Skocz do zawartości

Małe co nieco na 2014/2015


przecinak1986

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no dla mnie to nie lajt. Uważam że to naprawdę konkretny stuff. Tak patrze i chyba szykuje się jakiś pokazik. Będą jeszcze jakieś zakupki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienity stuff.Wiele genialnych kostek takich jak Song,Tunis czy te kątówki.Cypra miałem i moge go polecić każdemu,bo ma piękne i ogromne rozpryski.Widze świetne kostki o 19 strzałach,są naprawdę o wysokiej jakości.Kilka wyrzutni mniejszych bardzo dobrych.Naprawdę świetne zakupy.Ile dałeś za wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny stuff! Masz kapitalne wyrzutnie kątowe, zachwycającego wszystkich Songa. Masz kilka wyrzutni o efekcie palm/wierzb na tle kolorowych gwiazdek - widzę, że nie tylko ja uwielbiam ten efekt :xmas_wink: . Nie brakuje też bardzo ładnych, małych kostek na rozgrzewkę. Jest bardzo dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo konkrety i efektowny stuff. Widać że szykuje się pokazik, nie zapomnij nagrać i nam pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki z zapałami były przeznaczone na impreze prywatną ale nie wyszło wiec zostają na nowy rok bo w sylwka nie bede strzelał, filmik bedzie, a co do kosztów to musiał bym sprawdzic zamówienia bo szło chyba z 3 sklepów :) czy cos dokupie chyba nie bo szykuje budżet na zakupy w styczniu :) dzieki za komenty i pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne mi co nieco :P Piękny stuff, idealny pod pokaz. Bardzo dobrze, że łodzianie się zbroją, tak trzymać! :D Jeśli można wiedzieć to gdzie będziesz strzelać swój pokaz w nowy rok? Zapraszam również do odwiedzenia mojego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co abuk chyba na boisku szkolnym na dabrowie ale jeszcze zobaczymy :)/> podobno sie minelismy jak odbieralismy w zeszłym roku systemy od Cooliego :)/> szkoda bo była okazja sie poznac. Zanim Cie dogonie z moim stuffem to minie pare ładnych lat :P/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo już mnie dogoniłeś ;) w sumie możnaby się zgadać bliżej sylwka z tym pokazem, chętnie bym zobaczył Twoje widowisko, no i mam dobry dojazd na dąbrowę :D tylko nie wiem, czy na 100% będę w Łodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo treściwy i konkretny stuff,

Nie masz nic do zabawy,ale za to zaszokujesz wszystkich świetnymi efektami.

Można wiedzieć jaka jest wartość tych 20 wyrzutni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo treściwy i konkretny stuff,

Nie masz nic do zabawy,ale za to zaszokujesz wszystkich świetnymi efektami.

Można wiedzieć jaka jest wartość tych 20 wyrzutni?

 

za te 21 kostek zapłaciłem cos w okolicach 650 pln :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...