Skocz do zawartości

[ponczo12496]Moje fajerwerki na przywitanie 2015/ Polen Böller :D


ponczo12496

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, u mnie jak co roku szału nie ma ale zawsze coś tam się kupi. Jest to pierwsza część zakupiona na Fireworld.pl, następnie pod koniec grudnia udam się do marketów do szukania okazji cenowych, których co roku nie brakuje. Jeśli nic nie znajdę zrobię ponownie zakupy w wyżej wymienionym sklepie. Nie będę się rozpisywał sami zobaczcie jak to wyszło. Wydałem jak na razie 220 zł. mc43Ca9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie! Masz dwie kostki 30mm i dużo głośnych petard - jedyne zastrzeżenie to kostka Scorpio, ale o gustach się nie dyskutuje ;) . Jak na swoją cenę zestawik bardzo dobry. Powodzenia w dalszych zakupach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jak za 220zł to o wiele lepiej nie mogło być. Masz dwie super kostki, coś do zabawy. Nic dodać nic ująć, zycze ci powodzwnia w dalszych realizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny zestawik :) czy ta Brocade Crown to TXB264 ? czy jest to jakas inna ?

 

korzystajac z 1 posta rozni sie ona czyms od Sky brocade ? tez z triplex'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jak na starego piro zapaleńca to całkiem ładnie podszedłeś do kwestii sylwestra. Czyli jednak udalo sie coś kasy wyciągnąć. Bardzo miły widok zdjęcia w dobrej jakości :) TXR487 to race pistoletowe? :)

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny zestawik :)/> czy ta Brocade Crown to TXB264 ? czy jest to jakas inna ?

 

korzystajac z 1 posta rozni sie ona czyms od Sky brocade ? tez z triplex'a ?

Tak to TXB264, od Sky Brocade różni się ilością strzałów i różnymi kolorami gwiazdek na końcu koron.

 

Jacu, to zwykłe Cykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawsze urzeka mnie w Twoich stuffach, że masz sporo dobrego efektu i zabawę za stosunkowo niewygórowaną cenę :) W tym roku właśnie czegoś takiego jeszcze mi u Ciebie brakowało - takiej gwiazdy jak Samum :D Bardzo dobra aktualizacja, udanego sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie jak na kwotę,którą dysponowałeś to świetnie wybrałeś.Trzy znakomite kostki a wśród nich marzenie każdego prawdziwego miłośnika fajerwerków czyli Samum.Masz jeszcze do tego dużą ilość głośnych petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne kostki a zabawy też nie zabrakło. Będzie jakiś mini pokazik? Dobra zapalniczka. Mam nadzieje że szampan dopiero postrzelaniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne kostki a zabawy też nie zabrakło. Będzie jakiś mini pokazik? Dobra zapalniczka. Mam nadzieje że szampan dopiero postrzelaniu ;-)

Oczywiście, szampan dopiero po. Zapalniczka już ma z 3 lata, kosztowała 4,50 :)/>/>. Coś tam się połączy :)/>/>

Dołączam mały bonusik :)/> Klimat musi być.

https://www.youtube.com/watch?v=5-8HSbha-sM&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...