Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL - sezon 2014


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem koledzy!

 

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, zostało do niego już tylko 56 dni, a więc czas na mały rozruch! :)

 

Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie i porady, jakie produkty sprowadzić do sklepu fireworld.pl

Nie sugerujcie się tym co jest teraz, obecnie sklep jest nieaktywny i dopiero będzie aktualizowany.

 

Planowany start na 15 listopada! Postaram się o najlepsze ceny i większy wybór - ale do tego potrzebna mi jest Wasza pomoc Drodzy Użytkownicy.

 

Jeżeli macie jakieś hity, które chcielibyście zakupić, to proszę, piszcie!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzutnie, nowości Jorge, ale z Show box tylko 1 , bo reszta to lipna :)

z hukowych oczywiście dumbum i inne popularne Fp3 small/oryginal od jorge , white i windowmaker

z rakiem jr25 exclusiwe colletion , Perfecty, moon night , jr8 , big day bądź callisto,

art różne,to dobre circoblitz, kamikadze,

rzymskie, bazooki od 1 do 4 jorge, oraz western,

hmm, dobry moździerz , np jw47 od jorge,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to śmiało :)

 

PS: JW47 nie jest dobrym moździerzem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wyrzutnie Jorge i Komety.

Petardy dum dum, Fp3 small/oryginal

Dobre moździerze w dobrej cenie :D

Cyrkoblitze, kamikadze, itd.

Rakiety w dobrej cenie z dużym efektem.

 

 

EDIT:

 

 

Zedytuj ten post i napisz jakie wg. Ciebie są dobre moździerze, rakiety.

Myślę, że Vel chce w tym temacie konkrety a nie hasała typu "Nowe wyrzutnie Jorge i Komety"

Edytowane przez MajsterD12
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry moździerz to np. Magic Sky z Triplexa - 2", które naprawdę strzelają jak 2". JW47 strzela jak pocisk 0,8"... dużo lepszym wyborem jest np. TXB546, która wychodzi w zakupie nawet taniej, a ma większy kaliber i lepszy efekt. Nie wiedziałem, że DumBumy znajdą takie poparcie - dobrze wiedzieć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając produkty zauważyłem, że Śmieszek/Europyro ma bardzo ciekawe kostki głównie 19 strzałowe co może stanowić alternatywę dla serii New Generation od Jorge i kostek z Triplexa. Druga sprawa to 49 strzałowe kostki od Jorge typu Scorpion, Sajgon, Jw408, no i koniecznie jakieś porządne petardy pokroju FP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie duży wybór Triplexa, również wśród kostek 25-36-49-100 sh. Ponadto będzie sporo kostek Komety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś brał asortyment ze Śmieszka/Europyro zwróciłbym uwagę na rakiety 2.5 shell rocket - Ci którzy mieli je w tamtym roku bardzo je sobie chwalili. Myślę, że gdyby były sprzedawane na sztuki cieszyłyby się sporym powodzeniem, bo ludzie braliby chociaż po sztuce "dla przetestowania" zwłaszcza, że są one dostępne tylko w kilku sklepach internetowych.

Jeśli chodzi o petardy to oczywiście DumBum - tegoroczne objawienie :D

Moździerz 2" Maxsem lub Triplex - miałem oba w zeszłego sylwestra i nie widziałem między nimi dużej różnicy, jeśli wgl jakakolwiek była...

Reszta produktów wartych zaopatrzenia to typowe pewniaki od Tripla/Jorge/Komety pokroju TXB400, JW07, P7315 czy FP3 New/Small. Nie wiem czemu renoma tych petard wciąż działa, ale nadal jest na nie popyt.

 

Mam nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś brał asortyment ze Śmieszka/Europyro zwróciłbym uwagę na rakiety 2.5 shell rocket - Ci którzy mieli je w tamtym roku bardzo je sobie chwalili. Myślę, że gdyby były sprzedawane na sztuki cieszyłyby się sporym powodzeniem, bo ludzie braliby chociaż po sztuce "dla przetestowania" zwłaszcza, że są one dostępne tylko w kilku sklepach internetowych.

 

Nie ma ich na razie w Śmieszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś brał asortyment ze Śmieszka/Europyro zwróciłbym uwagę na rakiety 2.5 shell rocket - Ci którzy mieli je w tamtym roku bardzo je sobie chwalili. Myślę, że gdyby były sprzedawane na sztuki cieszyłyby się sporym powodzeniem, bo ludzie braliby chociaż po sztuce "dla przetestowania" zwłaszcza, że są one dostępne tylko w kilku sklepach internetowych.

Jeśli chodzi o petardy to oczywiście DumBum - tegoroczne objawienie :D/>

Moździerz 2" Maxsem lub Triplex - miałem oba w zeszłego sylwestra i nie widziałem między nimi dużej różnicy, jeśli wgl jakakolwiek była...

Reszta produktów wartych zaopatrzenia to typowe pewniaki od Tripla/Jorge/Komety pokroju TXB400, JW07, P7315 czy FP3 New/Small. Nie wiem czemu renoma tych petard wciąż działa, ale nadal jest na nie popyt.

 

Mam nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu pomogłem ;)/>

 

 

Ooo własnie to jest swietny pomysł z tymi rakietami na sztuki :)

Najlepiej jak bys paró róznych porduzentów duze rakiedy sprzedawał na sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź z tymi dużymi rakietami na sztuki, to faktycznie może być dobry pomysł!

 

Chociaż wiem, że później będę pluł sobie w brodę, bo jest tragedia z pakowaniem pojedynczych, długich rakiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

859, colour salute, dum bum, mini bomb, black death na sztuki, la bomba, szelki 2" wszelkiej maści sp, triplex, maxsem

jak mi coś przyjdzie jeszcze do głowy to napiszę :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...