Skocz do zawartości

[adrian12] Stuff na sylwester 2014/2015


adrian12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mamy juz sierpień więc pomyślałem że cos już zamówię na tegorocznego sylwestra ..W tym roku mam zamiar zrobić pokaz za 1000 zł ..Jak będzie jakaś aktualizacja to dodam foto .Tutaj zdjęcie mojego zamówienia :

vzy78h.png

Jeżeli dojdzie paczka dodam zdjęcie .Tylko wyrzutnia YHW009 SONG OF FIGHT idzie na sylwester .Reszta wyrzutni idzie na mini pokaz urodzinowy w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest song jest dobrze, jeśli zamierzasz robić pokaz za tysiąc złotych to będzie grubo, kiedy następne zakupy? Lepiej zamów sobie jeszcze troche lontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Adrian, że plany masz nieco podobne do moich :)/> a początek z Songiem zapowiada się nieźle, bo to B, dobra wyrzutnia :blush:/> ja też urodziny za 3 dni, więc może odpalę chociaż LDC105 :P/> Powodzenia czekam na resztę stuffiku :67675:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to coraz lepiej się zaopatrujesz. Każda następna kostka lepsza od poprzedniej. Same wspaniałe kostki. Narazie 9/10 czekam na więcej. Ile jeszcze zamówień zamierzasz złożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Adrian,że zafundujesz sobie super Sylwestra.Cztery świetne kostki wśród których znajduje się kątówka.Zakupiłeś też kilka małych.Dobrze,że masz Songa,bo to jest naprawdę mistrz a Bagdat czy zwłaszcza Manila to wyrzutnie również klasowe w swoim wydaniu.Fajnie,że zdecydowałeś się na tą kątówkę z Maxema,bo ma naprawdę świetne efekty.Oj będzie się działo tym bardziej jak coś jeszcze dokupisz.

 

 

 

:f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dopiero 27 sierpień a Twojego stuffu nie powstydził by się chyba nikt. Jedyna moja uwaga. Z zakupami mogłeś poczekać na zestawy promocyjne, zawsze coś za free można dorwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No to panowie .Dawno nic tu się nie działo nie miałem czasu .Ale jak mówiłem że coś dojdzie to dojdzie .Tak wygląda całość na dzień dzisiejszy .Raczej już nic nie dojdzie :)

10893547_760382510703597_446803128_n.jpg?oh=8c65f798d24ad1e546d67be640340b3b&oe=54A11005&__gda__=1419896472_c3ef46b2fd18525524ef3aa21b5805fd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...