Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam parę pytań co do samego bigfuna. Czy promocja jest do wyczerpania zapasów, gdy zrobie zakupy na 600 zł to dostaje zestawy 400 + 200 , duzo nowości wejdzie jeszcze przed sylwestrem, i może wprowadzilibyście bomby 2'' z Super Power wtedy sklep był by na medal.

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam parę pytań co do samego bigfuna. Czy promocja jest do wyczerpania zapasów, gdy zrobie zakupy na 600 zł to dostaje zestawy 400 + 200 , duzo nowości wejdzie jeszcze przed sylwestrem, i może wprowadzilibyście bomby 2'' z Super Power wtedy sklep był by na medal.

JacuQM

Ta prośba z 2'' SP to trochę nie na miejscu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKA PROMO 33%

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości 33% zamówienia, za kwotę 99 groszy.
- dokonując zakupów za kwotę powyżej 50 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „50+”,
- dokonując zakupu za kwotę powyżej 100 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „100+” lub 2 zestawów promocyjnych „50+” ,
- dokonując zakupów za kwotę powyżej 150 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „150+” lub zestawów promocyjnych „100+” i „50+” lub 3 zestawów promocyjnych „50+”

Powyższe zasady mają zastosowanie do każdej wyższej kwoty zakupu.

W przypadku dokonania wyboru zestawu promocyjnego nie przysługującego według wartości zamówienia, będzie on zmieniany przez obsługę sklepu na zestaw o przysługującej Klientowi wartości.

Zestawy promocyjne stanowią oddzielną kategorię w sklepie.

Z promocji wyłączone są pochodnie parafinowe.

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 12.00 w dniu 17 sierpnia, a o jej zakończeniu poinformujemy z trzydniowym wyprzedzeniem.

Życzymy udanych zakupów

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl




Polecam ta promocje :D dostałem szybko przesyłke nie trzeba było długo czekac czekałem półtora dnia na ta przesyłke jak napisał JacuQM super by było jakby były 2" bomby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja robiłem dostałem to co sie należało + te gratisy za 150zł + :)

Masz to samo co ja tez mi sie czasem 2x pisze :D A warto było ? Te gratisy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz to samo co ja tez mi sie czasem 2x pisze :D A warto było ? Te gratisy ?



No mam tak czasami ze mi 2x post ten sam pisze ;/ tak warto było zabrać e gratisy jw90 jak by nie było zawsze coś i jf10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

w związku z licznymi pytaniami, informujemy, iż od dnia dzisiejszego dostępne są w naszym sklepie, w promocyjnych cenach petardy FP3 oraz JC05 firmy Jorge.

FP3 - 10,98 zł

JC05 - 8,99 zł


ZAPRASZAMY!!!

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

z ogromną przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy do sklepu 70 artykułów z firmy Jorge.

ZAPRASZAMY!!!

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dzisiaj do mnie zawitała, co prawda spodziewałem się, że będzie wczoraj, ale ogólnie jest OK. Wszystko ładnie zapakowane i w jak najlepszym porządku. POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem paczuszke. Duże coś to pudło. Pierwsze wrażenie pozytywne, 2 warstwy czarnej foli, całość obklejona dokładnie grubą taśmą. Otwieram...... Ku moim oczom ukazują się moje skarbeńka, wszystko jest tak jak zamawiałem (i było na stanie), co ważne paragon też jest.
Co do przesyłki. Zamówienie złożone 8.11.2012 godzina po 10. Paczka nadana 8.11.2012 g 11.11 U mnie 9.11.2012 g 16.34 Regulaminowi stało się zadość (w mniej niż 48 godzin). Nie oszczędzają na kartonie, dobrze zabezpieczone a to ważne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry sklep. Towar dostałem taki jaki chciałem, paczka dotarła do mnie również w zadowalającym tempie, bez żadnych uszkodzonych produktów oraz różne promocje czynią ten sklep jednym z najlepszych, jeżeli nie najlepszym sklepem internetowym na polskim rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSTAWA Z FIRMY TRIPLEX

chcieliśmy Was poinformować, że w dniu dzisiejszym przyszła nowa dostawa z firmy TRIPLEX. W dniu jutrzejszym w sklepie pojawi się ok. 80 pozycji asortymentowych, w tym UWAGA!!! moździerz MAGIC SKY kaliber 2".

Zapraszamy do zakupów.

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER WEDŁUG MNIE JEST TO NAJLEPSZY SKLEP INTERNETOWY Z FAJERWERKAMI W POLSCE. TAKI WYBÓR ŻE SZCZĘKA OPADA :) OBY TAK DALEJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...