
R diablo |05,95 |1 |05,95
R diablo |08,70 |1 |08,70
R diablo | 09,85 | 1 |09,85


calosc: 212,20

Co wy o tym sadzicie? Myslalem jeszcze aby wywalic jednego babela i jednego macrocosmosa i dac cos duuuuuuuuuzego tylko nie wiem co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak - jak na cenę to stosunek produktów do jakości nie jest najwyższych lotów. Do Twojego zestawu wymieniłbym kilka produktów na jakąś lepszą wyrzutnie np. Asteroid / New Generation 1 i dodał coś większego np. Black Cat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...