Skocz do zawartości
  • 0

Najlepszy zestaw za 200 zl


Urich

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według mnie jeszcze nie powinieneś kupować aż dwóch opakowań rakietek whistling moon traveles. Razem będziesz miał tych rakietek ponad 280 i uwierz mi znudzi ci się strzelanie ich. Ja miałem 144 sztuki to do tej pory mi zostały jeszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
hehe to wezme tylko jedna pake :P a te mniejsze rakietki diablo itp to brac czy nie ?


te diabolo możesz brać bo nie będzie ich aż tak dużo i mają nawet dobre efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w cenniku pisze ze jest ich 12 w paczce. a co do tych babelow i macrocosmosow. czy brac 3 sie oplaca? a moze wziasc po 2 i jakas wyrzutnie w granicach 50zl jeszcze ? jesli tak to jaka? i prosze o filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

po 3 wyrzutnie tego samego rodzaju to za dużo. Masz rację lepiej wziąć jakś wyrzutnię za 50-70zł. z kalibrem najlepiej 30mm. min. Black Cat, Monstrum, JW59, JW77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
w cenniku pisze ze jest ich 12 w paczce. a co do tych babelow i macrocosmosow. czy brac 3 sie oplaca? a moze wziasc po 2 i jakas wyrzutnie w granicach 50zl jeszcze ? jesli tak to jaka? i prosze o filmik.


W granicach 50 zł... hmm.. no więc za 35 zł masz naprawdę bardzo ładne New Generation 13 i 11, natomiast za około 55 zł świetnego Black Cata :)
Filmy znajdziesz na www.vmax2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za 200zł to raczej dużo tego nie będzie , ale można kupić :
Festival 60zł
Black Cat 55zł
Sfinx 25zł
Bazooka 4 16zł
SA 20zł
Macrocosmos 3 10zł
I reszta na wysyłke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
a jak kupuje w hurtowni jorga? to tam sa same rzeczy z jorga tylko czy inne tez ?


w hurtowni Jorga są tylko produkty Jorga, to chyba oczywiste. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

niekoniecznie mpiwowski
u mnie jest hurtownia komety, to mają jakieś pierdółki czasami z hestii typu pikolaki, bączki....ale raczej większych rzeczy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Plan fajny, ale zamiast 3 babeli wziąłbym jednego, a za 22 zł kupiłbym jakąś wyrzutnie z serii big-bang. A jeśli chodzi o macrocosmosy to radziłbym wziąść jedną III, jedną I i jakąś fontanno-wyrzutnie typu ninja, trole.
Filmy -
macrocosmos I
big bang wenus
big bang pluton
big bang solaris
trole
ps. nie sugeruj się cenami na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Taki zestawik ułożyłem na szybko, gdybym się bardziej do niego przyłożył ułożyłbym lepszy :razz:

JW47 SUPER ARTILLERY 21,80 zł
JW05 PLUTON 19,70 zł
SM9807 TYRANT 19,40 zł
SM2115 ASTEROID 23,50 zł
JW42 BLACK CAT 55,80 zł
JW63 NEW GENERATION 13 38,00 zł
JW07 MARS 12,40 zł
JRC13 WESTERN 7,90 zł

Suma: 198,50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
- wyrzutnia Arctic 20 strzałów (jedna wyrzutnia) - 12,40zł


ta wyrzutnia ma dziesięć strzałów ale to już szczegół
ten temat mi badzo pomógł bo ja też mam do wykorzystania 200zł(na razie)może bedzie więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...