Skocz do zawartości

zlamana rakieta:)


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

to wywal taśme i tylko na klej, najlepie do twardych plastików lub (zależy jaki, aby twardy) do paneli podłogowych. Z reszta kombinuj coś z klejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklej złamanie taśmą izolacyjną i odpal z rurki zamiast butelki. W butelce łączenie mogłoby zahaczyć o gwint butelki. Wszystko powinno być git i po sprawie. Kurde jakbym był tam u ciebie to bym ci zespawał to, a przez internet nie pogada ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mojemu kumplowi złamała się rakieta , doradzcie mi co moge zrobić żeby poleciała pionowo a nie poziomo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak (była to spora rakieta) przykleiłem na jakiś klej z ojcem, włożyłem na 5 minut w imadło. Później obkręciłem kil;kanaście razy taśmą i rakieta poleciała pięknie.

Dodam że złamała mi się rakieta z Kung-Fu i jak próbowałem zakleić to pękła w następnym miejscu (słaby kijek) to zakleiłem nierówno byle jak, bałem się że poleci krzywo albo w ogóle nie poleci, ale poleciała pięknie prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Raz w grudni kupiłem Rubina 18 z Komety wychodze ze sklepu a tu nagle bach i leże :???: reklamówke miałem za sobą więc jedna rakieta się złamała przychodze do chaty biore taśme i kleje na wieczór odpalam i świst rakieta zrobiła 5 kółek i poleciała w pole a kij został w butelce :razz: na 2 dzionek wychodze z chaty nie miałem już żadnych butelek więc wbiłem w pole podpalam spierd.... a tu rakieta nie chciała wystartować i na ziemi eksplodowała na podwórku pełno dymu i śmierdziało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Rakietki można kleić klejem lub też przykleić mocną taśmą. W zależności od wielkości rakiety. Inni też preferują w takich sytuacjach strzelanie rakietami na ziemi, ale jest to niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Co do złamanych kijków, można nabyć zastępcze w sklepach typu Castorama, Obi itd. Kupowanie kijków to małych rakiet jest trochę nieopłacalne więc wydaje mi sie że lepiej kupować zastępcze do zabawek powyżej 20,30zł za sztuke :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie złamie blisko rakiety to można odpalić spokojnie moim zdaniem, Albo taśma izolacyjna i przykleić jakąś listeweczkę i powinno byś w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no odkopywać tematy z przed 5-ciu lat .....

 

Nudzi mnie twoje marudzenie, raportowanie każdego wpisu i inne pierdoły dotyczące wpisów na forum. Ogarnij się i nie czepiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...