Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie starcilem wszystko co mialem :cry:
i jeszcze bede musial splacac [oddawac kase]wiec na fireworksy nic nie bedzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie wszystko co chce kupuje mi ojciec :) jednak jest umiar który wynosi 350zł a jak chce kupić coś co by przerastało tę sume to musze wyłożyć za swoje.np. w tamtym roku kupiłem stuff za 350zł taty i 50 zł moje czyli razem 400zł.Jestem oszczędny ale w tym roku wydam do 200 zł swoich,bo odkladałem z kieszonkowych ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja to mam kieszonkowe 50zł i tak odkładam 10zł 15zł czasami tata sypnie kasą da od 50zł do 100zł i się ma kasę.A po za tym to ja dużo na słodycze wydaje :P:wink::wink:
Jestem od nich uzależniony :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogółem to mam fuksa bo 2 lata temu w październiku rozwaliłem sobie nogę i miałem 8 szfów;] Odszkodowanie dostałem po między świętami bożego narodzenia a sylwkiem więc akurat na fajerwerki. W zeszłym roku miałem Ze świąt, A w tym połamałem i wystawiłem rękę z przemieszczeniem miałem operacje na bark , 4 dni w szpitalu i miesiąc z ręką w gipsie(Dzisiaj mi ściągają;])Więc sianko na petardy jak tralala będzie;]

Pozdro Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbierałem cały rok i miałem 1250zł z czego 1000 miało być na fajerwerki ale kupiłem za to skuter i na fajerwerki tylko 100zł od taty będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuter za 1k zl ^^

ja codziennie do szkoly dostaje po 5 zloty i zbieram od wrzesnia + 100zl na gwiazdke i okolo 100zl od dziadkow wujkow itp :P

i czesc z tego [ w tym roku 550] dam na fajerwerki a reszte na coda 5 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalq ja też podobnie robie ale ja dostaje do szkoły 3zł he ale zostawiam całość nie wydaje i tak w ciągu około 2tygodni udało mnie sie uzbierać 17.30zł ehhe nie dużo ale z czasem tak do 20.12.08 to będzie kwotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem się powstrzymać: pirotechnika, nie pisz tak co chwilę he, i ehhe, bo to jakoś tak dziwnie się to czyta.

aby nie było offtopu: ja tam dostaje kieszonkowe, 200 zł miesięcznie, z czego na fajerki idzie marny procent z tego, bo w sumie sam nie wiem ile mam zamiar przeznaczyć na sztuczniaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak kase na fajerwerki mam przewaznie ze swiat. Zawsze jak sie kazdy pyta co chce na gwiazdke mowie "kase". I oczywiscie to co uzbieram przez rok, co aktualnie mam. ( w tym roku bedzie dosc biedny sylwek :( wydalem moje oszczednosci na Urzadzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner). no i troche lipa.) Czasami od babci sie wyciagnie cos itp. Ale to glownie wlasnie z tych swiat dostaje koperty zliczamy. Przez rok to zbieram wlasnie do sklepiku jak mi daja staram sie niewydawac (chociaz czasami jest cholernie ciezko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OgnistyMeteor ale jeszcze możesz to nadrobić masz cały grudzień :mrgreen: jeszcze dużo czasu jak uzbierasz coś przed gwiazdką może ze 100 zł nawet zawsze jakaś wymówka np. na kartę do telefonu wezmiesz najtańsza z 10 złotych albo 30? to już coś.Kumuluj pieniądze i będzie dość dobry Sylwester mówię ci stosuj jakieś cwane metody :cool:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze zbieram tak od pazdziernika ;) co roku wydaje w granichach 300 - 500 zł nie za duzo ale jeszcze są inne wydatki ;)
Tak to zawsze albo kieszonkowe albo Mama coś podrzuci itp.Na dziadków nie licze bo ich niestety nie mam a babka która mi pozostała to raczej nie jest za chętna by mi coś grosza dać :oops: ale mam taki patencik ze jak juz uzbieram troche siana to mam jeszcze z boki skarbonke do ktorej to od jakiegos czasu wrzycam zetke lub dwie dziennie i tak przez dwa miech uzbiera sie dodatkowe 60 lub wiecej zł :mrgreen: polecam ;d dobry patent :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem młody. Dopiero od tego roku zaczynam sylwestra patrząc na jakość produktów, sklepy itd.zbieram pieniądze od końca listopada i mam 80zł. Myślę że jeszcze się coś uzbiera :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co weekend mam 70zł kieszonkowego takze luuuuuz :D ale z drugiej strony jak tak sobie mysle ze mam zbierac od połowy roku i wszystko w powietrze wystrzelić to mi sie troche żal robi dlatego skromnie tak miedzy 300 a 400zł sie mieszcze ;] gdybym zbierał od połowy roku to hohohohohoo :D :twisted: zaczynam zbierać tak od połowy listopada z tego musze sobie kupić fajki jakas impreza sie trafi no ale zawsze co roku średnio wychodzi mi 300-400 zł ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmądrzałem i pomyślałem sobie: jeżeli mama nie jest skłonna dać tyle kasy ile sobie życzę to będę sam sobie zbierał kase! Będę zbierał już od stycznia 2009 roku :wink: Nie wiem czemu ale mam problemy z kasą (nikt mi nie chce dać) stąd decyzja że zaczynam od stycznia. No zobaczymy jak to wyjdzie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten rok wydaje 500 zl , a od stycznia zbieram ( 200 zl kieszonkowe ) 100 zl na fajerwerki czyli 1200 w roku 2009 / 2010 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 dych kieszonkowego(zaoszczędziłem w tym miesiącu) do tego ze 30 starsza dorzuci(może coś ciotka) i będę miał najlepszy stuff w bloku :cool: bo mimo , że dostane na święta 500 stów to nie zamierzam tego wydać na fajerwerki(i tak bym pewnie nie mógł) . W następnym roku , trochę dojrzeję :razz: , na pewno wydam więcej kasy na sylwka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie na początku grudnia tknęło.Pomyślałem "Fajerwerki-jakie to fajne...".
Zawsze u mnie w rodzinie nie kupowało się za więcej niż sto złoty.
Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i do tej pory nazbierałem od początku grudnia 180 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku dostałem od babci 100zł ale oczywiście czasem jak brakło to mama dała. Mam nadzieję że tym razem babunia też coś dorzuci. Już wiem że mama da 50 zł. Jeśli więcej sponsorów nie znajdę to sam będę musiał wyłorzyć tak +50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 300zł na fajerwerki a kto wie moze jeszcze cos na swieta dorzuci rodzinka bo sie wszyscy zjeżdżają. W tym roku postanowiłem nie wydac więcej jak 150-200zł gdyż potrzebuje kasy na przyszły rok ma konsole. Ale wiadomo sylwester raz w roku a jak ma sie jobla na tym punkcie to cieżko jest sobie odmówic. xD :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mati_77717

ja tak co roku wydaje około 100 zł bo więcej niema co pakować w fajerwerki mam 1000 zł ale to na inny cel. za rok zechce gdzieś dorobić na wakacjach i wydać gdzieś z 200 czy 150zł.Wcześniej to na urodziny od babci od ciotki itp tak poza tym to jeszcze na gwiazdkę i mikołaja także dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...